Acemetacin USP BP EP Surová látka Acemetacin

Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin je karboxymethylester indometacinu. Je to silné nesteroidní protizánětlivé léčivo, odvozené z kyseliny indol-3-octové, jejíž schopnost se podle jejího názoru projevuje hlavně prostřednictvím jeho aktivního metabolitu indometacin.

Podrobnosti o produktu

Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin

image001_1
Čína Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacine factory, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: Acemetacina;
Acemetacin; Acemetacinum
Číslo CAS: 53164-05-9
Charakteristika: bílý prášek.
Molekulární vzorec: C21H18ClNO6
Vzorec struktury:

image002

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:
Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin


Popis:
Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin je karboxymethylester indometacinu. Je to silné nesteroidní protizánětlivé léčivo, odvozené z kyseliny indol-3-octové, jejíž schopnost se podle jejího názoru projevuje hlavně prostřednictvím jeho aktivního metabolitu indometacin. V klinických aplikacích Acemetacin USP BP EP surovina Acemetacine vykazuje lepší toleranci žaludku ve srovnání s jeho aktivním metabolitem indometacin. Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin byl vyvinut v Německu jako nový způsob, jak poskytnout bezpečnější látku, ale kromě zlepšení na gastrointestinální účinky metabolismus Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin vedla k tvorbě indometacínu. Mimochodem sdílí stejné nežádoucí účinky.

Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin je nesteroidní protizánětlivý lék, používaný k boji proti osteoartróze, revmatoidní artritidě, bolestem dolní části zad a bolestem po operaci.


Vysokokvalitní 99% USP / BP / EP Acemetacin
Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin, ester indometacínu kyseliny glykolové, působí jako prekurzor; V našem systému bude metabolizován na indometacin, který pak působí jako inhibitor cyklooxygenázy, což má protizánětlivé účinky. Výhoda Acemetacinu USP BP EP Surovina Acemetacin je, že snižuje poškození žaludku ve srovnání s indometacinem.

Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin je indikován hlavně pro symptomatickou léčbu bolesti a otoku akutního zánětu kloubů při revmatoidní artritidě, osteoartritidě, bolesti dolní části zad a pooperační bolesti. Navíc tento přípravek může také pomoci při léčbě chronického zánětu kloubů v přítomnosti revmatoidního artritidy, ankylozující spondylitidy. Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin bude také bojovat proti podráždění kloubů a páteře způsobené degenerativními poruchami, syndromem zánětlivého revmatismu měkkých tkání a bolestivým otokem a zánětem způsobeným zraněním.


Farmakodynamika:
Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin vede k slabé redukci syntézy prostaglandinů, která pomáhá uvolnit bolest. Výzkum také ukázal, že Acemetacin USP BP EP surovina Acemetacin silně inhibuje uvolňování histaminu ze žírných buněk a vznik hypertermie. Tento přípravek může také vést ke změnám systolického a diastolického krevního tlaku a k inhibici agregace krevních destiček.


Mechanismus účinku:
Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin je neselektivní inhibitor produkce prozánětlivých mediátorů odvozených z působení enzymu COX. COX je nezbytný pro syntézu prostaglandinu. Acetometacin je metabolizován a tvoří jeho hlavní metabolit indometacin, který je také neselektivní inhibitor COX a vykazuje schopnost inhibovat motilitu polymorfonukleárních leukocytů a sníženou mozek mozku modulací dráhy oxidu dusnatého a vazokonstrikce.


Metabolismus:
Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacin je vysoce metabolizován a degradován esterolytickým štěpením za vzniku hlavního a aktivního metabolitu indometacinu. Představuje další inaktivní metabolity vyrobené reakcí O-demethylace, N-desacylace a část z nich je také transformována konjugací s kyselinou glukuronovou.

Jako nejslavnější Čína Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacine Powder dodavatele v Číně, Fengchen Group je Název produktu Prášek je dobře zabalené s nejnovější a nejbezpečnější balíček.

image003_1


Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce Acemetacin USP BP EP suroviny Acemetacine Powder. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli správný výrobek a dodavatel prachu Acemetacin USP BP EP. Když si koupíte nebo koupíte Acemetacin USP BP EP Surový materiál Acemetacine Powder z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Certifikát analýzy (COA, TDS)

image004

Nejvyšší kvalita, čistý Acemetacin USP BP EP Surovina Acemetacine prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte acemetacin usp bp ep suroviny acemetacin, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: acemetacin usp bp ep surovina acemetacin, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like