Adenosin BP EP USP

Adenosin BP EP USP je termín buněčné biologie. Týká se sloučeniny složené z adeninu N-9 a D-ribózy C-1 vázané beta-glykosidovou vazbou.

Podrobnosti o produktu

Adenosin BP EP USP

image001

Čína Adenosine BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 58-61-7

Synonyma: Boniton; Sandesin; Adenocor; Adesine; 9-P-D-Ribofuranosyladenin;

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C10H13N5O4

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Adenosin BP EP USP


Popis:

Adenosin BP EP USP je termín buněčné biologie. Týká se sloučeniny složené z adeninu N-9 a D-ribózy C-1 vázané beta-glykosidovou vazbou. Jeho fosfát je adenylát. Tato látka je endogenním nukleosidem v lidských buňkách. Adenosin BP EP USP může přímo vstoupit do myokardu a může být fosforylován za vzniku adenosinu. Podílí se na metabolismu energie myokardu. Současně se také podílí na dilataci koronárních cév a zvýšení průtoku krve.

Adenosin BP EP USP má fyziologické účinky na mnoho dalších systémů a tkání kardiovaskulárního systému a těla. Je to důležitý meziprodukt pro syntézu adenosintrifosfátu (ATP), adeninu, adenylátu a adenosin arabinózy.

Adenosin BP EP USP je endogenní nukleosid v lidských buňkách. Může přímo vstoupit do myokardu a může být fosforylován za vzniku adenosinu. Adenosin BP EP USP se podílí na metabolismu energie myokardu. Současně se také podílí na dilataci koronárních cév a zvýšení průtoku krve. Adenosin je účinný v mnoha dalších systémech a tkáních kardiovaskulárního systému a těla.

Adenosin BP EP USP je druh nukleosidu. Skládá se z ribózy (furan ribózy) a adeninu, který je spojen beta-N9-glykosidovou vazbou. Adenosin hraje důležitou roli v biochemii, včetně přenosu energie ve formě adenosin trifosfátu nebo adenosin difosfátu, nebo signální transdukce ve formě cyklického adenosin monofosfátu. Adenosin je také inhibiční neurotransmiter, který může podporovat spánek.


Aplikace:

1. Adenosin BP EP USP jsou antiarytmika. Může proměnit paroxysmální supraventrikulární tachykardii v sinusový rytmus. Pro supraventrikulární arytmie spojené s atrioventrikly.

2. Adenosin BP EP USP lze použít k léčbě anginy pectoris, infarktu myokardu, koronární nedostatečnosti, aterosklerózy, esenciální hypertenze, cerebrovaskulárních poruch, následků cévní mozkové příhody, progresivní svalové atrofie atd.

3. Použití biochemického výzkumu


Syntetická metoda:

image003

Špičková kvalita, čistý adenosin BP EP USP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte adenosin bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: adenosin bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like