Sulfamethoxazol nebo Sulfamethoxazol CAS 723-46-6 BP EP USP

Sulfamethoxazol nebo Sulfamethoxazol CAS 723-46-6 BP EP USP Název produktu: Sulfamethoxazol Synonyma: Sulfamethoxazol, SMZ, Sulfamethoxazolum Číslo CAS: 723-46-6 Charakteristika: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek. Rozpustnost: málo rozpustný v 96% ethanolu; volně rozpustný v acetonu; ...

Podrobnosti o produktu

Sulfamethoxazol nebo Sulfamethoxazol CAS 723-46-6 BP EP USP

Sulfamethoxazole or Sulphamethoxazole BP EP USP.jpg

Název produktu: Sulfamethoxazol

Synonyma: Sulfamethoxazol, SMZ, Sulfamethoxazolum

3- (p-Aminofenylsulfonamido) -5-methylisoxazol , 3-sulfanilamido-5-methylisoxazol

Číslo CAS: 723-46-6

Charakteristika: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek.

Rozpustnost: Sulfamethoxazol je mírně rozpustný v 96% ethanolu; volně rozpustný v acetonu; prakticky nerozpustný ve vodě. Sulfamethoxazol (SMZ) se rozpouští ve zředěných roztocích hydroxidu sodného a zředěných kyselin.

Test (obsah):> 99% sulfamethoxazol

Vzorec: C10H11N3O3S Molekulová hmotnost: (průměr) 253,28

Sulfamethoxazole or Sulphamethoxazole BP EP USP Formula.gif

Informace o balení: 25 kg / Drum

Kód HS: 29350030

Popis: Sulfamethoxazol také kouzla Sulfamethoxazol, to je bakteriostatická antibakteriální látka, která zasahuje do syntézy dihydrofolic kyseliny v náchylných bakteriích. Sulfam thoxazol má široké spektrum účinnosti. Tam je rezistence vůči lékům.

Sulfamethoxazol patří k aminobenzensulfonamidům. Jsou to organické sloučeniny, které obsahují benzensulfonamidovou část s aminovou skupinou připojenou k benzenovému kruhu, chemicky.

 

Sulfamethoxazol se obvykle užívá v kombinaci s přípravkem Trimethoprim. TMP je inhibitor dihydrofolátreduktázy, který inhibuje redukci kyseliny dihydrofolové na kyselinu tetrahydrofolovou. Výzkumy dokazují, že bakteriální rezistence se vyvíjí mnohem pomaleji, jestliže se jedná o kombinaci obou léčiv než jen s TMP nebo Sulfamethoxazolem (SMZ) samotným.

 

Jako profesionální Čína dodavatel a výrobce prášku Sulfamethoxazole, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží prášek Sulfamethoxazole z Číny téměř 10 let.

 

Mechanismus účinku sulfamethoxazolu ::

Sulfamethoxazol inhibuje syntézu kyseliny dihydrofolové, snižuje syntézu bakteriálních nukleotidů a DNA. Pak dojde k inhibici růstu bakteriálních buněk. Pyrimethamin a trimethoprim působí synergicky se sulfamethoxazolem. Mohou být použity společně.

Sulfamethoxazol je účinný proti: 1. negativním bakteriálním nebo gram pozitivním bakteriím 2. Escherichia coli, 3. listeria monocytogenes

 

Absorpce sulfamethoxazolu:

Bude rychle absorbován perorálním podáním.


Použití: Sulfamethoxazol (Sulfamethoxazol, SMZ) lze nezávisle použít k přípravě perorální suspenze Sulfamethoxazole, Sulfamethoxazole Tablety. Může být také použit spolu s přípravkem Trimethoprim (TMP) k přípravě injekcí, tablet a dalších přípravků.

Pro výrobu veterinárních léčiv: Existuje také široká škála použití pro výrobu veterinárních léků.Toxicita sulfamethoxazolu:

Může se jednat o nevolnost, zvracení, průjem a reakce přecitlivělosti.


  OSVĚDČENÍ O ANALÝZE

Vzhled

Sulfamethoxazol

Bílá nebo téměř bílá krystalická síla

Dodržuje

Rozpustnost

Prakticky nerozpustný ve vodě, volně rozpustný v acetonu, málo rozpustný v alkoholu, málo rozpustný v etheru. Rozpustí se ve zředěných roztokech hydroxidu sodného.

Dodržuje

Identifikace A

(Sulfametoxazol)

Teplota tání: 169 ° C až 172 ° C

170 ° C až 170,5 ° C

Identifikace B

(Sulfametoxazol)

IR: Podle spektra sulfametoxazolu CRS

Dodržuje

Identifikace C

(Sulfametoxazol)

TLC: Podle BP2002

Dodržuje

Identifikace D

(Sulfametoxazol)

Chemický test: Uveďte reakci primárních aromatických aminů

Dodržuje

Vzhled řešení

≤ Y5 ≤ BY5 ≤ GY5

Dodržuje

Kyselost

≤ 0,3 ml 0,1 M NaOH

0,23 ml

Příbuzné látky podle TLC

≤ 0,5%

0,25%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,2%

Síranový popel

≤ 0,1%

0,03%

Stanovení

99,0% ~ 101,0% ( Sulfamethoxazol )

99,8%

ZÁVĚR

Dodržujte standard BP2010.

Upozornění:

Stejně jako u všech léčivých přípravků obsahujících sulfamethoxazol je u pacientů s porfyrií nebo dysfunkcí štítné žlázy velmi opatrná opatrnost.

Pacienti by měli být poučeni, že sulfametoxazol by měl být používán pouze k léčbě bakteriálních infekcí. Sulfamethoxazol nezpracovává virové infekce (např. Běžné nachlazení). Pokud se k léčbě bakteriální infekce předepíše Sulfamethoxazol, měli by být pacientům informováni, že ačkoli je časté, aby se lépe cítily lépe v průběhu léčby, měly by být užívány přesně podle pokynů. Vynechání dávek nebo dokončení úplného průběhu léčby může (1) snížit účinnost okamžité léčby a (2) zvýšit pravděpodobnost, že bakterie vybudují rezistenci.


Špičková kvalita, čistý prášek sulfamethoxazolu (sulfamethoxazol, SMZ); Sulfamethoxazol (SMZ) Dodavatel surovin v Číně. Sulfamethoxazolový výrobce API.

Pokud hledáte sulfamethoxazol nebo sulfamethoxazol cas 723-46-6 bp ep usp, uvítáme nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz