Praziquantel 98,5% 99% USP BP EP CAS 55268-74-1

Praziquantel / Praziquandon / Praziquantelum / Prazikvantel CAS: 55268-74-1 Charakteristika: Bílý krystalický prášek nebo podobný prášek. Test: 98,5% ~ 101%, 99% Vzorec: C19H24N2O2 Balení: 25 kg / Drum ...

Podrobnosti o produktu

Praziquantel 98,5% 99% USP BP EP CAS 55268-74-1 Praziquantel API raw material USP BP EP CAS.jpg

Název produktu: Praziquantel

Synonyma: Praziquandone / Praziquandon / Praziquantelum / Prazikvantel

Číslo CAS: 55268-74-1

Charakteristika: Bílý krystalický prášek nebo podobný prášek.

Stanovení: 98,5% ~ 101%, 99%

Vzorec: C19H24N2O2

Praziquantel API raw material USP BP EP formula.gif

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Praziquantel je účinný antihelmintikum nebo lék proti červům, který se používá při léčbě většiny schistosomů a mnoha infekcí cestodou.

Prášková surovina Praziquantel zabrání růstu nebo množení nově vylíhnutých larvů hmyzu (červů) v systému.

Praziquantel ovlivňuje propustnost buněčné membrány, což vede ke kontrakci schistosomů. Praziquantelový prášek dále způsobuje vakuolizaci a rozpad schistosomového tegumentu. Tento efekt je výraznější u dospělých červů ve srovnání s mladými červy. Zvýšený příliv vápníku bude hrát velkou roli. Sekundární účinky přípravku Praziquantel zahrnují inhibici absorpce glukózy, snížení hladin glykogenu a stimulaci uvolňování laktátu. Mějte na paměti, že účinek praziquantelu je omezen velmi specificky na trematody a cestody; nematody (včetně filaria) nejsou ovlivněny, nebude fungovat.

 

Praziquantel mechanismus akce

Praziquantel způsobuje těžké křeče a paralýzu svalů červů. Tento účinek je doprovázen a pravděpodobně způsoben rychlým přílivem vápníku uvnitř schistosomu. Morfologické změny jsou dalším časným účinkem praziquantelu. Tyto morfologické změny jsou doprovázeny zvýšenou expozicí schistosomových antigenů na povrchu parazita. Červy budou buď zcela zničeny ve střevě, nebo budou procházet stolicí. Účinná doba může být 3-7 týdnů. Glutathion-S-transferáza, která je důležitým detoxifikačním enzymem u parazitních helmintů, je hlavním cílem vakcíny a praziquantelovým cílem proti schistosomióze.

 

Fengchen Group je předním dodavatelem práškových surovin Praziquantel z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel práškového triethylendiaminu, když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte Praziquantel Powder Raw Material nebo API, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Použití: Praziquantel je anthelmintická látka. Většinou se bude vyrábět na tablety Praziquantel.

Zabrání tomu, aby se nově vylíhly larvy hmyzu (červy) rostly nebo množily v lidském nebo zvířecím těle. Praziquantel se používá k léčbě infekcí způsobených červy Schistosoma.

Tam je také velký rozsah použití pro výrobu veterinárních léků.

Praziquantel je široce používán k léčbě infekcí způsobených červy Schistosoma, které se dostanou do těla kůží, která přišla do kontaktu s kontaminovanou vodou. Praziquantel se také používá k léčbě infekce játrovými šlachy způsobenými červy. Avšak prášková surovina Praziquantel by neměla být používána k léčbě parazitárních infekcí v oku.


Technické indexy:

Název produktu

Praziquantel

Testovací položka

Standard

Výsledek

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,12%

Zbytek při zapalování

≤ 0,1%

0,05%

Heavy Metal (ppm)

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Bod tání - Praziquantel

136,0-142,0

137,4-140,5

Fosfát

≤ 0,05

<>

Zbytková rozpouštědla

Chloroform ≤ 60 ppm

Nezjištěno

Acctonc≤ 5000 ppm

555ppm

Příbuzné sloučeniny

A≤ 0,2

0,11

B≤ 0,2

0,09

C≤ 0,2

0,01

Test (Praziquantel)

98,5% ~ 101,0%

99,36%

TĚHOTENSTVÍ:

Praziquantel byl testován u chovných a těhotných psů a koček. Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky.

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte při teplotě do 25 ° C.


Špičková kvalita, Praziquantel prášek; Dodavatel surovin Praziquantel v Číně. Výrobce Praziquantel API.


Pokud hledáte praziquantel 98,5% 99% usp bp ep cas 55268-74-1, vítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit