Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Surovina CAS 21462-39-5

Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Synonyma: Methylester 7-chlor-6,7,8-trideoxy-6- (1-methyl-trans-4- -L-2-pyrrolidinkarboxamido) -1-thio-L-threo-a-D-galakto-okopyranosid CAS číslo:

Podrobnosti o produktu

Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochlorid CAS 21462-39-5

Clindamycin Hcl or Clindamycin Hydrochloride Powder API Raw Material.png


Název produktu: Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Surovina CAS 21462-39-5

Synonyma: Methylester kyseliny 7-chlor-6,7,8-trideoxy-6- (l-methyltrans-4propyl-L-

a-D-galakto-okopyranosid monohydrochloridu

Číslo CAS: 21462-39-5

Charakteristika: bílý krystalický prášek, bez zápachu. Velmi rozpustný ve vodě, rozpustný v methanolu nebo pyridinu, málo rozpustný v ethanolu,

téměř nerozpustný v acetonu nebo chloroformu

Test: 99% Min Clindamycin Hcl

Vzorec: C18H34Cl2N2O5S; C18H33CIN2O5S · HC1

Vzorec struktury:

Clindamycin Hcl or Clindamycin Hydrochloride Powder API Raw Material formula.png

Standardní: USP, BP, EP, CP
Informace o balení: 25 kg / Drum
Klíčová slova: clindamycin Hcl, clindamycin hydrochlorid

Popis:
Hydrochlorid clindamycinu je hydrochloridová forma klindamycinu. Je to polosyntetické, chlorované široké spektrum antibiotik. Hydrochlorid clindamycinu se vyrábí chemickou modifikací linkomycinu. Je to derivát Linkomycinu. Hydrochlorid clindamycinu může být použit jako pevná látka v kapslích.
Clindamycin Hcl se používá k léčbě široké škály bakteriálních infekcí. Je to antibiotikum, které působí zastavením růstu bakterií. Clindamycin Hcl zachází pouze s bakteriálními infekcemi. Nebude to fungovat pro infekce viru.


Jako profesionální Čína Clindamycin hydrochlorid, Clindamycin Hcl dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Clindamycin Hydrochlorid, Clindamycin Hcl z Číny téměř 10 let.


Mechanismus klindamycinu Hcl je přes tělo DNA s kombinací podjednotek bakteriální nukleoproteinové 50s, narušuje prodlužování peptidových řetězců, čímž způsobuje syntézu proteinů bakterií kvůli sterilizaci.
Sloučeniny, které inhibují syntézu proteinů. Jsou to obvykle antibakteriální látky nebo toxiny. Mechanismus působení inhibice zahrnuje přerušení prodloužení peptidového řetězce, zablokování místa A ribozomů, nesprávné vyrozumění genetického kódu nebo prevenci připojení oligosacharidových postranních řetězců k glykoproteinům.

-----------------

Použití

Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP se běžně používá k léčbě široké škály bakteriálních infekcí. Je to převládající antibiotikum, které funguje zastavováním růstu bakterií.

Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP funguje pouze pro bakteriální infekce. Nebude to fungovat pro infekce viru. Zbytečné používání nebo zneužití Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride může vést ke snížení jeho účinnosti.

 

Vedení:

Užívejte Clindamycin Hcl perorálně s jídlem nebo bez jídla. Doporučuje se čtyřikrát denně (každých 6 hodin) nebo podle pokynů lékaře. Vezměte Clindamycin Hydrochlorid s plným pohárem vody (8 uncí nebo 240 mililitrů), pokud Vám lékař neřekne. Nelehte nejméně po 10 minutách po užití tohoto léku.

-------------------

Indikace a použití

K dispozici je Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP kapalina nebo kapsle na trhu. Existuje další formulační gel, který lze použít k léčbě kožních nebo vaginálních infekcí nebo akné. V některých případech se může použít k léčbě akné, expozice antraxu nebo malárii.

Tekutá forma hydrochloridu klindamycinu by měla být před spotřebou protřepána, aby se zajistila rovnoměrná kombinace směsi. Clindamycin Hcl kapsle by měly být užívány s plným sklenicí vody, aby se zajistilo správné vstřebávání léků. Snažte se užívat dávky ve stejnou dobu každý den, abyste pomohli udržet trvalé zásobování léky ve vašem krevním řečišti. Důrazně se nedoporučuje zdvojnásobit dávky, aby se vykompenzovaly ty, které byste mohli náhodou chybět.

 

Clindamycin Hcl vedlejší účinky

Časté nežádoucí účinky Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Suroviny BP, EP, USP zahrnují nevolnost, bolest kloubů, průjem, bolesti břicha, pálení žáhy, zvracení, bolest při polykání, hustý vaginální výtok, bílé skvrny v ústní dutině a spálení nebo otok v pochvě. Tyto nežádoucí účinky nejsou obvykle závažné. Odjedou bez zvláštního zacházení. Pokud tyto příznaky nezmizí nebo se zhorší. Kontaktujte lékaře. Nepřestávejte ji užívat, dokud vám to lékař neukáže, abyste se vyhnuli vzniku komplikací s vaší léčbou.

 

Ti, kteří užívají klindamycin hcl k léčbě akné hlásili sucho, pálení, zarudnutí, svědění nebo loupání na kůži. Pokud jsou tyto příznaky závažné, okamžitě zastavte.

------------------

Clindamycin hydrochlorid - interakce léků

Při použití společně s Clindamycin hydrochloridem se může tento účinek změnit. Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP může interagovat s následujícími léky a produkty: Clarithromycin, Erythromycin, Kaolin-pektin.

--------------

Certifikát o analýze (Clindamycin Hcl)

Testovací položky

Specifikace

Výsledek

Postavy
Clindamycin Hcl

Bílý nebo prakticky bílý krystalický prášek

Bílý krystalický prášek

Identifikace

IR Conform
Clindamycin hydrochlorid

V souladu

Rozpustnost

Volně rozpustný ve vodě, v dimethylformamidu a v methanolu, rozpustný v alkoholu; prakticky nerozpustný v acetonu

V souladu

Krystalinita

V souladu

V souladu

PH

3,0 ~ 5,5

3.9

Voda

3,0% ~ 6,0%

4,0%

Související sloučeniny

≤ 2,0% clindamycin B

0,87%

≤4,0% 7-epiklindamycinu

0,66%

≤1,0% jakákoli jiná související sloučenina

0,19%

≤ 6,0% všech souvisejících sloučenin

2,2%

Zbytková rozpouštědla

Aceton ≤500 ppm

91 str./min

Ethanol ≤500 ppm

Nebylo zjištěno

N, N-dimethylformamid ≤880 ppm

Nebylo zjištěno

Chloroform ≤60 ppm

Nebylo zjištěno

Stanovení
Clindamycin Hcl

Nejméně 800 μg klindamycinu (C18H33ClN2O5S) na mg

862 ug / mg
Clindamycin hydrochlorid

Nežádoucí účinky Clindamycin hydrochloridu :

Mohou to být nežádoucí účinky, jako jsou: 1. změna střevních návyků (zejména u starších dospělých); 2. někdy, mírná nevolnost, zvracení nebo bolest žaludku; bolest kloubů se může objevit; 4.vaginální svědění nebo výtok; 5.mírná vyrážka nebo svědění; 6.pálení žaludku, podráždění v krku.

 

Špičková kvalita, čínská Čistá Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Prášek / substance továrna v Číně; Čína Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochlorid Dodavatelé surovin v Číně. Čína Clindamycin Hcl nebo clindamycin hydrochlorid API výrobci v Číně.


Pokud hledáte Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Suroviny CAS 21462-39-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Clindamycin Hcl nebo Clindamycin Hydrochloride Powder API Surovina CAS 21462-39-5, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like