Levofloxacin laktát nebo levofloxacin laktát

Laktát levofloxacinu je lék. Má vlastnosti širokého antibakteriálního spektra a silný antibakteriální účinek. Je to lék na předpis pro pacienty s alergií na chinolony a epilepsií.

Podrobnosti o produktu

Levofloxacin-laktát nebo Lavofloxacin-laktát

image001

Čína Levofloxacin laktát nebo Lavofloxacin Lactatefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 294662-18-3

Vlastnosti: bílý až světle žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C21H26FN3O7

Struktura vzorce:

image002

image003

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Levofloxacin-laktát nebo Lavofloxacin-laktát


Popis:

Laktát levofloxacinu je lék. Má vlastnosti širokého antibakteriálního spektra a silný antibakteriální účinek. Je to lék na předpis pro pacienty s alergií na chinolony a epilepsií.

Levofloxacin laktát nebo Lavofloxacin Lactate je levorotátor ofloxacinu a jeho antibakteriální aktivita je přibližně dvojnásobná oproti ofloxacinu. Jeho hlavním mechanismem je inhibice aktivity bakteriální DNA gyrázy a replikace bakteriální DNA. Má široké antibakteriální spektrum a silný antibakteriální účinek.

Levofloxacin laktát nebo Lavofloxacin laktát má silnou antibakteriální aktivitu proti většině bakterií Enterobacteriaceae, jako je Klebsiella pneumoniae, proteus, Salmonella typhi, Shigella, chřipka, některé Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Neisseria gonorrhoeae atd. Levofloxacin působí na laktát také levně některé Staphylococcus, Streptococcus pneumoniae, chlamydia, atd. Fengchen Group je přední čínský levofloxacinový laktát nebo Lavofloxacin laktátový prášek. Specializujeme se na velkoobchodní a objemová množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli správného výrobce a dodavatele prášku laktátu levofloxacinu laktátu nebo lafloxacinu laktátu, pokud to potřebují.


Indikace:

Levofloxacin-laktát nebo Lavofloxacin-laktát je použitelný na středně těžký a těžký respirační systém, močový systém, trávicí systém, infekci kůže a měkkých tkání, septikémii, tyfus a paratypoidní bacilární úplavici a gonokokU

Nežádoucí účinky levofloxacin laktátu nebo levofloxacin laktátu:

Občas může být tolerována nevolnost, zvracení, průjem, nespavost, závratě, bolesti hlavy, vyrážka, zvýšení sérové alaninaminotransferázy a lokální podráždění po injekci a po léčbě zmizí.


Rozdíl mezi levofloxacin laktátem a levofloxacin hydrochloridem

1. Různé mechanismy působení:

Levofloxacin-laktát nebo Lavofloxacin-laktát je levé tělo levofloxacin-hydrochloridu. Oba inhibují syntézu a replikaci bakteriální DNA a způsobují bakteriální smrt, čímž hrají baktericidní roli. Levofloxacin-laktát působí na DNA gyrázu jako podjednotku bakterií a levofloxacin-hydrochlorid inhibuje aktivitu bakteriostatické DNA gyrázy, ale konečným cílem je bránit syntéze DNA a replikaci bakterií a dosáhnout cíle sterilizace.

2. Různé antibakteriální spektrum:

Levofloxacin-laktát nebo Lavofloxacin-laktát se používá hlavně k akutním a chronickým infekcím dýchacích cest, krku, mandlí, močových cest, kůže a měkkých tkání, žlučníku, žlučovodu, střeva a dalších částí způsobených gramnegativními bakteriemi. Levofloxacin-hydrochlorid má silný antibakteriální účinek na běžné grampozitivní a gramnegativní patogenní bakterie, ale také na Proteus, Salmonella typhi a některé Escherichia coli.


Špičková kvalita, čistý levofloxacin laktát nebo Lavofloxacin LactatePowder / substance factory, Supplier, Manufacturer in China.


Pokud hledáte laktát levofloxacinu nebo laktát lavofloxacinu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz