Rifampicin nebo Rifampin CAS 13292-46-1

Rifampicin nebo Rifampin CAS 13292-46-1 Název produktu: Rifampicin Typy: Rifampicin 0,5; Rifampicin 0,7 Hustota: 0,3 g / ml; 0,5 g / ml; 0,7 g / ml; 0,8 g / ml Synonyma: Rifampin, Rifampicinum Chemický název: 3 - {[(4-methyl-1-piperazinyl) imino] methyl} rifamycin Číslo CAS: 13292-46-1 Charakteristika:

Podrobnosti o produktu

Rifampicin nebo Rifampin CAS 13292-46-1 Rifampicin or Rifampin raw material API BP EP USP.jpg

Název produktu: Rifampicin

Typy: Rifampicin 0,5; Rifampicin 0,7

Hustota: 0,3 g / ml; 0,5 g / ml; 0,7 g / ml; 0,8 g / ml

Synonyma: Rifampin, Rifampicinum

Chemický název: 3 - {[(4-methyl-l-piperazinyl) imino] -methyl} rifamycin

Číslo CAS: 13292-46-1

Charakteristika: Červenohnědý nebo hnědočervený krystalický prášek.

Rozpustnost: slabě rozpustný v acetonu, v alkoholu a v etheru; rozpustný v methanolu; lehce rozpustný ve vodě.

Test: 97,0% ~ 102,0% Rifampicin

Standardní: Rifampicin 0,5; Rifampicin 0,7 BP, EP, USP

Vzorec: C43H58N4O12

Rifampicin or Rifampin raw material API BP USP EP Formula.gif

Balení: 20 kilogramů nebo 25 kilogramů / papírový buben

Skladování: Teplota nepřesahující 25 ° C, pečlivě uzavřená nádoba, chráněná před přímým slunečním zářením.

Doba použitelnosti: 3 roky (36 měsíců)

Popis:

Rifampicin, také známý jako Rifampin, je polosyntetický antibiotikum. Vyrábí se ze Streptomyces mediterranei. Rifampicin má široké antibakteriální spektrum s vlastnostmi proti několika druhům Mycobacterium. U specifických citlivých organismů inhibuje Rifampicin nebo Rifampin aktivitu RNA polymerázy závislou na DNA vytvořením stabilního komplexu s enzymem. Tímto způsobem Rifampicin potlačuje iniciaci syntézy RNA. Rifampicin samotný je baktericidní a působí jak na intracelulární, tak na extracelulární organismy.

  Rifampicin je antibiotikum, které inhibuje DNA-dependentní RNA polymerázovou aktivitu u citlivých buněk. Konkrétně Rifampicin interaguje s bakteriální RNA polymerázou. Rifampicin nebo refampin však inhibují savčí enzym. Rifampicin bude bojovat proti většině grampozitivních a gramnegativních organismů. Vzhledem k rychlému vzniku rezistentních bakterií Rifampicinem je refampin omezen na léčbu mykobakteriálních infekcí a několika dalších indikací. Rifampicin se po orálním podání dobře vstřebává a je široce distribuován v tělních tkáních a tekutinách. Obvykle se Rifampicin metabolizuje v našich játrech a bude eliminován žlučí a do jisté míry i močí. Úprava dávky Rifampicinu není nutná při renální insuficienci. Bude dobře absorbován z gastrointestinálního traktu.

 

Mechanismus akce:

Rifampicin nebo Rifampin působí inhibicí DNA-dependentní RNA polymerázy, což vede k potlačení syntézy RNA nebo smrti bakteriální buňky.

 

Jako profesionální Čína Rifampicin nebo Rifampin Raw Material dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Rifampicin nebo Rifampin API z Číny téměř 10 let.


Rifampicin Použití:

Rifampicin (Rifampin) je antibiotikum, které může nejen léčit, ale také předcházet tuberkulóze a dalším souvisejícím infekcím. Je to možné jen pro bakterie. Není účinná pro virovou tuberkulózu a virové infekce. Například společná horečka nebo chřipka. Rifampicin je velmi pravděpodobně používán s jinými API. Pro přípravky: "Rifampicinové kapsle", "Rafampicinové tablety", "Rafampicinové orální suspenze" a "Rafampicinová pasta". Používejte je prosím výhradně podle odborných pokynů.

Osvědčení o analýze: Rifampicin (Rifampin)

Testovací položka

Standard

Vzhled

Hnědo-červený krystalický prášek.

Identifikace

Rifampicin (Rifampin)

Měli by vyhovovat

PH

4,0 ~ 6,5

Rifampin Quinone

≤ 1,5%

Jeden vrchol

≤1,0%

Suma vrcholů

≤ 3,5%

Těžký kov

≤20ppm

Ztráta sušením

≤1,0%

Síranový popel

≤0,1%

Stanovení

- Rifampicin (Rifampin)

97,0% ~ 102,0%

 

Nejvyšší kvalita, čistý prášek z rifampicinu (Rifampin); Rifampicin (Rifampin) Dodavatel surovin v Číně. Rifampicin (Rifampin) výrobce API.


Pokud hledáte rifampicin nebo rifampin cas 13292-46-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit