Zidovudin nebo zidovudin BP EP USP CAS 30516-87-1

Zidovudin nebo Zidovudin BP EP USP CAS 30516-87-1 Název produktu: Zidovudin Synonyma: Zidovudin, Zidovudinum Číslo CAS: 30516-87-1 Charakteristika: Bílý nebo hnědý prášek. Rozpustnost: rozpustný v ethanolu, málo rozpustný ve vodě, zidovudin se tání při přibližně 124 ° C. Obsah: 97% ~ 102% Vzorec: C 10 ...

Podrobnosti o produktu

Zidovudin nebo zidovudin BP EP USP CAS 30516-87-1 Zidovudine or Zidovudin BP EP USP raw material API picture.jpg

Název produktu: Zidovudin

Synonyma: Zidovudin, Zidovudinum

Číslo CAS: 30516-87-1

Charakteristika: Bílý nebo hnědý prášek.

Rozpustnost: Rozpustný v ethanolu, Mírně rozpustný ve vodě,

Zidovudin se tání při přibližně 124 ° C.

Obsah: 97% ~ 102%

Vzorec: C10H13N504

Zidovudine or Zidovudin BP EP USP formula.gif

Podmínky skladování: Uchovávejte v uzavřeném obalu. Vyhněte se slunečnímu záření.

Popis:

Zidovudin také nazýval azidotymidin; 3'-Azido-3'-deoxythymidin; 1- (4-Azido-5-hydroxymethyltetrahydrofuran-2-yl) -5-methyl-lH-pyrimidin-2,4-dion .

Zidovudin je nukleosidový inhibitor reverzní transkriptázy. Zidovudin může bojovat proti typu viru lidské imunodeficience. Potlačí růst virové DNA, tímto způsobem Zidovudine může zabít virus.

Zidovudin je antivirovou látkou se schopností zastavit rozmnožování viru lidské imunodeficience. To je důvod, proč se zidovudin široce používá k léčbě HIV.

Zidovudin je navíc předepisován lékaři na HIV infikovanou ženu během těhotenství, aby se zabránilo tomuto hroznému viru projít dítětem. Upozorňujeme, že zidovudin není lékem na HIV nebo AIDS. Ale je to opravdu užitečné. Většinou se Zidovudine používá ve spojení s jinými léky k lepšímu výkonu.


Použití: Zidovudin (Zidovudin) je látka, která se používá k boji proti viru. Je to jedna z nejběžnějších anti-virových farmaceutických látek. Zidovudin se nyní používá hlavně k výrobě perorálních léků, jako jsou zidovudinové kapsle, zidovudinové tablety apod. Po sterilizaci je také možné injekce aplikovat. Věnujte prosím pozornost dávkování.

Jako profesionální dodavatel a výrobce surovin China Zidovudine, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Zidovudine API z Číny již téměř 10 let.


Zidovudine Nežádoucí účinky:

Někdy může zidovudine vést k závažným účinkům na svaly nebo játra.

Některé z běžných funkcí imunitního systému mohou být léčeny přípravkem Zidovudine. Tak může dojít ke zvýšení možnosti některých infekcí nebo autoimunitních poruch. Špatné příznaky se mohou objevit několik měsíců po užití Zidovudinu .


Špičková kvalita, čistý zidovudinový prášek; Dodavatelé surovin zidovudinu v Číně. Zidovudin API Výrobci.

Zidovudin Absorpce:

Zidovudinová absorpce je velmi rychlá a téměř 100% absorbována z gastrointestinálního traktu. Obvykle se podává ústně.


Související produkty:

1. Zidovudin nebo Zidovudin BP EP USP CAS 30516-87-1

2. Lamivudin nebo Lamivudin BP EP USP CAS 134678-17-4


Pokud hledáte zidovudin nebo zidovudin bp ep usp cas 30516-87-1, kontaktujte nás prosím. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit