Fosfomycin vápenatý, fosfomycin vápenatá sůl EP, BP, USP

Fosfomycin vápenatý, fosfomycin vápenatá sůl EP, BP, USP Název produktu: Fosfomycin vápník, fosfomycin vápenatá sůl Synonyma: vápník fosfomycin, fosfomycin vápenatá sůl Číslo CAS: 26016-98-8 Charakteristika: bílý nebo téměř bílý prášek Čistota (test): 99% Min Standard: EP Molekulární ...

Podrobnosti o produktu

Fosfomycin vápenatý, fosfomycin vápenatá sůl EP, BP, USP

Fosfomycin Calcium, Phosphomycin Calcium Salt EP, BP, USP.jpg

Název výrobku: Fosfomycin vápník, fosfomycin vápenatá sůl

Synonyma: fosfomycin vápníku, vápenatá sůl fosfomycinu

Číslo CAS: 26016-98-8

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek

Čistota (stanovení): 99% Min

Standardní: EP

Molekulární vzorec: C3H5CaO4P · H2O C3H5O4P.Ca, 3H5CaO4P

Molekulová hmotnost: 194,1

Struktura:

Fosfomycin Calcium, Phosphomycin Calcium Salt EP, BP, USP Structure formula.gifFosfomycin Calcium, Phosphomycin Calcium Salt EP, BP, USP Structure formula-2.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Chemický název: (-) - (lR, 2S) - (1,2-epoxypropyl) fosfonová kyselina; Fosfomycin vápník

HSCODE: 2941909090

Klíčová slova:

Fosfomycin vápenatý, fosfomycin vápenatá sůl


Popis:

Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je baktericidní látka s nízkými hladinami toxicity a nízkou úrovní zkřížené rezistence s jinými antibiotiky. Jednoduše známý jako fosfomycin nebo orální fosfomycin, Fosfomycin Calcium (fosfomycin vápenatá sůl) působí jako protiinfekční činidlo zabíjením citlivých bakterií přítomných v postižené části těla. Tato látka vykazuje vysokou aktivitu při použití proti gram pozitivním a gramnegativním bakteriím. Bílá nebo žlutě zbarvená ve formě prášku, Fosfomycin Calcium (Phosphomycin Calcium Salt) se může používat jako přísada do pitné vody a krmení zvířat.


Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je příprava Ca2 + soli fosfomycinu, epoxidového antibiotika fosfonové kyseliny. Je popsáno, že inhibuje syntézu buněčné stěny prostřednictvím inhibice UDP-N-acetylglukosamin enolpyruyltransferázy, enzymu odpovědného za katalýzu prvního kroku v biosyntéze peptidoglykanu.


Fosfomycin vápník (také známý jako fosfomycin vápenatá sůl) je širokospektrální antibiotikum produkované určitými druhy Streptomyces, i když nyní může být vyrobeno chemickou syntézou.


Vzhled: Je to pevný prášek

Čistota: 98% nebo 99% Min (nebo viz Certifikát o analýze)

Dodací podmínka: Dodávána za pokojové teploty jako chemická látka, která není nebezpečná. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je dostatečně stabilní po dobu několika týdnů během běžného plavby a času stráveného v celním úřadě.

Skladovací podmínky: suché, tmavé a při teplotě 0 - 4 ° C krátkodobě (dny až týdny) nebo -20 ° C pro dlouhodobé (měsíce až roky).

Rozpustnost: Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je rozpustný v DMSO

Doba skladovatelnosti: 2 roky Min, pokud jsou skladovány správně


Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) má širokou antibakteriální aktivitu proti Gram-pozitivním i gram-negativním patogenům, s velmi užitečnou aktivitou vůči E. faecails, E. coil a různým Gram-negativním jako Cirtobacter a Proteus.

Vzhledem k aktivitě v prostředí s nízkým pH a převládajícímu vylučování aktivity do moči bylo zjištěno, že fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) se používá k profylaxi a léčbě infekčních infekcí močových cest způsobených těmito uropatogenymi.


Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) patří do třídy fosfonových antibiotik vyrobených určitými druhy Streptomyces. Fosfomycin obvykle existuje ve 3 různých formách fosfomycin vápník, fosfomycin tromethamin (rozpustná sůl) a fosfomycin disodný. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je dobře známé baktericidní antibiotikum ovlivňující růst gramnegativních i gram pozitivních bakterií tím, že nevratně inhibuje tvorbu buněčné stěny a brzy syntézu mureinu a peptidoglykanu. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) má jedinečný mechanismus účinku. Pomáhá inhibovat počáteční krok v biosyntéze peptidoglykanů. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) inhibuje UDP-N-acetylglukosamin enolpyruyltransferázu, enzym zodpovědný za katalýzu prvního kroku v biosyntéze peptidoglykanů. Má širokou škálu aktivit proti širokému spektru gram negativních a gram pozitivních bakterií. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je vysoce účinný proti gramnegativním bakteriím, jako je Klebsiella pneumonia a Pseudomonas aeruginosa, a proti gram pozitivním patogenům, jako je Enterococcus a Staphylococcus aureus. Molekulární vzorec vápníku fosfomycinu je C3H5CaO4P. Existuje jako bílý nebo žlutý prášek. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je slabě rozpustný ve vodě, prakticky nerozpustný v acetonu, methanolu a methylenchloridu. Fosfomycin vápenatý je také známý jako vápenatá sůl [(2R, 3S) -3-methyloxiranyl] fosfonové kyseliny.

Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) se podává orálně, proto je také znám jako perorální fosfomycin. Jedná se o antimikrobiální látku s charakteristickou strukturou. Po perorálním podání se fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) absorbuje a vylučuje ledvinami v nezměněné formě, aniž by v těle docházelo k metabolismu. Na základě této charakteristiky je fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) indikován k léčbě onemocnění močových cest, včetně cystitidy a pyelonefritidy, zejména těch, které jsou způsobeny Escherichia coli a Enterococcus faecalis. Tento produkt má velmi nízkou schopnost vazby na bílkoviny. Výsledkem je, že fosfomycin vápník má jemnou distribuci do tkání, dosahuje klinicky významných koncentrací v ledvinách, séru, prostatu, plicích, stěně močového měchýře, zanícených tkáních, mozkomíšním moku, srdečních chlopních, abscesové tekutině a kostech. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) se používá v kombinaci s Tobramycinem k léčbě plicních infekcí u pacientů s cystickou fibrózou. Tento přípravek je stále častěji využíván jako veterinární léčivo k léčbě průjmů způsobených koliformními bakteriemi a salmonelózou u krav a pseudotuberkulózou v perciformách. Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) se používá jako přísada do krmiva nebo pitné vody.

Schopnost fosfomycin vápníku (fosfomycin vápenaté soli) k léčbě infekce močových cest a při různých veterinárních infekcích působí jako hlavní hnací síla růstu fosfomycin vápníku na celém světě.


Použití a použití:

Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je druh antibiotické látky.

Je indikován při léčbě infekcí močových cest, kde se obvykle podává jako jediná perorální megádóza.

Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) se používá v kombinaci s tobramycinem k léčbě plicních infekcí u pacientů s cystickou fibrózou.

Tento léčivý přípravek je dobře snášen a má nízkou incidenci škodlivých vedlejších účinků.

Skladování: Uzavřený v kontejneru na chladném a suchém místě mimo přímého světla.


Fengchen Group je předním dodavatelem fosfomycin vápníku (fosfomycin vápenaté soli) prášek z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši zákazníci mají v době, kdy je potřebují, správný dodavatel fosfomycin vápníku (fosfomycin vápenaté soli). Když si koupíte nebo koupíte prášek Fosfomycin Calcium (Phosphomycin Calcium Salt), obráťte se prosím na Fengchen Group.


Osvědčení o analýze


Produkt

Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Postavy

Bílý nebo téměř bílý prášek, slabě rozpustný ve vodě, prakticky nerozpustný v acetonu, v methanolu a v methylenchloridu.

Dodržuje

Identifikace A

IR: Infračervené absorpční spektrum vzorku ve stejném případě s Fosfomycin Cacium CRS

Dodržuje

Identifikace D

Nabízí reakci vápníku

Dodržuje

pH

8,1 ~ 9,6

8.9

Specifické optické otáčení

-11,0 ° -13,0 °

-12,1 °

Nečistota A

Ca 1,2- (dihydroxypropyl) fosfonát ≤ 1,5%

0,32

Chloridy

≤ 0,2%

<>

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Voda

8,5% - 11,5%

10,7%

Čistota (test)

95,0% - 101,0%
Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl)

99,35%Antimikrobiální působení:

Fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) je baktericidní antibakteriální látka. Po aktivním vychytávání do buňky se uvádí, že zasahuje do prvního kroku syntézy buněčných stěn bakterií. Fosfomycin vápenatý (Phosphomycin Calcium Salt) je aktivní in vitro proti řadě grampozitivních a gramnegativních bakterií včetně Staphylococcus aureus, některých streptokoků, většiny Enterobacteriaceae, Haemophilus influenzae, Neisseria spp. A některých kmenů Pseudomonas aeruginosa, ačkoli některé jsou odolné . Bacteroides spp. nejsou citlivé.


Bakteriální rezistence na fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) byla popsána a může být chromozomální nebo v některých organismech přenášena plazmidy kódujícími více rezistencí (například u Serratia marcescens). Zdá se však, že existuje malá zkřížená rezistence s jinými antibakteriálními látkami.


Bylo prokázáno, že fosfomycin vápenatý (fosfomycin vápenatá sůl) vykazuje antimikrobiální synergii se širokou škálou antibakteriálních látek proti organismům, jako jsou enterokoky, staph rezistentní na meticilin. aureus a enterobakterie. Tyto synergické účinky byly zaznamenány zejména u beta laktamů, ale také u aminoglykosidů, makrolidů, tetracyklinů, chloramfenikolu, rifamycinu a lincomycinu. Antimikrobiální antagonismus s beta laktamem byl také hlášen.


Nejvyšší kvalita, čistá fosfomycin vápníková (Phosphomycin vápníková sůl) Prášek / substance továrna v Číně; Čína Fosfomycin vápník (fosfomycin vápenatá sůl) dodávky práškové suroviny v Číně. Čína Fosfomycin vápník (Phosphomycin vápníková sůl) Výrobci prášku v Číně.

Pokud hledáte fosfomycin vápník, fosfomycin vápenatá sůl ep, bp, usp, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: fosfomycin vápník, fosfomycin vápenatá sůl ep, bp, usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz