Trimethoprim laktát

Kombinace trimethoprim laktátu a sulfonamidů může dvojnásobně blokovat metabolismus bakteriálních folátů a několikanásobně až několikrát zvýšit jeho účinek. Má baktericidní účinek a může snížit produkci rezistentních kmenů.

Podrobnosti o produktu

Trimethoprim laktát

image001

Čína Trimethoprim Lactatefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: TMP Lactate

CAS číslo: 23256-42-0

Vlastnosti: bílý až světle žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C17H24N4O6; C14H18N4O3.C3H6O3

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KEY Words: Trimethoprim Lactate


Popis:

1. Kombinace trimethoprim laktátu a sulfonamidů může zdvojnásobit blokování metabolismu bakteriálních folátů a několikrát až několikrát zvýšit jeho účinek. Má baktericidní účinek a může snížit produkci rezistentních kmenů.

2. Interakce s léčivem: Trimethoprim Laktát může zvýšit antibakteriální účinek tetracyklinu, penicilinu, erytromycinu, gentamicinu atd. Při kombinaci s berberinem je antibakteriální účinek berberinu zjevně zvýšen, což je širokospektrální neselektivní antibakteriální léčivo.

Indikace: Trimethoprim laktát se často používá v dýchacích cestách, zažívacím traktu, urogenitální infekci, septikémii, celulitidě atd. V poměru 1: 4-5 u sulfonamidů. Může být také použit v kombinaci s jinými antibakteriálními léčivy k dosažení synergického účinku


Certifikát o analýze (COA, TDS) Trimethoprim Lactate:

image003

Špičková kvalita, čistý Trimethoprim LactatePowder / substance factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte trimethoprim laktát, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: trimethoprim laktát, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz