Spectinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochloride Surovina, API prášek CAS 22189-32-8

Spectinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochloride Surovina, API prášek CAS 22189-32-8 CAS 22189-32-8 Název výrobku: Spectinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochloride Synonyma: Spectinomycin dihydrochlorid pentahydrát, hydratační spektinomycin hydrát Číslo CAS: 22189-32-8 Charakteristika: Bílá nebo téměř bílý prášek, lehce ...

Podrobnosti o produktu

Spectinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochloride CAS 22189-32-8

Spectinomycin Hcl or Spectinomycin Hydrochloride Raw Material, API powder.png


Název produktu: Spectinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochloride

Synonyma: Pentahydrát dihydrochloridu spektinomycinu, hydrát hydrochloridu spectinomycinu

Číslo CAS: 22189-32-8

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek, mírně hygroskopický.

Zkouška: viz indexy jako následující COA

Vzorec: C14H36Cl2N2O12

Vzorec struktury:

Spectinomycin Hcl or Spectinomycin Hydrochloride Raw Material, API powder formula.png

Standardní: BP, USP, EP
Informace o balení: 10BOU / Drum
Klíčová slova: Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochloride Pentahydrate API Surový prášek

Popis:
Spectinomycin Hcl je také nazýván Spectinomycin Hydrochlorid. Přesnější název je Spectinomycin dihydrochlorid pentahydrát. Jedná se o antibiotikum působící proti gramnegativním a grampozitivním bakteriím. Například Spectinomycin Hcl může být použit k léčbě kapavky.
Je to antibiotikum odvozené ze Streptomyces spectabilis s bakteriostatickou aktivitou. Spektinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochlorid se váže na bakteriální 30S ribozomální podjednotku. Tímto způsobem narušuje iniciaci syntézy proteinů a správné prodloužení proteinu. Spectinomycin Hcl přeruší syntézu proteinů interferencí s translokací peptidyl tRNA.
Jedná se o mechanismus Spectinomycin Hcl, jak zabíjí bakteriální buňky.

-------------------------

Přehled:

Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochlorid Pentahydrate Raw Material, API prášek je aminocyklitolové antibiotikum odvozené od Streptomyces spectabilis. Spektinomycin Hcl, surovina s obsahem spektoinomycinu, prášek API je strukturně příbuzný aminoglykosidům. Spektinomycin neobsahuje aminový cukr a glykosidické vazby. Spectinomycin má mírné antibakteriální vlastnosti proti mnoha gram pozitivním a gramnegativním bakteriím, ale Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochloride Pentahydrate Surovina, API prášek je zvláště účinný proti Niesseria gonorrhoeae. Antibiotika vyžadují konstantní hladinu léku v těle pro terapeutický účinek. Toho je dosaženo užíváním léků v pravidelných časových intervalech po celý den a noc, jak je předepsáno. Je důležité užívat Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochlorid Pentahydrate Suroviny, API prášek obsahující léky. Ukončení léčby může vést k neúčinné léčbě.

 

Jako profesionální Čína Spectinomycin Hcl, Spectinomycin hydrochlorid, Spectinomycin dihydrochlorid Pentahydrát surovin, API prášku dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochlorid, Spectinomycin dihydrochlorid Pentahydrát suroviny, API prášek z Čína v Číně téměř 10 let.

 

Primární charakteristiky:

Molekulární struktura spektinomycinu (HCl)

Je z polosyntetického původu a patří do skupiny Aminocyclitol Antibiotic. Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochloride Pentahydrate Surovin, prášek API patří na farmakologickou skupinu antibakteriální (inhibitory syntézy proténu) na základě mechanismu účinku a také zařazen do farmakologické skupiny antibiotik. Molekulová hmotnost spektinomycinu (HCl) je 495,40.

Je to slabě kyselý lék, 5,66% roztok léčiva je izotonický a jeho pKa je 6,88, 8,84.

---------------------------

Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochloride Pentahydrate Surovin, API prášek je aminocyklitolové antibiotikum produkované druhem půdního mikroorganismu označeného jako Streptomyces spectabilis. Sterilní spektinomycinhydrochlorid je pentahydrát dihydrochloridová sůl spektinomycinu.

 

Indikace:

Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochlorid, Spectinomycin Dihydrochlorid Pentahydrát Surový materiál, API prášek je indikován při léčbě akutní gonoreální uretritidy a proctitidy u mužské a akutní gonoreální cervicitidy a proktitidy u samic, v důsledku citlivých kmenů Neisseria gonorrhoeae. Muži a ženy se známou nedávnou expozicí kvůli kapavce by měly být léčeny jako ty, o nichž je známo, že mají kapavku.

-----------------

Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochlorid, Spectinomycin Dihydrochlorid Pentahydrát suroviny, API prášek je primárně indikován v podmínkách jako Cervicitits, Gonorrhea, Proctitis, uretritida.

--------------------------------

Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochloride Pentahydrate Raw Material, API prášek je chemická látka odvoditelná z formy nebo bakterie, která může zabít mikroorganismy a vyléčit bakteriální infekce; "když byly poprvé objeveny antibiotika, byly nazývány zázračné léky"

 

Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochloride Pentahydrate Raw Material, API prášek je širokospektrální antibiotikum C14H24N2O7, získané z druhu gram-negativních bakterií (Streptomyces spectabilis) nebo synteticky vyrobené a používané ve své formě hydrochloridu, zejména při léčení kapucínka rezistentní na penicilin.

------------------------------

Vedlejší efekty:

Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride, Spectinomycin Dihydrochloride Pentahydrate Surovina, API prášek produkuje potenciálně život ohrožující účinky, které zahrnují anafylaxe. které jsou zodpovědné za přerušení léčby spektinomycinem (HCl).

  Symptomatické nežádoucí účinky vyvolané Spectinomycinem (HCl) jsou víceméně tolerovatelné a pokud se stávají závažnými, mohou být léčeny symptomaticky, mezi něž patří závratě, nevolnost, horečka, zimnice, kopřivka.

---------------------

Hlavní indexy Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Spectinomycin Hcl

Bílý nebo téměř bílý prášek, mírně hygroskopický. Volně rozpustný ve vodě, velmi málo rozpustný v ethanolu (96%)

Dodržuje

Identifikace A
Spektinomycin hydrochlorid

Infračervená absorpční spektrofotometrie.

Dodržuje

Identifikace B
Spektinomycin hydrochlorid

Dává reakci chloridů

Dodržuje

PH

3,8 až 5,6

5.2

Specifické optické otáčení

+ 15 ° až + 21 °

+17,0 °

Vlhkost

16,0% ~ 20,0%

18,1%

Sulfátovaný popel

& ≤1,0%

0,4%

Související látka

& ≤1,0%

<>

Stanovení
(Bezvodá látka GC)

95,0% ~ 100,5%
Spectinomycin Hcl

95,7%

Stanovení
(Hydrox Substance GC)
Spectinomycin Hcl

-------

78,355%

Potenciál (Hydrox Substance GC)

Spektinomycin hydrochlorid

-------

642 IU / mg

Špičková kvalita, Čína Čistý Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochloride prášek / látka továrna v Číně; Čína Spectinomycin Hcl, Spectinomycin hydrochlorid Dodavatelé surovin v Číně. Čína Spectinomycin Hcl, Spectinomycin Hydrochlorid API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Spectinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochloride Suroviny, API prášek CAS 22189-32-8, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Spectinomycin Hcl nebo Spectinomycin Hydrochloride Surovina, API prášek CAS 22189-32-8, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like