Surovina laktátu ciprofloxacinu

Ciprofloxacin laktátová surovina je antibakteriální léčivo. Používá se pro genitourinární infekci způsobenou citlivými bakteriemi, včetně jednoduché a komplexní infekce močových cest, bakteriální prostatitidy, urethritidy nebo cervicitidy Neisseria gonorrhoeae (včetně kmenů produkujících enzymy).

Podrobnosti o produktu

Laktát ciprofloxacinu

image001

Čína Ciprofloxacin Lactate raw materialfactory, Supplier, Manufactin China.

Synonyma: Ciprofloxacinum Lactate, Ciprofloxacine Lactate

CAS číslo: 97867-33-9

Vlastnosti: Téměř bílý nebo světle žlutý krystalický prášek

Molekulový vzorec: C20H22FN3O5; C17H18FN3O3.C3H6O3

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Ciprofloxacin Lactate surovina


Popis:

Ciprofloxacin laktátová surovina je antibakteriální léčivo. Používá se pro genitourinární infekci způsobenou citlivými bakteriemi, včetně jednoduché a komplexní infekce močových cest, bakteriální prostatitidy, urethritidy nebo cervicitidy Neisseria gonorrhoeae (včetně kmenů produkujících enzymy).

Způsobit). Ciprofloxacin Lactatecan také léčí infekce dýchacích cest, včetně akutního napadení bronchiální infekce způsobené citlivými gram-negativními bacily a plicní infekcí. Léčba gastrointestinální infekce Shigella, Salmonella, enterotoxin produkující Escherichia coli, Aeromonas hydrophila, Vibrio parahaemolyticus atd. Může být také použit k léčbě infekce tyfu, kostí a kloubů, infekce kůže a měkkých tkání, septikémie a dalších systémových infekcí.

Surovina laktátu ciprofloxacinu je rozpustná ve vodě, mírně rozpustná v methanolu, téměř nerozpustná v ethanolu, ethylacetátu, petroletheru nebo dioxanu.


Funkce a aplikace:

Antibakteriální spektrum laktátu ciprofloxacinu je podobné spektru norfloxacinu. Má silnou antibakteriální aktivitu proti grampozitivním bakteriím, gramnegativním bakteriím, Pseudomonas aeruginosa a anaerobním bakteriím. Pro citlivé bakterie způsobené systémovou infekcí a Mycoplasma (Mycoplasma).

Nová širokospektrá antibiotika, Ciprofloxacin Lactate, mají silnou permeabilitu, vysokou koncentraci v krvi, nízkou toxicitu, není snadné vyvolat rezistenci vůči lékům a lze je rychle distribuovat do jiných orgánů. Lék se snadno vstřebává perorálním podáním a účinek intramuskulární injekce je lepší. Nové chinolony

Širokospektrální antibiotika, jako je Ciprofloxacin Lactate, mají silný účinek na gram-pozitivní a gram-negativní bakterie. Fengchen Group je předním čínským dodavatelem a výrobcem laktátového prášku ciprofloxacinu. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele prášku laktátu ChinaCiprofloxacin Lactate, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo koupit laktátový prášek ciprofloxacinu z Číny, obraťte se na skupinu Fengchen.


Další aplikace:

1. Ciprofloxacin laktát může být použit pro infekci Urogenitálním systémem, včetně jednoduché a komplexní infekce močových cest, bakteriální prostatitidy, urethritidy nebo cervicitidy Neisseria gonorrhoeae (včetně těch, které jsou způsobeny kmeny produkujícími enzymy).

2. Může být také použit k boji proti infekci dýchacích cest, včetně akutního napadení bronchiální infekce způsobené citlivými gram-negativními bacily a plicní infekcí.

3. Ciprofloxacin Lactateis je rovněž velmi užitečný při léčbě gastrointestinální infekce způsobené Shigella, Salmonella, enterotoxinem produkujícím Escherichia coli, Aeromonas hydrophila, Vibrio parahaemolyticus atd.

4. Břišní tyfus.

5. Infekce kostí a kloubů.

6. Infekce kůže a měkkých tkání.

7. Systémová infekce, jako je septikémie.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Název produktu

Laktát ciprofloxacinu

Testování položky

Standard

Výsledek

Vzhled

Téměř bílý nebo světle žlutý krystalický prášek; Hygroskopičnost bez zápachu a hořkosti

Splňuje

Identifikace A

Test roztoku jodidu draselného bizmutitého: Roztok vykazuje nahnědlou červenou barvu.

Splňuje

Identifikace B

UV: Absorpční maximum při 277 nm

Splňuje

Identifikace C

IR: Odpovídá referenčnímu spektru

Splňuje

Identifikace D

Laktátový test: Pozitivní

Splňuje

pH

4,5 ~ 5,5

4.9

Jasnost řešení

Průhledná

Průhledná

Barva roztoku

Absorpce při 430 nm ≤0,05

0,03

Fluorid

≥ 4,2%

4,5%

Související látky

Individuální nečistota ≤0,5%

Celkové nečistoty ≤ 1,0%

<>

<>

Ztráta sušením (60 ° C)

≤ 6,5%

4,4%

Zbytky po zapálení

≤0,1%

0,08%

Těžký kov

≤ 20 ppm

<20>

Rozbor

≥ 98,5% na sušině

98,9%


Špičková kvalita, čistý Ciprofloxacin LactatePowder / substance factory, Supplier, Manufacturer in China.


Dotaz