Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP

Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP Čína Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Ganciclovirum Číslo CAS: 82410-32-0 Charakteristika: Bílý prášek. Molekulární vzorec: C9H13N5O4 Struktura Vzorec: Balíček: 25kgs / Fiber Drum KEY Slova: Ganciclovir, ...

Podrobnosti o produktu

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP

image

Čína Ganciclovir, Gancyclovir USP EP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Ganciclovirum

Číslo CAS: 82410-32-0

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C9H13N5O4

Strukturní vzorec:

image

 

image

 

Balení: 25kgs / Fiber Drum

 

Klíčová slova:

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP.

 

Vzhled: bílý prášek

Hustota: 1,81

Teplota tání: 250 ° C

Bod varu: 675 oC při 760 mmHg

Bod vzplanutí: 675 oC při 760 mmHg

Rozpustnost Gancikloviru, Gancyclovir USP EP BP: 0,1 M HCI: 10 mg / ml

Stabilita: Vyvarujte se expozici teplotám nad 40 ° C. Při skladování podle návodu má sterilní prášek po uplynutí 3 let od data výroby.

image

 

Popis:

Analog acykloviru, Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP je účinný inhibitor rodiny herpesvirů zahrnující cytomegalovirus. Používá se k léčbě komplikací cytomegalovirových infekcí spojených s AIDS.

Jako nejznámější čínský dodavatel v Číně, Ganciclovir společnosti Fengchen Group, je Gancyclovir USP EP BP Powder dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.

Tento produkt je nukleosidový analog strukturně příbuzný s Acyclovirem. Považuje se za antivirotikum.

 

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP je syntetický analog 2'-deoxy-guanosinu, který se používá k léčbě nebo prevenci cytomegalovirových infekcí. Inhibuje replikaci lidského CMV s hodnotou IC50 0,01 μM a je účinný proti kmenům CMV z člověka, opice, myši a morčete.

 

Syntetická rutina:

image

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP prášek výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a relativně rychle.

 

1. Úvod:

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP, s IUPAC názvem 2-amino-9- (1,3-dihydroxypropan-2-yloxymethyl) -3H-purin-6-onu, je jeden druh bílého prášku. Tato látka má klasifikační kód, který zahrnuje antiinfekční látky; Antivirová; Antivirová činidla; Léčivo / terapeutické činidlo; Data mutace. Kromě toho, Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP patří do kategorií produktů, které zahrnují zásady a příbuzné reagencie; Meziprodukty a jemné chemikálie; Nukleotidy; Farmaceutika; API; Antivirová.

 

2. Vlastnosti Gancikloviru

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP má následující vlastnosti: (1) Index lomu: 1,76; (2) molární refrakční schopnost: 57,9 cm3; (3) molární objem: 140,5 cm3; (4) Polarizovatelnost: 22,95 × 10-24 cm3; (5) Povrchové napětí: 86,6 dyn / cm; (6) Hustota: 1,81 g / cm3; (7) Bod vzplanutí: 362 ° C; (8) Enthalpa odpařování: 104,13 kJ / mol; (9) Bod varu: 675 ° C při 760 mmHg; (10) Teplota tání: 250 ° C; (11) skladovací teplota: 2-8 ° C; (12) rozpustnost: 0,1 M HCI: 10 mg / ml; (13) Tlak par: 3,82 E-19 mmHg při 25 ° C.

 

Použití a aplikace:

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP nalezl svou indukci a udržení v léčbě cytomegalovirové (CMV) retinitidy u imunokompromitovaných pacientů, včetně pacientů se syndromem získané imunodeficience. Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP se také používá při léčbě závažného cytomegalovirového onemocnění.

 

Mechanismus akce:

Antivirová aktivita Gancikloviru, Gancyclovir USP EP BP inhibuje replikaci viru. Tento inhibiční účinek je vysoce selektivní, protože léčivo musí být převedeno na aktivní formu buněčným enzymem kódovaným viru, thymidin kinázou. TK katalyzuje fosforylaci gancikloviru na monofosfát, který je následně následně přeměněn na difosfát buněčnou guanylátkinázou a na trifosfát řadou buněčných enzymů. Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP trifosfát zastaví replikaci virové DNA herpesu. Když je Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP používán jako substrát pro virovou DNA polymerázu, ganciklovir trifosfát kompetitivně inhibuje dATP, což vede k tvorbě „chybné“ DNA. To je místo, kde je ganciklovir trifosfát inkorporován do řetězce DNA, který nahrazuje mnoho adenosinových bází. To má za následek prevenci syntézy DNA, protože fosfodiesterové můstky mohou být delší dobu budovány a destabilizují vlákno. Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP inhibuje virové DNA polymerázy účinněji než buněčná polymeráza a prodloužení řetězce se obnoví, když je ganciklovir odstraněn.

 

Funkce:

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP je antivirotik. Používá se k léčbě infekcí způsobených viry.

Používá se k léčbě příznaků cytomegalovirové infekce očí u lidí, jejichž imunitní systém nefunguje plně. Patří sem pacienti se syndromem získané imunitní nedostatečnosti. Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP nevyléčí tuto oční infekci, ale může přispět k tomu, že se příznaky zhorší. Tento přípravek se také používá k prevenci infekce CMV u pacientů, kteří dostávají transplantaci orgánů nebo kostní dřeně, a také u pacientů s pokročilou infekcí virem lidské imunodeficience.

 

Toxicita Gancikloviru, Gancyclovir USP EP BP:

Fengchen Group je přední Čína Ganciclovir, Gancyclovir USP EP dodavatel prášků a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP Powder z Číny, prosím, kontaktujte Fengchen Group.

 

Nežádoucí účinky:

Ganciklovir, Gancyclovir USP EP BP je obvykle spojován s řadou závažných hematologických nežádoucích účinků. Časté nežádoucí účinky zahrnují: granulocytopenii, neutropenii, anémii, trombocytopenii. Horečka, nevolnost, zvracení, dyspepsie, průjem, může také nastat, pokud Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP je používán po dlouhou dobu.

Dalšími nežádoucími účinky mohou být: bolest břicha, nadýmání, anorexie, zvýšené jaterní enzymy, bolesti hlavy, zmatenost, halucinace, záchvaty, bolest a flebitida v místě vpichu, pocení, vyrážka, svědění, zvýšení sérového kreatininu a koncentrace močoviny v krvi.

 

Osvědčení o analýze (COA, TDS)

image

 

Ostatní jména:

Ganciclovir

Ganciclovirum

Gancyclovir

 

Top kvalita, čistý Ganciclovir, Gancyclovir USP EP BP Prášek / substance továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Dotaz