Eritromicinová báze

Základ Eritromiciny je bez zápachu, hořký a mírně hygroskopický. Snadno se rozpustí v methanolu, ethanolu nebo acetonu a je velmi slabě rozpustný ve vodě.

Podrobnosti o produktu

Eritromicinová báze

image001

China Eritromicina Base factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Číslo CAS: 114-07-8

Vlastnosti: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C37H67NO13

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KEY Words: Eritromicina Base


Popis:

Základ Eritromiciny je bez zápachu, hořký a mírně hygroskopický. Snadno se rozpustí v methanolu, ethanolu nebo acetonu a je velmi slabě rozpustný ve vodě.


Mechanismus účinku:

Eritromicinová báze se může reverzibilně vázat na 50S podjednotku bakteriálního ribozomu poblíž donorového místa (místo P) přes membránu bakteriálních buněk, blokovat vazbu t-RNA na místo P a blokovat přenos polypeptidového řetězce z akceptorového místa (místa) na P místo, čímž inhibuje syntézu bakteriálních proteinů.


Aplikace

Eritromicinová báze je makrolidové antibiotikum. Jeho antibakteriální spektrum je podobné spektru penicilinu. Eritromicinová báze má silný inhibiční účinek na grampozitivní bakterie, jako jsou Staphylococcus, pyogenní Streptococcus, zelený Streptococcus, Streptococcus pneumoniae, fekální streptokoky, hemolytický streptokoky, Clostridium, záškrty, antrax atd. Může také inhibovat bakterie Gram, atd. jako Neisseria gonorrhoeae, Helicobacter, pertussis, Brucella, Legionella, meningococcus, Haemophilus influenzae, Bacteroides, některé bakterie zúžení a Escherichia coli. Kromě toho může inhibovat mykoplazmy, aktinomycety, spirochety, rickettsii, chlamydii, nocardii, několik mykobakterií a amébu. Staphylococcus aureus a další bakterie Staphylococcus a streptococcus jsou vůči produktu snadno rezistentní. Eritromicina báze se vyznačuje kmeny rezistentními na penicilin a je citlivá na produkt. Mechanismus účinku je hlavně kombinovat s 50S podjednotkou ribonukleosomu, inhibovat peptidyltransferázu, ovlivňovat translokační proces ribonukleosomu, bránit růstu peptidového řetězce, inhibovat syntézu bakteriálního proteinu, což je bakteriostatické činidlo.


Antimikrobiální spektrum:

Antibakteriální spektrum báze Eritromicina je podobné spektru penicilinu, který má silný inhibiční účinek na grampozitivní bakterie, jako je Staphylococcus, pyogenic Streptococcus, zelený Streptococcus, Streptococcus pneumoniae, fekální streptokoky, Clostridium, difterie atd. Eritromicinová báze může také inhibovat gramnegativní bakterie, jako jsou Neisseria gonorrhoeae, Helicobacter, pertussis, Brucella, Legionella, Haemophilus influenzae a Bacteroides. Kromě toho může Eritromicina Base inhibovat mykoplazmy, aktinomycete, spirochete, Rickettsii, chlamydii, Nocardii, několik mykobakterií a amébu. Staphylococcus aureus je vůči léku rezistentní.


Vedlejší efekty:

Gastrointestinální reakce zahrnují průjem, nevolnost, zvracení, žaludeční koliku, bolest v ústech a jazyku, hypogastrickou absorpci atd. Alergické reakce byly horečka, vyrážka, eozinofilie atd. Výskyt byl 0,5–1%. Těhotné a kojící ženy by ji měly používat opatrně.

Nejvíce viděná formulace: Eritromicina Base Paste.


Špičková kvalita, čistý Eritromicina základní továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte základnu eritromiciny, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz