Ribavirin Powder API Surovina CAS 36791-04-5

Čína Ribavirin Dodavatelé, Čína Ribavirin Výrobci CAS 36791-04-5 Název produktu: Ribavirin Powder API Surovina CAS 36791-04-5 Synonyma: Ribavirin Chemický název: 1-β-D-ribofuranosyl-1,2,4-triazol-3 -karboxamid Číslo CAS: Ribavirin; 36791-04-5 Charakteristika: bílý krystalický prášek Test: 98,5% ~ 101,5% Vzorec: ...

Podrobnosti o produktu

Čína Ribavirin Dodavatelé, Čína Ribavirin Výrobci CAS 36791-04-5

Ribavirin Powder API Raw material.png

Název produktu: Ribavirin

Synonyma: ribavirin

Chemický název: 1-β-D-ribofuranosyl-l, 2,4-triazol-3-karboxamid

Číslo CAS: ribavirin; 36791-04-5

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Stanovení: 98,5% ~ 101,5%

Vzorec: C8H12N4O5

Vzorec struktury:

Ribavirin Powder API Raw material structure.png

Informace o balení: 25 kg / Drum
Klíčová slova: Ribavirin Powder API Surovina CAS 36791-04-5

Popis a použití:
Ribavirin je syntetická látka. Patří k nukleosidovým antimetabolitovým antivirovým látkám. Ribavirin blokuje syntézu nukleových kyselin a používá se proti oběma RNA a DNA virům.
Jedná se o nukleosidový analog ribofuranózy s aktivitou proti viru hepatitidy C a jiným RNA virům. Ribavirin je začleněn do virové RNA, čímž inhibuje syntézu virové RNA, indukuje mutace virového genomu a inhibuje normální virovou replikaci.

--------------

Ribavirin Powder API Surovina CAS 36791-04-5, také známá jako tribavirin, je antivirový přípravek používaný k léčbě RSV infekce, hepatitidy C a virové hemoragické horečky. U hepatitidy C se používá s jinými léky, jako je simeprevir, sofosbuvir, peginterferon alfa-2b nebo peginterferon alfa-2a. Mezi virovou hemoragickou horečkou se používá pro horečku Lassa, krymsko-konžskou hemoragickou horečku a Hantavirovou infekci, nikoliv Ebola nebo Marburg. Ribavirin lze užívat orálně nebo se může inhalovat.

 

Jako profesionální Čína Ribavirin prášek API suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Ribavirin prášek API suroviny z Číny v Číně téměř 10 let.

-------------

Ribavirin je antivirová látka indikovaná pro závažnou RSV infekci (individuálně), infekci hepatitidy C (užívanou v kombinaci s peginterferonem alfa-2b nebo peginterferonem alfa-2a) a dalšími virovými infekcemi. Ribavirin je proléčivo, které při metabolizaci připomíná purinové RNA nukleotidy. V této formě narušuje metabolismus RNA potřebný pro replikaci viru. To, jak přesně ovlivňuje replikaci viru, není známo; pro tento účel byly navrženy mnohé mechanismy, avšak žádný z nich nebyl dosud prokázán. Mnoho mechanismů může být zodpovědné za jeho jednání.

Jako antivirové léčivo se Ribavirin používá v kombinaci s interferonem k léčbě chronické hepatitidy C.

---------------------

1.Ribavirin tableta pro perorální podání je k dispozici jako značkové léčivo a generická léčiva.

2.Ribavirin se dodává jako perorální tableta, perorální kapsle, perorální roztok a inhalační roztok.

3. Perorální tableta ribavirinu se používá k léčbě chronické infekce virem hepatitidy C.

-----------------

Indikace:

Ribavirin je indikován k léčbě hospitalizovaných kojenců a malých dětí s těžkými infekcemi dolních cest dýchacích, kvůli respiračním syncyciálnímu viru. Léčba v rané fázi závažné infekce dolních cest dýchacích může být nezbytná k dosažení účinnosti.

 

Pouze závažná RSV infekce dolních cest dýchacích by měla být léčena Ribavirinem. Velká většina kojenců a dětí s infekcí RSV má nemoci, které jsou mírné, samo-omezené a nepotřebují pomoc Ribavirinu.

------------

Nežádoucí účinky Ribavirinu:

-Oblížení a podráždění pankreatu (pankreatitida). Může se jednat také o bolesti v tomatech, nevolnost, zvracení nebo průjem.

- Ribavirin může způsobit těžkou depresi

- vážné problémy s dýcháním. Může dojít k těžkému dýchání. Je to známka závažné infekce plic (pneumonie), která může být smrtelná.

- Nadměrné užívání ribavirinu může vést k vážným problémům s očima.

- Zubní problémy. Zuby a dásně.

- Závažné krevní poruchy mohou být také nežádoucími nežádoucími účinky Ribavirinu. Riziko bude ještě vyšší, pokud se použije v kombinaci s pegylovaným interferonem alfa a azathioprinem

-Může také dojít ke ztrátě hmotnosti a zpomalenému růstu dětí.

--------------

Nejčastějším nežádoucím účinkem při kombinaci s ribavirinem a interferonem je chřipkový syndrom, který zahrnuje: zimnici, bolesti těla a bolesti, bolesti hlavy, horečku.

Další možné nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout během léčby ribavirinem a interferonem, jsou:

únava, nevolnost, nespavost, slabost, anorexie, dýchací potíže, pálení žáhy, podrážděnost, vyrážka, svědění atd.

Nejvážnější nežádoucí účinek pozorovaný u ribavirinu je anémie. Pokud se Ribavirin používá u pacientů se srdečními nebo cirkulačními problémy, může se zvážit, protože anémie může tyto stavy zhoršit.

Další nežádoucí účinky:

Ribavirin Powder API Surovina CAS 36791-04-5 může vyvolat pocit únavy, bolesti hlavy, nevolnost, horečku, bolesti svalů a podrážděnou náladu.

Závažné nežádoucí účinky přípravku Ribavirin Powder API Surovina CAS 36791-04-5 zahrnuje rozpad červených krvinek, problémy s játry a alergické reakce. Používání během těhotenství vede k poškození dítěte. Efektivní antikoncepce se doporučuje jak u mužů, tak u žen po dobu 7 měsíců po použití. Mechanismus účinku ribavirinu není zcela jasný.

 

POZNÁMKY: Ribavirin by měl být vyloučen u pacientů, kteří trpí závažným onemocněním ledvin a ztrácejí většinu funkcí ledvin.

--------------

Ribavirin Mechanismus účinku:

Ribavirin Powder API, surovina BP, EP, USP je analog guanosinu (ribonukleové kyseliny) používaný k zastavení virové syntézy RNA a omezení virové mRNA, z tohoto důvodu je ribavirin nukleosidovým inhibitorem. Ribavirin je proléčivo, které při metabolizaci připomíná purinové RNA nukleotidy. V této formě pomůže Ribavirin interferovat s metabolismem RNA potřebným pro replikaci viru. Výzkumy a studie již prokázaly, že existuje více než 5 přímých a nepřímých mechanismů účinku Ribavirinu.

---------------

Upozornění:

Ribavirin tablety v monoterapii nefungují při léčbě chronické infekce virem hepatitidy C a neměly by být užívány samostatně pro tuto indikaci.

------------

COA přípravku Ribavirin:


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Ribavirin

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace 1
Ribavirin

Infračervené absorpce

Dodržuje

Identifikace 2
Ribavirin

TLC

Dodržuje

Speciální rotace

-33,5 ° -37,0 °

-36,2 °

pH

4,0 ~ 6,5

4.6

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,1%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,02%

Těžký kov

≤ 10ppm

10 stránek za minutu

Chromatografická nečistota

Každá povrchová plocha nečistot ≤ 0,25% celkové plochy peek

0,02%

Celková povrchová plocha nečistot ≤ 1,0% plochy obecného výhledu

0,1%

Stanovení
Ribavirin

98,5% ~ 101,5%

99,8%

Vlastnost Ribavirinu:

Ribavirin je stabilní bílá krystalická sloučenina s maximální rozpustností ve vodě 142 mg / ml při 25 ° C a pouze s malou rozpustností v ethanolu. Empirický vzorec je C8H12N405 a molekulová hmotnost je 244,21.

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Ribavirin Prášek / látka továrna v Číně; Čína Ribavirin Dodavatelé surovin v Číně. Čína Ribavirin API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte surovinu Ribavirin Powder API CAS 36791-04-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Ribavirin Powder API Surovina CAS 36791-04-5, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit