Acetyl Kitasamycin BP EP USP

Acetyl Kitasamycin BP EP USP Čína Acetyl Kitasamycin factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Quitasamicina CAS číslo: 1392-21-8 Charakteristika: Bílý prášek. Balení: 25 kg / vláknový buben Popis: Acetylkitasamycin je makrolidové antibiotikum. Jeho mechanismus působení, princip ...

Podrobnosti o produktu

Acetyl Kitasamycin BP EP USP

Acetyl Kitasamycin BP EP USP

Čína Acetyl Kitasamycin továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Quitasamicina

CAS číslo: 1392-21-8

Vlastnosti: Bílý prášek.

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Popis:

Acetylkitasamycin je makrolidové antibiotikum. Mechanismus účinku, princip účinku a medikační metoda jsou podobné erytromycinu. Acetyl Kitasamycin se používá hlavně k léčbě infekcí horních a dolních cest dýchacích způsobených grampozitivními bakteriemi, jako je Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, Staphylococcus epidermidis atd., A je také účinný při infekcích způsobených některými mykoplazmy a chlamydiemi.

Jako nejznámější čínský dodavatel acetyl Kitasamycinového prášku v Číně, Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd, je dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Existuje mnoho náhrad za acetyl-Kitasamycin, jako je erytromycin, roxithromycin, azithromycin atd., Takže se produkuje a aplikuje méně acetylkitasamycinu, ale není zakázáno. Pokud dokážeme na trhu' koupit Acetyl Kitasamycin, můžeme také místo toho koupit roxithromycin, klaritromycin a azithromycin.

Indikace: Surovina Acetyl Kitasamycin je vhodná zejména pro všechny druhy infekcí způsobených grampozitivními bakteriemi, zejména pro infekce horních a dolních cest dýchacích způsobené Staphylococcus aureus, pneumokoky a Staphylococcus epidermidis a infekce měkkých tkání kůže. Podle zpráv z literatury má tento produkt také dobrý léčebný účinek na pertussis, šarlach a otitis media.

Poznámky:

Pokud se během léčení objeví zarudnutí kůže, vyrážka a jiné příznaky, lék by měl být zastaven.

Špičková kvalita, čistý acetyl Kitasamycin Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte acetyl kitasamycin bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: acetyl kitasamycin bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like