Čistý sodný prášek amoxicilinu USP BP EP CAS 34642-77-8

Pure Amoxicillin Sodium Powder USP BP EP CAS 34642-77-8 Název produktu: Typy amoxicilinu sodného: 1.Amoxicilin sodný orální stupeň 2.Amoxicilin sodný sterilní pro injekce. Synonyma: amoxicilin sodný; Amoxicilin sodný; Amoxicilin Na; Amoxicillinum natricum; Amoxicilin sodný Číslo CAS: ...

Podrobnosti o produktu

Čistý sodný prášek amoxicilinu USP BP EP CAS 34642-77-8

Pure Amoxicillin Sodium Powder USP BP EP.jpg

Název výrobku: sodná sůl amoxicilinu

Typy:

1.Amoxicilin sodný orální stupeň

2. Sodná sůl amoxicilinu pro injekce.

Synonyma: amoxicilin sodný; Amoxicilin sodný; Amoxicilin Na; Amoxicillinum natricum; Amoxicilin sodný

Číslo CAS: 34642-77-8

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek, velmi hygroskopický, velmi rozpustný ve vodě, málo rozpustný v ethanolu, velmi slabě rozpustný v acetonu.

Test: 89,0% ~ 100,5% sodné soli amoxicilinu

KLÍČOVÁ SLOVA: Amoxicilin sodný, amoxicilin sodný

Vzorec: C16H18N3NaO5S

Pure Amoxicillin Sodium Powder USP BP EP formula.jpg

Balení: 25 kg / Drum

Popis: Amoxicilin sodný je širokospektrální antibiotikum podobné přípravku AMPICILLIN s tím rozdílem, že jeho odolnost vůči žaludeční kyselině umožňuje vyšší perorální podání séra.

Amoxicilin sodný je sodná sůl.

To se váže a inaktivuje proteiny vázající se na penicilin (PBPs) umístěné na vnitřní membráně bakteriální buněčné stěny.

Pure Amoxicillin Sodium Powder USP BP EP spectrum.jpg

Indikace amoxicilinu sodného
1. Sodná sůl amoxicilinu API Surovina USP BP EP může být vyrobena do konečných dugs, které mohou vyléčit infekce ucha, nosu a krku způsobené Streptococci, Pneumococci, non-penicilinázou produkující Staphylococci a H.influenzae.
2. Amoxicillin Sodium Powder API, Surovina USP BP EP může být také surovinou pro výrobu hotových léků pro léčbu infekcí genitourinálního traktu v důsledku E.coli. Proteus mirabilis a Streptococcus faecalis.
3. Amoxicilin sodný prášek API, surovina USP BP EP je také široce používán k výrobě farmaceutických přípravků, které budou bojovat proti infekcí kůže a měkkých tkání způsobené streptokoky, citlivými Staphylococci a E. coli.
4. Amoxicilin sodný prášek USP BP EP je API pro výrobu farmaceutických léků pro léčbu infekcí dolních cest dýchacích způsobených streptokoky. Pneumokoky, stafylokoky a H.influenzae, které neprodukují penicilinázu.
5. Amoxicilin sodný prášek USP BP EP může také pomoci vyléčit kapavky a akutní nekomplikované anogenitální a uretrální infekce v důsledku kapavky (muže a ženy).

 

Amoxicilin sodná kontraindikace:
Anamnéza alergické reakce na některý z penicilinů je kontraindikací.

 

Jako profesionální Čína Amoxicillin Sodium Prášek API, Surovina USP BP EP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváža Amoxicillin Sodium Powder API, suroviny USP BP EP z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Opatření:
Během každodenního užívání přípravku Amoxicillin Sodium byly hlášeny závažné a občas fatální reakce přecitlivělosti u pacientů léčených parenterální léčbou penicilinem. Tyto reakce se mohou vyskytnout při perorálním podání amoxicilinu sodného, ​​zvláště u jedinců s anamnézou citlivosti na více alergenů.

Byly hlášeny jedinci s anamnézou hyper-senzitivity na amoxicilin sodný, kteří při léčbě cefalosporiny zaznamenali závažné reakce. Před léčbou přípravkem Amoxicillin Sodium je třeba pečlivě vyšetřit předchozí reakce přecitlivělosti na sodnou sůl amoxicilinu. Pokud dojde k alergické reakci, měla by být zahájena příslušná léčba a ukončení léčby přípravkem Amoxicillin sodium.

Nežádoucí účinky (nežádoucí reakce):
Stejně jako u ostatních penicilinů, amoxicilin sodný prášek API, surovina USP BP EP lze očekávat, že nežádoucí reakce budou v podstatě omezeny na jevy citlivosti. U pacientů, kteří předtím prokázali přecitlivělost na sodnou sůl amoxicilinu API, surovinu USP BP EP a na osoby s alergií, astmatem, sennou rýmou nebo kopřivkou v anamnéze, může mít výše uvedený vedlejší účinek větší šance.

Poznámka: Urtikaraie, jiné kožní vyrážky a reakce podobné sérové ​​nemoci mohou být kontrolovány antihistaminiky a v případě potřeby systémovými kortikosteroidy. Pokud se tyto příznaky skutečně vyskytnou, musí být Amoxicillin Sodium Powder API, Surovina USP BP EP okamžitě zastavena, pokud lékař nepovažuje léčený stav za život ohrožující a lze jej podstoupit pouze v léčbě přípravkem Amoxicillin.


Formulace existují na trzích:

(1) Amoxicilin sodný 250 mg prášek pro přípravu injekčního roztoku

(2) Amoxicilin sodný 500 mg prášek pro přípravu injekčního roztoku

(3) Amoxicilin sodný 1 g prášek pro přípravu injekčního roztoku - toto musí být sterilní látka

(4) směs amoxicilinu a subaktu

Dobrá zpráva: Náš sodný amoxicilin bude použit k výrobě výše uvedených léků.

Technické listy sodné soli amoxicilinu

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Sodík amoxicilinu

Bílý nebo téměř bílý prášek

Dodržuje

Identifikace

Sodík amoxicilinu

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Vzhled řešení

≤ 2

0,5

Absorbance (430nm)

≤ 2,0

0,010

pH

8,0 až 10,0

9.2

Specifické optické otáčení

+ 240 ° C + 290 °

+270 °

Amoxicilin dimer

≤ 3,0%

0,3%

Ostatní Maximální individuální nečistota

≤ 2,0%

0,2%

Celková nečistota

≤ 9,0%

0,4%

Kyselina 2-ethylhexanová

≤ 0,8%

0,3%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Voda

≤ 3,0%

0,3%

Sterilita

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Bakteriální endotoxiny

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Stanovení

(Amoxicilin sodný)

89,0% ~ 102,0%

(C16H18N3NaO5S)

95,8%

Závěr: Náš amoxicilin sodný splňuje normu BP2012.


Používání:

Amoxicilin sodný pro injekci BP, pokud je zředěn, může být pomalu injikován do žíly nebo do infuzní linie po dobu tří až čtyř minut.


Nejvyšší kvalita, Čínská továrna čistého amoxicilinu sodného / látky v Číně; Dodavatel suroviny amoxicilinu sodíku v Číně. Čína Amoxicillin Sodium API výrobce v Číně.

 


Pokud hledáte čistý prášek amoxicilin sodný usp bp ep cas 34642-77-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit