Erythromycin Estolate EP BP USP

Jako dodecylsulfát erythromycinpropionátu je Erythromycin Estolate EP BP USP bílý krystalický prášek; bez chuti nebo téměř bez chuti.

Podrobnosti o produktu

Erythromycin Estolate EP BP USP

image001

Čína Erythromycin Estolate EP BP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 3521-62-8

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C52H97NO18S

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Erythromycin Estolate EP BP USP


Popis:

Jako dodecylsulfát erythromycinpropionátu je Erythromycin Estolate EP BP USP bílý krystalický prášek; bez chuti nebo téměř bez chuti. Produkt je rozpustný v ethanolu nebo chloroformu a téměř nerozpustný ve vodě. Teplota tání produktu je 132 až 138 ° C. Erythromycin Estolate EP BP USP se používá hlavně pro pneumonii, septikémii a akutní mastitidu způsobenou citlivými bakteriemi.


Farmakologický účinek:

V trávicím traktu byly disociovány erythromycin a kyselina laurylsírová a erytromycin propionát. Absorbovaný erytromycinpropionát je hydrolyzován na erytromycin. Erythromycin Estolate EP BP USP se může reverzibilně kombinovat s bakteriálním ribozomem v blízkosti donorového místa (místo P) přes membránu bakteriálních buněk a blokovat vazbu tRNA na místo P. Současně Erytromycin Estolate EP BP USP také blokuje vytěsnění polypeptidového řetězce z akceptorového místa (místa) na P místo, aby inhiboval syntézu buněčného proteinu a hrál antibakteriální roli. Erythromycin je dodecylsulfát erytromycin propionátu. Erythromycin Estolate EP BP USP je v žaludeční kyselině stabilnější než erythromycin, jeho dávka je menší než erytromycin, jeho antibakteriální spektrum a aktivita jsou stejné jako erytromycin a je bez chuti, kyselinovzdorné a účinné. Erythromycin je účinný proti většině grampozitivních bakterií, některým gramnegativním bakteriím a některým atypickým patogenům. Erythromycin Estolate EP BP USP má silnou antibakteriální aktivitu proti Staphylococcus (včetně kmenů produkujících enzymy), Streptococcus, pneumococus, antrax, Clostridium tetanus, záškrtu, chřipky, pertusi, Campylobacter jiuni a proti, Listioni, a proti, Treponema pallidum a Mycoplasma pneumoniae. Leptospira, Rickettsia, chlamydia atd. Měly také dobrý inhibiční účinek.


Indikace erythromycin estolate EP BP USP:

1. Akutní tonzilitida, akutní faryngitida a sinusitida způsobená Streptococcus haemolyticus a Streptococcus pneumoniae.

2. Šarlatová horečka a celulitida způsobená hemolytickým streptokokem.

3. Mycoplasma pneumoniae pneumoniae, Chlamydia pneumoniae pneumoniae.

Fengchen Group je předním čínským Erythromycin Estolate EP BP USP Práškový dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele prášku Erythromycin Estolate EP BP USP v případě potřeby. Pokud se chystáte koupit nebo koupit Erythromycin Estolate EP BP USP Powder from China, obraťte se na Fengchen Group.

4. Plynová gangréna, antrax a tetanus.

5. Záškrt (adjuvantní terapie) a nosiče záškrtu.

6. Erythromycin Estolate EP BP USP je užitečný v boji proti konjunktivitidě Chlamydia trachomatis.

7. Urogenitální infekce způsobená chlamydií a mykoplazmou.

8. Listerióza.

9. Legionella pneumonia.

10. Gonokoková infekce.

11. Enteropatie Campylobacter jejuni.

12. Orální infekce způsobená anaerobními bakteriemi.

13. Pertussis.

14. Actinomycosis.

15. syfilis.

Ostatní jména:

Erytromycin 2'-propionát dodecylsulfát; Erytromycin-2-propionát dodecylsulfát;


Špičková kvalita, čistý Erythromycin Estolate EP BP USP Továrna na výrobu prášku a látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte erytromycinestolát ep bp usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: erythromycin estolát ep bp usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz