5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, Mexamine

5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin Čína 5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin factory, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: 5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin Číslo CAS: 608-07-1 Charakteristika: Bílý až žlutohnědý krystalický prášek. Molekulární vzorec:...

Podrobnosti o produktu

5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin

5-Methoxytryptamine, O-methylserotonin, Mexamine

Čína 5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: 5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin

Číslo CAS: 608-07-1

Charakteristika: Bílý až žlutohnědý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C11H14N2O

Vzorec struktury:

5-Methoxytryptamine, O-methylserotonin, Mexamine structure formula

Hscode: 2933990090

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin

Popis:

5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin (5-MT) nebo mexamin je derivát tryptaminu, který je úzce příbuzný neurotransmiterům serotoninu a melatoninu.

Je prokázáno, že v těle existují přirozeně v nízkých hladinách.

5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin se biosyntetizuje deacetylací melatoninu v pineální žláze.

Tato látka funguje jako plný agonista u některých specifických receptorů. Nemá žádnou afinitu k receptoru 5-HT3. Je také důležité vědět, že jeho afinita k receptoru 5-HT1E je ve srovnání s ostatními 5-HT1 receptory velmi slabá.

Způsob syntézy:

5-Methoxytryptamine, O-methylserotonin, Mexamine synthetic method

Společnost Fengchen Group Co., Limited (dále jen "společnost Fengchen") je chemická a farmaceutická společnost.

Fengchen v současné době vlastní několik továren a vyspělé centrum výzkumu a vývoje. Naše oddělení výzkumu a vývoje je zaměřeno na zlepšení naší kvality 5-metoxytryptaminu, O-methylserotoninu a mexaminu. A vyrábět a vyvíjet nové produkty. Díky našemu úsilí našich zaměstnanců ve výzkumu a vývoji jsme získali mnoho ocenění a ocenění.

Fengchen se specializuje na chemikálie jako 5-methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin. A my jsme také rysy v produkci tuků rozpustných vitamínů, kvazi-vitaminů, antibiotik, anti-drog rezistentní antibiotika a další high-tech chemické komodity.

Společnost Fengchen vytvořila řadu dominantních hvězdných výrobků na čínském trhu. Mnoho velkých obchodníků a konečných uživatelů nakupuje 5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin.

Navíc naše vitamínové produkty, jako je syntéza vitamínu E, vitamín E, vitamín A, prášek a olej, biotin, koenzym Q10, jsou velmi proslulé a poptávané na trhu. Naše další produkty jako Canthaxanthin, Astaxanthin, Lutein jsou také populární mezi trhem.

Mimochodem, máme vlastní farmaceutický balíček výroby, jako jsou bubny z vláken, PVC plechy, PVC filmová role, hliníková fólie atd. Tím jsme se ujistili, že naše náklady budou sníženy.

Nyní je globalizace ekonomiky hlavním proudem. Vezmeme tento hlavní proud a využijeme naši příležitost k rychlému rozvoji a plnění našich slibů našim klientům. Zaměřujeme se na technologie, výzkum a vývoj, standardní a vysoce efektivní řízení, inovace.

Fengchen bude pokračovat v integraci potenciálních zdrojů, aby vytvořila mnohem lepší prodejní síť na celém světě.

Vítejte v naší společnosti!

Nejvyšší kvalita, čistý 5-Methoxytryptamin, O-methylserotonin, mexamin prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Hot Tags: 5-methoxytryptamin, o-methylserotonin, mexamin, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like