Acarbose BP EP USP CAS 56180-94-0

Acarbose BP EP USP CAS 56180-94-0 Čína Acarbose name factory, Supplier, Manufacturer in China. CAS číslo: 56180-94-0 Charakteristika: bílý nebo šedý prášek. Molekulární vzorec: C 25 H 43 NE 18 Struktura vzorce: Balení: 25 kg / vláknový buben KLÍČOVÁ slova: Acarbose BP EP USP surovina Popis: ...

Podrobnosti o produktu

Acarbose BP EP USP CAS 56180-94-0

Acarbose BP EP USP CAS 56180-94-0

China Acarbose name factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 56180-94-0

Vlastnosti: bílý nebo šedý prášek.

Molekulární vzorec: C 25 H 43 NE 18

Struktura vzorce:

Acarbose BP EP USP CAS 56180-94-0 formula

Balíček: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova: Acarbose BP EP USP surovina

Popis:

Acarbose API je nový perorální antidiabetikum. Konkurenčně inhibuje glukosidovou hydrolázu ve střevě. Tato látka snižuje rozklad polysacharidu a sacharózy na glukózu, takže absorpce cukru je odpovídajícím způsobem zpomalena, takže může po jídle snížit hladinu cukru v krvi. Akarbóza se běžně používá samostatně nebo s jinými perorálními hypoglykemickými léky nebo kombinovaným inzulinem. Spolupracujte s jídlem a pitím k léčbě diabetu závislého na inzulínu.

Akarbosová surovina je druh inhibitoru a-glukosidázy, což je komplexní oligosacharid. Jeho struktura je podobná oligosacharidu. Tento neoligosacharidový&"pseudooligosacharidový GG"; může soutěžit s a-glukosidázou na okraji štětce horních buněk tenkého střeva a soutěžit s oligosacharidem, aby se reverzibilně kombinovala s a-glukosidázou, inhibovala aktivity různých a-glukosidázy, jako je maltáza, isomaltáza, glukoamyláza a sukraláza, a rozkládat škrob Oligosacharidy, jako je maltóza (disacharid), maltóza tři cukry a dextrin, pak se pomalu rozkládají na glukózu, což zpomaluje rozklad sacharózy na glukózu a fruktózu. Absorpce glukózy ve střevě se proto zpomaluje, aby zmírnila postprandiální hyperglykémii a snížila hladinu glukózy v krvi. Dlouhodobé používání akarbózy může snížit koncentraci glukózy v krvi nalačno a glykosylovaného hemoglobinu.

Nežádoucí účinky akarbózy.

Může dojít k gastrointestinální dysfunkci nebo nadýmání žaludku, jako je distenze, průjem a bolest břicha, je způsobena bakteriemi působícími na neabsorbované cukry v tlustém střevě v důsledku rozkladu a absorpce cukrů v tenkém střevě.

Lékové interakce akarbózy:

Užívání inzulínu a jiných perorálních hypoglykemických léků současně (společně s Acarbose) může vést k hypoglykémii.

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky Acarbose, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte acarbose bp ep usp cas 56180-94-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: acarbose bp ep usp cas 56180-94-0, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like