Čistý prášek azithromycindihydrátu USP BP EP CAS 117772-70-0

Pure Azithromycin Dihydrate Powder USP BP EP CAS 117772-70-0 Název výrobku: Azithromycin Synonyma: Azithromycin dihydrát, Azithromycin prášek Číslo CAS: 117772-70-0 Charakteristika: Bílá nebo téměř bílá krystalická síla, bez zápachu a hořkosti Test: 945-1030μg / mg Vzorec: C38H72N2O12 · 2H2O ...

Podrobnosti o produktu

Čistý prášek azithromycindihydrátu USP BP EP CAS 117772-70-0

                                              Pure Azithromycin Dihydrate Powder USP BP EP.jpg

Název výrobku: Azithromycin

Synonyma: Azithromycin dihydrát, Azithromycin prášek

Číslo CAS: 117772-70-0

Charakteristika: Bílá nebo téměř bílá krystalická síla, bez zápachu a hořkosti

Stanovení: 945-1030 ug / mg

Vzorec: C38H72N2O12 · 2H2O

Pure Azithromycin Dihydrate Powder USP BP EP fomula.jpg

Balení: 25 kg / Drum


Popis:

Dihydrát azitromycinu patří do třídy léků známých jako makrolidová antibiotika. Zabije bakterie nebo zabrání jejich růstu. Nicméně, Azithromycin nebude fungovat pro nachlazení, chřipku nebo jiné virové infekce. Azithromycin prášek nebo injekce mohou být použity pro jiné problémy, které určí váš lékař. Stejně jako u erytromycinu. azithromycin dosáhne vyšších intracelulárních koncentrací než erythromycin, což zvyšuje jeho účinnost a trvání účinku.

 

Mechanismus akce:

Azithromycin působí tím, že zasahuje do syntézy bakteriálních bílkovin a zabraňuje tak růstu.

Stejně jako u jiných makrolidových antibiotik, azithromycinová prášková surovina inhibuje syntézu bakteriálních proteinů vazbou na 50S ribozomální podjednotku bakteriálního 70S ribozomu. Azithromycin API inhibuje aktivitu peptidyl transferázy a interferuje s translokací aminokyselin během procesu translace. Jeho účinky mohou být bakteriostatické nebo baktericidní v závislosti na organismu a koncentraci léku. Jeho dlouhý poločas, který umožňuje dávkování jednou za den a kratší doba podávání, je vlastnost odlišná od jiných makrolidů.


Fengchen Group je předním dodavatelem Azithromycin Dihydrate Powder API z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel práškového triethylendiaminu, když ho potřebují. Pokud chcete koupit nebo koupit surovinu s obsahem azithromycinu, obraťte se na Fengchen Group.


Použití: Azithromycin (dihydrát azithromycinu, prášek azithromycinu) se používá hlavně k potírání bakteriálních infekcí. Jedná se o druh antibiotika. Azithromycin může být vyroben do orálních nebo jiných forem farmaceutických přípravků.

Azithromycin se používá k léčbě široké škály bakteriálních infekcí, zejména u pacientů se slabým imunitním systémem . Například děti.  

Azithromycin API suroviny se používá k léčbě mnoha různých typů infekcí způsobených bakteriemi, jako jsou infekce dýchacích cest, kožní infekce, infekce uší a pohlavně přenosné nemoci.

Azithromycin Tablety jsou makrolidové antibakteriální léky indikované k léčbě pacientů s mírnými až středně závažnými infekcemi způsobenými citlivými kmeny určených mikroorganismů ve specifických podmínkách uvedených níže.

 

POZNÁMKA:

Nepoužívejte Azithromycin, jestliže jste měl někdy žloutenku nebo jaterní potíže, pokud jste užil tento přípravek.

Buďte opatrní před použitím dihydrátu azithromycinu, azithromycinu, jaterního nebo ledvinového onemocnění, anamnézy syndromu dlouhého QT, poruchy srdečního rytmu.


Vedlejší efekty:

Při užívání azithromycinu je menšina jedinců náchylná k nevolnosti, průjem nebo zvracení.

 

Název produktu

Azithromycin

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílá nebo téměř bílá krystalická síla, bez zápachu a hořkosti

Dodržuje

Identifikace

1.         IR

2.         HPLC

1.         Odpovídá referenčnímu spektru

2.         Podobně jako v retenčním čase k hlavnímu píku na chromatogramu porovnávacího roztoku

Dodržuje

 

Dodržuje

Krystalický

Musí splňovat požadavky

Dodržuje

Specifická optická rotace

-45 ° až -49 °

-47 °

Voda

4,0% -5,0%

4,3%

Zbytky při zapálení

≤0,3%

0,02%

Reziduální rozpouštědla

1.Methylenchlorid ≤ 0,06%

2.Acetone ≤0,5%

1. Nenalezeno

2. 0,1%

Těžké kovy

≤0,0025%

<>

PH

9,0 až 11,0

9.9

Test (azithromycin)

945-1030 ug / mg

962 ug / mg

  Špičková kvalita, čistý prášek s azithromycinem; Azithromycin dodavatel surovin v Číně. Azithromycin API výrobce.

 

 

 


Pokud hledáte čistý prášek dihydrátu azithromycinu usp bp ep cas 117772-70-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz