Laktát norfloxacinu

Norfloxacin laktát je vhodný pro infekce dýchacích cest, infekce močových cest, kapavka, prostatitida, střevní infekce, tyfus a další infekce Salmonella způsobené citlivými bakteriemi.

Podrobnosti o produktu

Laktát norfloxacinu

image001

Čína Norfloxacin Lactatefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Norfloxacine Lactate

CAS číslo: 97867-34-0

Vlastnosti: bílý nebo světle žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C19H24FN306; C16H18FN3O3.C3H6O3

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Norfloxacin laktát


Popis:

Norfloxacin laktát je vhodný pro infekce dýchacích cest, infekce močových cest, kapavka, prostatitida, střevní infekce, tyfus a další infekce Salmonella způsobené citlivými bakteriemi.


Vlastnosti:

Norfloxacin Lactateis bez zápachu, lehce hořká chuť, tmavá ve světle a barvě. Tento produkt je rozpustný ve vodě, mírně rozpustný v ethanolu, nerozpustný v etheru.


Norfloxacin laktát je druh bílého nebo světle žlutého krystalického prášku, bez zápachu a hořkosti. Rozpustný ve vodě, 10% (g / ml, 25 stupňů), velmi mírně rozpustný v ethanolu, téměř nerozpustný v methanolu a chloroformu. Při rozpouštění laktátu norfloxacinu, pokud je roztok alkalický nebo ve směsi s alkalickými látkami, se objeví zákal; po rozpuštění bude roztok extrémně nažloutlý. Při vysoké teplotě (ne nižší než 40 stupňů) je produkt snadno odstranitelný křišťálovou vodou, barva je prohloubená, světlo se snadno mění barvy a ve vlhkém prostředí lze snadno aglomerovat. Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem laktátového prášku laktátu norfloxacinu v Číně. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele práškového laktátu ChinaNorfloxacin Lactate, když to potřebují.


Laktát norfloxacinu je laktát norfloxacinu, který má širokospektrální antibakteriální účinek. Má silný baktericidní účinek na gramnegativní bakterie, jako jsou Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Salmonella, Klebsiella pneumoniae, Aeromonas hydrophila, atd. Jeho minimální inhibiční koncentrace (MIC) je nižší než u jiných běžně používaných anti-gramnegativních bakteriálních léčiv a jeho účinek na Staphylococcus aureus je také silnější než qingmycin. Po užití laktátu norfloxacinu se rychle vstřebává, široce se distribuuje in vivo a jeho biologická dostupnost je 2-3krát vyšší než biologická dostupnost norfloxacinu. Navíc má rychlý účinek a dobrý léčebný účinek. Má silné zabíjecí účinky na kmeny rezistentní na penicilin a erytromycin.

Norfloxacin laktát se používá hlavně k prevenci a léčbě infekcí prasat a kuřat ve střevním a močovém traktu způsobených citlivými bakteriemi, jako je žlutá a bílá průjem selat, edémová choroba selat, plicní onemocnění prasat, Escherichia coli kuřat, tyfus a paratypoid atd


Špičková kvalita, čistý Norfloxacin LactatePowder / substance factory, Supplier, Manufacturer in China.


Pokud hledáte laktát norfloxacinu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: laktát norfloxacinu, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz