Sulfadimidin CAS 57-68-1 a Sulfadimidin sodný nebo Sulfamethazin sodný CAS 1981-58-4 BP USP

Sulfadimidin CAS 57-68-1 a sodná sůl sulfidimidinu nebo sodná sůl sulfamethazinu CAS 1981-58-4 BP USP Použití sulfadimidinu: Sulfadimidin (sulfidimidin, sulfamethazin) je antimikrobiální sulfonamidy k léčbě infekcí několika bakterií. Široce se používá při výrobě přípravků, jako je ...

Podrobnosti o produktu

Sulfadimidin CAS 57-68-1 a Sulfadimidin sodný nebo Sulfamethazin sodný CAS 1981-58-4 BP USP

Sulfamethazine and Sulfadimidine Sodium or Sulfamethazine Sodium.jpg

Jméno výrobku:

Sulfadimidin

Sulfadimidin sodný

Synonyma:

Sulfadimidin,

Sulfamethazin,

Sulfadimidinum,

Sulfadimidin

Sulfadimidin sodný,

Sulfamethazin sodný

Vlastnosti:

Bílý až slabě žlutý prášek nebo krystalický prášek

Stejný.

Číslo CAS:

57-68-1

1981-58-4

Test (sušený):

99,0% ~ 101,0%

98,0% ~ 101,0%

Vzorec:

C12H14N4O2S

C12H13N4NaO2S

Struktura:

Sulfamethazine and Sulfadimidine Sodium or Sulfamethazine formula.jpg

Sulfadimidine Sodium or Sulfamethazine Sodium formula.jpg

Balík:

25 kg / bavlna

25 kg / bavlna

Použití sulfadimidinu:

Sulfadimidin (sulfidimidin, sulfamethazin) je sulfonamidové antimikrobiální látky k léčbě infekcí několika bakterií. Široce se používá při výrobě přípravků jako "Sulfadimidin Perorální suspenze", "Sulfadimidinové roztoky", "Sulfadimidinové tablety".

Používá se také ve výrobě veterinárního lékařství.

Upozornění: Sulfadimidin (Sulfadimidin, Sulfamethazin) v některých případech není vhodný pro pacienty s alergií na sulfonamidy. A také by měla být pečlivě užívána u pacientů se závažnými jaterními a ledvinovými problémy.

Sulfamethazin je sulfonamidová látka, která inhibuje bakteriální syntézu kyseliny dihydrofolové tím, že se soutěží s kyselinou para-aminobenzoovou (PABA) pro vazbu na dihydropteroat syntetázu (dihydrofolát syntetázu). Sulfamethazin je bakteriostatický. Inhibice syntézy kyseliny dihydrofolové sníží syntézu bakteriálních nukleotidů a DNA.

Použití sodné soli sulfadimidinu:

Sodná sůl sulfidimidinu (také kouzlo jako sodná sůl sulfidimidinu, sodná sůl sulfamethazinu) je sodná sůl sulfidimidinu. Mají podobné využití.


Mechanismus působení sulfadimidinu a sodné soli sulfadimidinu

Sulfonamidy, jako Sulfadimidin Sodium, inhibují enzymatickou konverzi pteridinu a kyseliny p-aminobenzoové (PABA) na kyselinu dihydropteroovou tak, že se soutěží s PABA pro vazbu na dihydrofolát syntetázu, což je meziprodukt syntézy kyseliny tetrahydrofolové. THF je nezbytný pro syntézu purinů a dTMP a inhibice jeho syntézy inhibuje růst bakterií. Pyrimethamin a trimetoprim inhibují dihydrofolátreduktázu, další krok v syntéze THF, a proto působí synergicky se sulfonamidy.

Související produkty, které by vás mohly zajímat:

Sulfadiazin

  Jako profesionální Čína Sulfadimidine Sodium dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Sulfadimidine Sodium z Číny téměř 10 let.

Skladování: Uchovávejte při teplotě do 25 ° C (77 ° F) , při pokojové teplotě.


U sodné soli sulfadimidinu (také známého jako sodná sůl sulfidimidinu, sodná sůl sulfamethazinu) doporučujeme nejlépe poradit při kontrole a léčbě onemocnění zvířat, konzultujte s veterinářem. V současné době je k dispozici pouze léčivá voda během léčby a pečlivě zkontrolovat, aby byla zajištěna adekvátní dávka léčiva a přívod vody. Dobytek a telata, která nepijí nebo jíst, musí být dávkována pomocí namáčení. Pro dosažení nejlepších výsledků ošetřete nemocná zvířata jednotlivě sodnou sůl sufadimidinu.
U drůbeže se poraďte s veterinářem nebo s pasteveckou diagnostikou. Pro kontrolu výskytu ohnisek onemocnění by měla být léčba zahájena, jakmile je stanovena diagnóza. Léčený skot, prasata, kuřata a krůty musí skutečně konzumovat dostatek léčivé vody, která poskytuje doporučené dávky. Pokud příznaky přetrvávají po užívání sodné soli sufadimidinu po dobu 2 nebo 3 dnů, obraťte se na veterinární lékaře. Nadměrná dávka může způsobit toxické reakce. Důsledně dodržujte pokyny pro dávkování a podání. Může být nepříznivě ovlivněna možnost vylíhnutí vajíček položených během léčby sodnou sůl sufadimidinu a krátce po ní. Léčba všech onemocnění by měla být zahájena brzy. Léčba by měla pokračovat 24 až 48 hodin po remisích symptomů onemocnění, avšak nesmí překročit celkem 5 po sobě jdoucích dnů u skotu nebo prasat.


Osvědčení o analýze sodné soli sulfadimidinu

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Sulfadimidin sodný

Bílý nebo krémově bílý krystalický prášek nebo prášek

Dodržuje

Identifikace A

Sulfadimidin sodný

Infračervené absorpční spektrum

Dodržuje

Identifikace B

Sodná sůl sulfidimidinu

Reakce primárních aromatických aminů

Dodržuje

Identifikace C

Sulfamethazin sodný

Test sodíku

Dodržuje

Barva a čistota roztoku

≤ Y4

Jasné, <>

PH

10,0 ~ 11,0

10.4

Ztráta sušením

≤ 2,0%

1,0%

Související látky

≤0,5%

<>

Test na suchém základě

98,0% ~ 101,0%

Sulfamethazin sodný

99,80%

 

Špičková kvalita, čistý sulfidimidin nebo sodná sůl sulfidimidinu; Sulfadimidin nebo Sulfadimidine sodíku dodavatele surovin v Číně. Sulfadimidin nebo Sulfadimidin Sodium API výrobce.


Pokud hledáte sulfadimidin cas 57-68-1 a sulfadimidin sodný nebo sulfamethazin sodný CAS 1981-58-4 bp usp, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit