Sulfanilamid nebo Sulfanilamid BP surovina CAS 63-74-1

Sulfanilamid nebo sulfanilamid CAS č. 63-74-1 Název produktu: Sulfanilamid Synonyma: Sulfanilamid, Sulfanilamidové krystaly Číslo CAS: 63-74-1 Charakteristika: Bílý až nažloutlý prášek nebo krystalický prášek. Rozpustnost: Sulfanilamid (Sulfanilamid) je volně rozpustný v acetonu, racticky ...

Podrobnosti o produktu

Sulfanilamid nebo sulfanilamid CAS 63-74-1

Sulfanilamide or Sulphanilamide BP raw material API.jpg

Název produktu: Sulfanilamid

Synonyma: sulfanilamid, sulfanilamidové krystaly

Číslo CAS: 63-74-1

Charakteristika: Bílý až nažloutlý bílý prášek nebo krystalický prášek.

Rozpustnost: Sulfanilamid (Sulphanilamid) je volně rozpustný v acetonu, racticky nerozpustný v methylenchloridu, málo rozpustný v alkoholu, málo rozpustný ve vodě. Sufanilamid je rozpustný ve zředěných minerálních kyselinách. Je také rozpustný v alkalických hydroxidových roztocích.

Stanovení: 99,0% ~ 101,0%

Standard: EP a BPC68

Vzorec: C6H8N2O2S

Sulfanilamide or Sulphanilamide BP raw material AIP formula.gif

Balení: 25 kg / Drum

Velikost částic: Podle požadavku klienta.

Skladování: Vyhněte se lehkému a vzduchotěsnému uchování

Sulfanilamid Popis:

Sulfanilamid je lokální protizánětlivé léky.

Jako antibiotikum působí sulfanilamidem kompetitivní inhibicí (tj. Působením analogu substrátu) enzymatické reakce zahrnující kyselinu para-aminobenzoovou (PABA).

Můžeme vyrobit sulfanilamidový práškový surový materiál do různých velikostí částic. Velmi malý prášek nebo normální prášek.

Použití: Sulfanilamid je sulfonamidový antibakteriální (antibiotický) materiál se širokým spektrem antibiotik. Používá se hlavně k léčení infekcí, které mohou sulfonamidy dělat. Sulfanilamid (Sulphanilamid) blokuje vývoj a růst některých bakterií. Může se také použít k rychlé zastavení krvácení. U některých veterinárních preparátů se může použít také sulfanilamid. Přípravky: "Sulfanilamid Perorální tablety" a "Sulfanilamidové roztoky" atd.

Jako profesionální dodavatel a výrobce suroviny Sulfanilamide Suroviny v Číně, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží prášek sulfanilamidu z Číny již téměř 10 let.

Aplikace:

Farmaceutický průmysl: Sulfanilamid je hlavní surovinou pro syntézu sulfa léčiv
Sulfanilamid je důležitým meziproduktem léčivých látek.


Hlavní indexy:

Produkt

Sulfanilamid

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

(Sulfanilamid)

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Bod tání

164,5 ° C ~ 166,5 ° C

165,0 ° C až 166,0 ° C

Žehlička

≤ 40ppm

<>

Těžké kovy

≤ 10ppm

<>

Chlorid

≤ 350ppm

<>

Alkalické nerozpustné látky

Průhledná

Dodržuje

Kyselost

Neutrální k Litmus

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,15%

Zbytky při zapálení

≤ 0,1%

0,06%

Test (Sulfanilamid)

≥ 99,0%

99,70%

Další informace: KLINICKÁ FARMAKOLOGIE

Sulfanilamid nebo sulfanilamid byl užitečnou složkou pro výrobu vaginálních formulací po dobu asi 40 let. Blokuje určité metabolické procesy nezbytné pro růst vnímavých bakterií.

Poznámka: Sulfanilamid by neměl být používán u pacientů, o kterých je známo, že jsou citlivé na tento přípravek nebo na sulfonamidy.

Vzhledem k tomu, že sulfonamidy jsou absorbovány z vaginální sliznice, platí také obvyklá opatření pro perorální sulfonamidy pro sulfanilamid. Po použití sulfanilamidu je třeba pacienty pozorovat při kožní vyrážce nebo důkazu systémové toxicity a pokud se objeví, je třeba léčbu přerušit.

Lékař by měl pacientovi doporučit, aby v případě, že dojde k neobvyklému lokálnímu svědění a popálení, nebo aby se objevily jiné neobvyklé příznaky, měl by být sulfanilamid přerušován a znovu zahájen bez další konzultace.

Pro ošetřovatelské matky:

Sulfanilamid by se měl u kojených matek vyhnout, protože absorbované sulfonamidy se objeví v mateřském mléce. To může způsobit kernicterus u novorozence. Vzhledem k možnému výskytu závažných nežádoucích účinků sulfanilamidu u kojených dětí by mělo být rozhodnuto, zda přerušit kojení nebo přerušit léčbu.


Špičková kvalita, čistý sulfanilamidový prášek; Sulfanilamid dodavatel surovin v Číně. Sulfanilamid API výrobce.


Pokud hledáte Sulfanilamid nebo Sulphanilamide BP surovinu CAS 63-74-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit