Entecavir BP EP USP

Entecavir BP EP USP Název produktu: Entecavir Číslo CAS: 142217-69-4 Charakteristika: Šedobílý krystalický prášek Čistota (test): 98,0-102,0% Molekulární vzorec: C12H15N5O3 Struktura: Balení: 25 kg / balení: 25 kg / : ...

Podrobnosti o produktu

Entecavir BP EP USP

Entecavir BP EP USP.jpg

Název produktu: Entecavir

Číslo CAS: 142217-69-4

Charakteristika: Šedobílý krystalický prášek

Čistota (stanovení): 98,0-102,0%

Molekulární vzorec: C12H15N503

Struktura:

Entecavir BP EP USP Structure formula.gifEntecavir BP EP USP Structure formula-2.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Chemický název: 2-amino-9 - [(lS, 3R, 4S) -4-hydroxy-3- (hydroxymethyl) -2-methylidencyklopentyl] -3H-purin-6-on;


Klíčová slova:

Entecavir BP EP USP

Hscode Doporučeno: 29339900


Popis:

Entecavir BP EP USP prášková surovina je perorální antivirový přípravek používaný při léčbě infekce hepatitidou B. Je uváděn na trh pod mnoha různými obchodními názvy.

Entecavir BP EP USP prášková surovina je guaninový analog, který inhibuje všechny tři kroky v procesu virové replikace, a výrobce tvrdí, že je účinnější než předchozí léčivé přípravky používané k léčbě hepatitidy B (lamivudin a adefovir)

Entecavir BP EP USP prášková surovina je antivirový přípravek používaný k léčbě infekce virem hepatitidy B (HBV). U pacientů s antiretrovirovou medikací HIV / AIDS a HBV by se mělo také používat. Entecavir BP EP USP prášková surovina se užívá ústní formou tablety nebo roztoku.

Zatímco se zdá, že při užívání během těhotenství není žádná újma, toto použití nebylo konečně ukončeno. Entecavir BP EP USP prášková surovina je ve skupině léků inhibitorů nukleosidové reverzní transkriptázy (NRTI). Zabraňuje násobení viru hepatitidy B blokováním reverzní transkriptázy.


Guanin substituovaný v poloze 9 4-hydroxy-3- (hydroxymethyl) -2-methylidencyklopentylovou skupinou. Syntetický analog 2'-deoxyguanosinu, práškové suroviny Entecavir BP EP USP je nukleosidový inhibitor reverzní transkriptázy s selektivní antivirovou aktivitou proti viru hepatitidy B Entekavir je intracelulárně fosforylován na aktivní trifosfátovou formu, která konkuruje deoxyguanosin trifosfátu, přirozenému substrátu reverzní transkriptáza viru hepatitidy B, která inhibuje každou fázi enzymové aktivity, i když nemá žádnou aktivitu proti HIV. Entecavir BP EP USP prášková surovina se používá k léčbě chronické hepatitidy B.

Použití a aplikace

Entecavir BP EP USP prášková surovina se používá k léčbě dlouhodobé infekce hepatitidou B. Hepatitida B je infekce jater způsobená virem hepatitidy B. Dlouhodobá infekce může způsobit poškození jater, zřídka rakovinu jater a selhání jater. Entecavir pomáhá snížit množství viru hepatitidy B v těle. Entecavir BP EP USP prášková surovina není známo, pokud tento lék snižuje vaše riziko vzniku rakoviny jater nebo poškození jater. Entecavir je antivirový přípravek, který patří do skupiny léků známých jako inhibitory nukleosidové reverzní transkriptázy viru hepatitidy B.

Nicméně prášková surovina Entecavir BP EP USP není lékem pro celou hepatitidu B. Nebrání šíření viru jiným osobám, a to prostřednictvím pohlavního styku nebo kontaminace krve / tělesné tekutiny (jako je sdílení použitých jehel).


Entecavir BP EP USP prášková surovina je antivirotikum, které zabraňuje množení určitých virů ve vašem těle.

Tato látka se používá k léčbě chronického viru hepatitidy B (HBV) u dospělých a dětí, které jsou nejméně 2 roky staré a váží nejméně 22 liber (10 kilogramů).

Entecavir BP EP USP prášková surovina není známo, zda tento lék zabrání cirhóze nebo rakovině jater.


Tento léčivý přípravek se používá hlavně k léčbě chronické infekce hepatitidou B u dospělých a dětí ve věku 2 let a starších s aktivní replikací viru a důkazem aktivní nemoci s zvýšením jaterních enzymů. Entecavir BP EP USP prášková surovina se také používá k prevenci reinfekce HBV po transplantaci jater a k léčbě HIV pacientů infikovaných HBV. Je slabě aktivní proti HIV, ale nedoporučuje se užívat u koinfikovaných pacientů s HIV-HBV bez plně supresivního anti-HIV režimu, neboť si může zvolit rezistenci na lamivudin a emtricitabin u HIV. [10]

Účinnost práškové suroviny Entecavir BP EP USP byla zkoumána v několika randomizovaných, dvojitě slepých, multicentrických studiích. Entecavir je účinným a obecně dobře tolerovaným lékem.


Entecavir BP EP USP prášková surovina se běžně používá k léčbě chronické infekce virem hepatitidy B u dospělých s důkazem aktivní replikace viru a buď důkazem trvalého zvýšení sérových aminotransferáz (ALT nebo AST) nebo histologicky aktivním onemocněním.


Fengchen Group je předním dodavatelem prášku z Číny z práškových surovin Entecavir BP EP USP. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci mají právo, když je potřebují, mít správný dodavatel prášku práškové suroviny Entecavir BP EP USP. Když si koupíte nebo zakoupíte práškovou surovinu prášku Entecavir BP EP USP, obráťte se prosím na Fengchen Group.


Farmakodynamika:

Entecavir BP EP USP prášková surovina je guanosinový nukleosidový analog s selektivní aktivitou proti viru hepatitidy B (HBV). Je navržen tak, aby selektivně inhiboval virus hepatitidy B a zablokoval všechny tři kroky v procesu replikace. Entecavir BP EP USP prášková surovina je účinnější než starší lék proti hepatitidě typu B, lamivudin.

Mechanismus účinku:

Kombinací s přírodním substrátem deoxyguanosin trifosfátu, prášková surovina Entecavir BP EP USP funkčně inhibuje všechny tři aktivity polymerázy HBV (reverzní transkriptáza, rt):

(1) základní nátěr,

(2) reverzní transkripce negativního řetězce z pregenomické messenger RNA,

(3) syntéza pozitivního vlákna HBV DNA. Po aktivaci kinázami může být léčivo začleněno do DNA, která má konečný účinek na inhibici HBV polymerázové aktivity.


Osvědčení o analýze

Název produktu: prášková surovina Entecavir BP EP USP

Specifikace: 99% min


Vzhled

Bílý až téměř bílý prášek

Dodržuje

Optická rotace

+ 24,0- + 28,0 (DMF: MeOH = 1: 1 c = 1%)

+26,8

Identifikace

A: Podle IR, Aby odpovídal pracovnímu standardu

Dodržuje

B: Podle HPLC by měla doba uchování odpovídat pracovní normě

Dodržuje

Voda

5,8% - 6,5%

6,1%

Izomer

Jeden ≤0,1%

0,02%

Celkem ≤0,5%

0,02%

Související látky

Jediná nečistota ≤0,1%

0,02%

Celkové nečistoty ≤0,3%

0,03%

Zrnitost

Velikost částic
D50≤6,0μm D90≤12,5μm

Dodržuje

Zbytky při zapálení

≤0,1%

0,06%

Těžké kovy

<20 stránek="" za="">

Dodržuje

Zbytková rozpouštědla

Měla by odpovídat standardu

Dodržuje

Stanovení

≥ 99,8%

99,9%

Závěr: Naše prášková surovina Entecavir BP EP USP vyhovuje podnikové norměEntecavir BP EP USP Specification and COA.jpg


Entecavir BP EP USP prášková surovina Vedlejší účinky:

Časté nežádoucí účinky zahrnují bolesti hlavy, nevolnost, vysokou hladinu cukru v krvi a sníženou funkci ledvin. Mezi těžké vedlejší účinky patří zvětšení jater, vysoká hladina laktátu v krvi a zánět jater, pokud je léčba zastavena.


Entecavir BP EP USP prášková surovina může také způsobit následující nežádoucí účinky:

svalová bolest nebo slabost;

pocit necitlivosti nebo pocit chladu v pažích a nohou;

potíže s dýcháním;

Entecavir BP EP USP prášková surovina může také způsobit závažné jaterní příznaky.

závrat, závrat, únavu nebo velmi slabý;

bolest žaludku, nevolnost s zvracením; nebo

rychlá nebo nerovná srdeční frekvence.


Abyste se ujistili, že prášková surovina Entecavir BP EP USP je pro vás bezpečná, obraťte se na lékaře na odborné znalosti, zvláště pokud trpíte:

HIV nebo AIDS (nebo pokud jste byli vystaveni HIV);

nemoc ledvin;

nemoc jater;

pokud užíváte také lamivudin nebo telbivudin; nebo

jestliže jste měl transplantaci jater.


Nejvyšší kvalita, čistá Entecavir BP EP USP prášková surovina Prášková / substance továrna v Číně; Čína Entecavir BP EP USP práškové suroviny Prášek Dodavatelé v Číně. Čína Entecavir BP EP USP Práškové suroviny Práškové Výrobci v Číně.

Pokud hledáte entecavir bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: entecavir bp ep usp, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit