Furazolidonový prášek BP USP CAS 67-45-8

Furazolidone BP USP CAS 67-45-8 Název produktu: Furazolidon Synonyma: Furazolidon, Furazolidonum Číslo CAS: 67-45-8 Charakteristika: Žlutý krystalický prášek. Test: 97% ~ 103%; Vzorec: C8H7N3O5 Balení: 25 kg / Použití bubnu: Furazolidon je antibakteriální surový farmaceutický materiál. Je to také...

Podrobnosti o produktu

Furazolidon BP USP CAS 67-45-8

Furazolidone Powder BP USP.jpg Název produktu: Furazolidone

Synonyma: Furazolidon, Furazolidonum

Číslo CAS: 67-45-8

Charakteristika: Žlutý krystalický prášek.

Test: 97% ~ 103%;

Vzorec: C8H7N3O5

Furazolidone Powder BP USP formula.gif

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Furazolidon (CAS 67-45-8) je nitrofuranové antibakteriální činidlo. Používá se v humánní a veterinární medicíně. Předpokládá se, že furazolidon působí zesíťováním DNA.

Prášek furazolidonu je nitrofuranový derivát s antiprotozoální a antibakteriální aktivitou. Používá se k léčbě bakteriálních a protozoálních infekcí. Furazolidon působí zabíjením bakterií a protozoí Furazolidon je obvykle užíván ústy. Funguje uvnitř střevního traktu k léčbě cholery, kolitidy a / nebo průjmů způsobených bakteriemi a giardiózy. Furazolidon je někdy užíván spolu s jinými léky na bakteriální infekce.


Používání:

Furazolidon je antibakteriální surový farmaceutický materiál. Je to také antifungální a antiprotozoální farmaceutický prášek. Furazolidonový prášek může být vyroben do "Furazolidone Oral Suspension", "Furazolidone Tablets" a "Furazolidone Syrup".

Přípravky furazolidonu se používají k léčbě bakterií vyvolaných průjmem nebo enteritidou.

Může mít některé vedlejší účinky. Používejte je prosím podle odborných rad.

Furazolidon je antiinfekční substrance.


Fengchen Group je předním dodavatelem suroviny Furazolidone Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel práškového triethylendiaminu, když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte Furazolidone Powder API, obráťte se prosím na Fengchen Group.


Aplikace furazolidonu

-Veterinární použití:
Jako veterinární lék byl Furazolidon používán s určitým úspěchem při léčbě lososovitých infekcí způsobených Myxobolus cerebralis. To bylo také používáno v akvakultuře.
-Ušetření v laboratoři:
Furazolidon se používá k odlišení mikrokoků a stafylokoků.

Mechanismus účinku furazolidonu:

Předpokládá se, že furazolidon a jeho příbuzné produkty volných radikálů váží DNA a indukují křížové vazby. Bakteriální DNA je obzvláště citlivá na toto léčivo, což vede k vysokým hladinám mutací (přechodů a transverzí) v bakteriálním chromozomu.

 

Furazolidon Vedlejší účinky:

Furazolidon může způsobit některé závažné nežádoucí účinky při užívání určitých potravin, nápojů nebo jiných léků. Zeptejte se svého lékaře na seznam výrobků, kterým je třeba se vyvarovat.


Přeprava:

Furazolidone je bezpečný při přepravě po moři, vzduchem, vlakem atd.

Osvědčení o analýze furazolidonu:

Název produktu

Furazolidon

Testovací položka

Standard

Výsledek

Identifikace

(Furazolidon)

1. IR: Měli by vyhovovat

Dodržuje

2. Rozpusťte 1 mg v 1 ml dimethylformamidu a přidejte 0,05 ml 1M ethanolického hydroxidu draselného. Vytvoří se tmavě modrá barva.

Dodržuje

Zbytky při zapálení

≤ 0,1%

0,07%

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,12%

Kyselost (PH):

4,5 ~ 7,0

5.91

Nitrofurfuralový diacetát

≤ 1,0%

<>

Test (Furazolidon)

97,0% ~ 103,0%

99,15%

Špičková kvalita, Pure Furazolidone prášek; Dodavatel surovin Furazolidone v Číně. Výrobce furazolidonu API.


Pokud hledáte Furazolidone Powder BP USP CAS 67-45-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit