Diester alginového sodíku nebo propylenglykol alginát sulfát sodný

Alginát sodný diester nebo propylen glykol Alginát síran sodný Čína Alginický sodík diester nebo propylen glykol alginát sulfát sodný továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: polysacharid sulfát; Polysacharid sulfát; Propylenglykol alginát síran sodný ...

Podrobnosti o produktu

Alginát sodný diester nebo propylenglykol alginát sulfát sodný

Alginic Sodium Diester or Propylene Glycol Alginate Sodium Sulfate

Čína Alginic Sodium Diester or Propylene Glycol Alginate Sodium Sulfate Factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: polysacharid sulfát; Polysacharid sulfát; Propylenglykol alginát sulfát sodný

Vlastnosti: bílý prášek.

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Indikace

1. Alginický sodík Diester se používá hlavně k prevenci a léčbě ischemických srdečních a cerebrovaskulárních chorob, jako je hyperlipidémie, ischemická choroba srdeční (ischemická choroba srdeční), mozková trombóza, mozková arterioskleróza, hyperviskozitní syndrom a cévní mozková příhoda.

2. Propylenglykol alginát sulfát sodný lze také použít k léčbě diseminované intravaskulární koagulace (DIC) a chronické glomerulonefritidy.

3. V kombinaci s imunosupresivem k léčbě epidemické hemoragické horečky.

Kontraindikace:

1. Hemoragická onemocnění (jako je mozkové krvácení, gastrointestinální krvácení, hemoptysa, hemofilie atd.).

2. Pokud dojde k závažné dysfunkci jater a ledvin, buďte při používání diesteru sodné soli alginového nebo propylenglykol alginátu sulfátu velmi opatrný.

Alginát sodný Diester je druh polysacharid sulfátů extrahovaných z kyseliny alginové chemickou metodou. Experimentálně a klinicky bylo prokázáno, že alginát disodný může inhibovat adhezi mezi červenými krvinkami nebo mezi červenými krvinkami a stěnami krevních cév, čímž snižuje viskozitu krve. Propylenglykolalginát sodný sulfát má zároveň antikoagulační účinek, který odpovídá 1 / 3-1 / 2 heparinu. Kromě toho má alginát diester sodný účinek na snížení krevních lipidů, dilataci krevních cév, snížení krevního tlaku a zlepšení mikrocirkulace. Je vhodný pro léčbu embolických onemocnění, jako je mozková trombóza, kardiovaskulární onemocnění, DIC atd.

Špičková kvalita, čistý alginový diester sodný nebo propylenglykol alginát sulfát sodný Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte diester alginové sodné soli nebo propylenglykol alginát sodný, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: alginát sodný diester nebo propylenglykol alginát síran sodný, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like