Aceclofenac BP EP USP Surovina

Aceklofenac BP EP USP Surovina je nesteroidní protizánětlivý lék analogický s Diclofenacem. Tato látka se používá k úlevě od bolesti a zánětu při revmatoidní artritidě, osteoartritidě a ankylozující spondylitidě.

Podrobnosti o produktu

Aceclofenac BP EP USP Surovina

image001_1  


Čína Aceclofenac BP EP USP suroviny továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Číslo CAS: 89796-99-6
Vlastnosti: Bílý prášek nebo bílý krystalický prášek.
Molekulární vzorec: C16H13Cl2NO4
Vzorec struktury:
image002


image003

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:
Aceclofenac BP EP USP Surovina


Popis:
Aceklofenac BP EP USP Surovina je nesteroidní protizánětlivý lék analogický s Diclofenacem. Tato látka se používá k úlevě od bolesti a zánětu při revmatoidní artritidě, osteoartritidě a ankylozující spondylitidě.


Aceklofenac BP EP USP Surový materiál by neměl být podáván pacientům s porfyrií nebo kojícími matkami. Mimochodem, nedoporučuje se ani dětem.
Aceklofenac BP EP USP Surovina je považován za inhibitor cytokinů. Funguje tím, že blokuje působení látky v těle nazývaném cyklooxygenázy, která se podílí na produkci prostaglandinů. Prostaglandování souvisí s bolestí, otokem a zánětem atd. Aceklofenac BP EP USP Surovina je vlastně ester diklofenaku kyseliny glykolové.


Číslo CAS suroviny Aceclofenac BP EP USP je 89796-99-6. Tento produkt má také jiná jména, jako je 2- [2- [2- (2,6-dichlorfenyl) aminofenyl] acetyl] oxyoctová kyselina.
Aceklofenac BP EP USP Surovina patří do kategorií produktů pro meziprodukty a jemné chemikálie; Léčiva; Signalizace lipidů;
Jedná se o bílou krystalickou tuhou látku, která je nesteroidním protizánětlivým léčivem. Předpokládá se, že surovina Aceclofenac BP EP USP může být použita k úlevě od bolesti a zánětu při revmatoidní artritidě, osteoartritidě a ankylozující spondylitidě.


Předpokládá se, že aceklofenac BP EP USP Surovina má vyšší protizánětlivý účinek nebo alespoň srovnatelné účinky než běžné NSAID ve dvojitě slepých studiích. Aceklofenak silně inhibuje enzym cyklooxygenázy, který se podílí na syntéze prostaglandinů, které jsou mediátory zánětu, které způsobují bolest, otoky, záněty a horečku. Aceklofenac BP EP USP Surový materiál se podává orálně k úlevě od bolesti a zánětu při osteoartritidě, revmatoidní artritidě a ankylozující spondylitidě. Aceklofenac BP EP USP Surovina má také vysokou permeabilitu pro pronikání do synoviálních kloubů, kde u pacientů s osteoartritidou a souvisejících stavů. Pracuje také dobře v některých jiných bolestivých stavech zubních a gynekologických stavů.


Jako nejslavnější dodavatel surového prášku Aceclofenac BP EP USP surového materiálu v Číně je Fengchen Group Aceclofenac BP EP USP surového prášku dobře balen nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Rozpustnost: Rozpustný v DMSO.
Teplota tání: 149-153 ° C


Cesta eliminace:
Aceklofenak BP EP USP surovina bude hlavně eliminována močí. Přibližně 2/3 podané dávky se vylučuje tímto způsobem. Zatímco 20% z nich je vylučováno do výkalů.
Dodání a dodání: Fengchen Group je jedním z nejlépe známých Aceclofenac BP EP USP suroviny Práškový výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce Aceclofenac BP EP USP surového prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají právo prášku Aceclofenac BP EP USP suroviny výrobce prášku a dodavatele, když ji potřebují. Když si koupíte nebo koupíte prášek Aceclofenac BP EP USP z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Certifikát analýzy (COA, TDS)

POLOŽKY

STANDARD

VÝSLEDEK

1) Vzhled:

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek.

V souladu

2) Určete:

(A) UV splňují požadavek
(B) IR splňuje CRS
(C) Test barvy

V souladu
V souladu
V souladu

3) Související látky (HPLC)

Celkové nečistoty Max 0,5%
Jediná nečistota Max. 0,2%

0,3%
0,1%

4) těžký kov:

Max 10ppm

<>

5) Síranový popel

Max 0.1%

0,056%

6) Ztráta při sušení:

Max 0,5%

0,15%

7) Test:

99,0-101,0%

99,95%


Synonyma:
Aceklofenac [INN: BAN]; kyselina glykolová, (o- (2,6-dichloranilino) fenyl) acetát (ester) 2- (o- (2,6-dichloranilino) fenylacetoxy);
Hustota: 1,455 g / cm3
Teplota tání: 149 až 153 ° C
Bod varu: 486 ° C při 760 mmHg
Bod vzplanutí: 247,7 ° C
--------------------------------------

Fengchen Group Co, Ltd je high-teched podnik s moderními dílnami a moderní technologie výroby. Postavili jsme účinný vědecký a standardní systém řízení společnosti, zaměřený na vývoj a aktualizaci Aceclofenac BP EP USP Suroviny a dalších souvisejících produktů. Zavedli jsme také zvukový systém stahování, vyvolávání a sledování sítě.


Fengchen se vždy drží na obchodní filozofii vynikajících produktů jde nejprve. Naším dlouhodobým cílem je komplexně garantovat kvalitu výrobků a splňovat požadavky klientů. Chtěli bychom spolupracovat s vaší váženou společností a budeme vytvářet těsný a výhodný obchodní vztah.

Nejvyšší kvalita, čistý Aceclofenac BP EP USP Suroviny prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte surovinu aceclofenac bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: aceclofenac bp ep usp suroviny, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like