Trimethoprim CAS 738-70-5 a Trimethoprim Laktát CAS 23256-42-0

Trimethoprim CAS 738-70-5 a Trimethoprim Laktát CAS 23256-42-0 Použití: Trimethoprim (Trimethoprimum) je známý jako širokospektrální antibiotikum. Je to aktivní farmaceutická složka léčivých přípravků. Může být použit samostatně pro výrobu tablet a jiných přípravků. A co je nejdůležitější a ...

Podrobnosti o produktu

Trimethoprim CAS 738-70-5 a Trimethoprim Laktát CAS 23256-42-0 Trimethoprim (TMP) and Trimethoprim Lactate.jpg

Jméno výrobku:

Trimethoprim

Trimethoprim Laktát

Synonyma:

Trimethoprimum

TMP

Trimethoprimum laktát

Trimethoprim laktátová sůl

Vlastnosti:

Bílý nebo nažloutlý bílý prášek

Bílý nebo nažloutlý bílý prášek

Číslo CAS:

738-70-5

23256-42-0

Test:

98,5% ~ 101,0%

98% Min Trimethoprim Laktát

Vzorec:

C14H18N4O3

C17H24N4O6

Struktura:

Trimethoprim (TMP) formular.png

Trimethoprim (TMP) and Trimethoprim Lactate formula.gif

Balík:

25 kg / Drum

25 kg / Drum

Popis trimethoprimu :

Trimethoprim patří k anizolům, které jsou organickými sloučeninami obsahujícími methoxybenzen nebo jeho derivát. Je to pyrimidinový inhibitor dihydrofolátreduktázy. Trimethoprim laktát je sůl laktátu. Oba jsou antibakteriální ve vztahu k pyrimethaminu.

  Mechanismus účinku přípravku Trimethoprim Lactate:

Interference s metabolismem kyseliny listové může způsobit depresi hematopoézy. Trimethoprim bude potencován sulfonamidy. Kombinace trimethoprim-sulfamethoxazolu je forma, která se obvykle používá. Trimethoprim Laktát se někdy používá sám jako antimalariální. Trimetoprim má rezistenci vůči lékům. Tato kombinace léků Trimethoprim-sulfamethoxazol také snižuje vývoj rezistence vůči lékům, který se projevuje, když se užívá pouze jediné léčivo

Jako profesionální dodavatel a výrobce laků Trimethoprim Laktát Prášek, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Trimethoprim Laktát Prášek z Číny již téměř 10 let.

Trimethoprim (TMP) Použití:

Trimethoprim (Trimethoprimum) je známý jako širokospektrální antibiotikum. Je to aktivní farmaceutická složka léčivých přípravků. Může být použit samostatně pro výrobu tablet a jiných přípravků. A co je nejdůležitější a mnohem častější, používá se společně se sulfamethoxazolem nebo sulfulfoxinem k přípravě injekcí a suspenzí a tablet.

Prosím, dodržujte pokyny lékaře nebo odborné osoby, abyste ji mohli použít.

Nežádoucí účinky: Mohou způsobit nevolnost určitým lidem. Při předávkování může dojít k zvracení.

Trimethoprim Lactate je také druh antibiotika. Jedná se o laktátovou sůl přípravku Trimethoprim.

Trimethoprim pozoruhodně zlepší výkon Sulfadoxinu, Sulfamethoxazolu a mnoha antibiotik. Přispívá k našim současným lékům. A přináší tisíce lidí.

Cíle Trimethoprim: 1. Gram negativní a gram pozitivní bakterie, 2.Listeria monocytogenes, 3.Escherichia coli


Podobné podobné produkty, které vás mohou zajímat:

Trimethoprim Laktátová surovina, API

Nejvyšší kvalita, čistý trimetoprim nebo prášek s laktátovým trimetoprimem; Trimethoprim nebo Trimethoprim Lactate Dodavatel surovin v Číně. Výrobce Trimethoprim nebo Trimethoprim Lactate API.


Pokud hledáte trimethoprim cas 738-70-5 a trimethoprim laktát cas 23256-42-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit