Adenine CAS 73-24-5

Adenine CAS 73-24-5 Čína Adenine factory, Supplier, Manufacturer in China. CAS číslo: 73-24-5 Charakteristika: bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C5H5N5 Struktura vzorce: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Adenine Adenine Surovina API je složkou nukleové kyseliny a ...

Podrobnosti o produktu

Adenine CAS 73-24-5

Adenine CAS 73-24-5

Čína Adeninová továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 73-24-5

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C5H5N5

Struktura vzorce:

Adenine CAS 73-24-5 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Adenine

Adenine Raw material API je složkou nukleové kyseliny a podílí se na syntéze genetického materiálu. Může podpořit proliferaci bílých krvinek a zvýšit počet bílých krvinek. Čistý adenin lze použít k prevenci a léčbě leukopenie způsobené různými důvody, zejména u leukopenie způsobené chemoterapií nádorů a akutní granulocytopenie.

Adenine API je jednou ze čtyř nukleobáz, které tvoří molekuly DNA a RNA.

Čistý adenin je derivátem AZA kruhu. Adenin a jeho deriváty mají celou řadu biochemických funkcí, účastní se dýchání buněk a podílejí se na syntéze energeticky bohatého adenosintrifosfátu, koenzymu nikotinamid adenin dinukleotidu a flavin adenin dinukleotidu. Podílí se také na syntéze proteinů, DNA a RNA.

Adenin doplňuje tymin (T) v DNA nebo uracil (U) v RNA.

Adenin se spojuje s ribózou za vzniku adenosinu a adenin se spojuje s deoxyribózou za vzniku deoxyadenosinu. Když se k adenosinu přidají tři fosfátové skupiny, vytvoří se nukleosid trifosfát, adenosin trifosfát (ATP).

Tento produkt je jednou ze dvou purinových nukleobáz (druhý je guanin) používaných k syntéze nukleových kyselin.

V DNA se adenin váže na tymin prostřednictvím dvou vodíkových vazeb, které pomáhají stabilizovat strukturu DNA. V RNA se váže na uracil.

Syntetická rutina:

Adenine CAS 73-24-5 synthetic routine

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látku Adenine, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte adenine cas 73-24-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: adenine cas 73-24-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like