Sulfacetamid Sodná surovina, API Sodná sůl Sulfacetamid CAS 6209-17-2

Čína Sulfacetamide Sodium Dodavatelé, Čína Sulfacetamide Sodium Výrobci CAS 6209-17-2 Název produktu: Sulfacetamide Sodná surovina, API Sodium Sulfacetamide CAS 6209-17-2 Synonyma: Sulfacetamid sodná sůl monohydrát, Sodium sulfát, Sulfacetamid sodný, Sulfacetamidum natricum; Monohydrát monosodné soli N-sulfanilylacetamidu; ...

Podrobnosti o produktu

Čína Sulfacetamide Sodium Dodavatelé, Čína Sulfacetamide Sodium Výrobci CAS 6209-17-2

Sulfacetamide Sodium Raw Material, API Sodium Sulfacetamide.jpg

Název produktu: Sulfacetamid Sodná surovina, API Sodná sůl Sulfacetamid CAS 6209-17-2

Synonyma: Sulfacetamid sodná sůl monohydrát, Sulfacetamid sodný, Sulfacetamid sodný, Sulfacetamidum natricum; Monohydrát monosodné soli N-sulfanilylacetamidu; Sodný N-sulfanilylacetamid monohydrát

Číslo CAS: 6209-17-2

Charakteristika: Bílý nebo žlutavě bílý krystalický prášek

Rozpustnost: volně rozpustný ve vodě, lehce rozpustný v ethanolu, prakticky nerozpustný v etheru.

Stanovení: 99,0% ~ 101,0% Sulfacetamid sodný

Vzorec: C8H9N2NaO3S, H20; C8H9N2NaO3S · H20; C8H11N2NaO4S

Vzorec struktury:

Sulfacetamide Sodium Raw Material, API Sodium Sulfacetamide structure.jpg

Klíčová slova: Sulfacetamide, Sulfacetamide Sodium, Sulfacetamide Soda, API

Balení: 25 kg / Drum;


Popis:

Sulfacetamid sodný (Sulfacetamid sodný) je sodná sůl Sulfacetamidu. Jedná se o antibiotikum používané k léčbě kožních infekcí a infekcí močových cest. Přípravek Sulfacetamide Sodium se také používá k léčbě akné a seboroické dermatitidy.

Předpokládá se také, že Sulfacetamid sodný má protizánětlivé vlastnosti.

Sulfacetamid sodný (Sulfacetamid sodný) lze také použít k jiným účelům. Jedná se o sulfonamidové antibiotikum, které soutěží s kyselinou para-aminobenzoovou.

Funkce sůl sodného sodného: antibakteriální

Sulfacetamid sodný (Sulfacetamid sodný), API je sulfonamid s antibakteriální aktivitou, zatímco síra působí jako keratolytická látka. Chemicky Sulfacetamid sodný (Sulfacetamid sodný) je monohydrát monosodné soli N - [(4-aminofenyl) sulfonyl] acetamidu. Sulfacetamid sodný je antibiotikum, které bojuje proti bakterii na pokožce.

Sulfacetamid sodný topický (pro kůži) se používá k léčbě akné, lupů, seboroické dermatitidy (červené, odlupující se kožní vyrážka) a některých kožních infekcí.

Tento přípravek byste neměli užívat, pokud jste alergický na sodné nebo sulfátové léky sulfacetamid.

 

Jako profesionální Čína Sulfacetamide Sodium (Sodium Sulfacetamide) dodavatele surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Sulfacetamide sodíku (Sodium Sulfacetamide) API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Používání:

Sulfacetamid sodný (Sulfacetamid sodný) narušuje růst bakterií na pokožce. Používá se k výrobě léků, které budou léčit některé infekce. Je široce používán k výrobě přípravků, jako jsou Sulfacetamide Sodium (Sodium Sulfacetamide) oční kapky.

 

Mechanismus akce:

Sulfacetamid sodný (Sulfacetamid sodný) inhibuje bakteriální syntézu kyseliny listové tím, že zabraňuje kondenzaci pteridinu kyselinou aminobenzoovou.

 

Nežádoucí účinky nebo nežádoucí účinky:

Konstantní používání Sulfacetamidu sodného (Sodium Sulfacetamide) může mít za následek spojivkovou hyperemii, pálení očí, píchání, slzení (oční formu)

Pro kůži: lokální podráždění, erytém, svědění a edém (topická forma), fotosenzitivní reakce

 

Upozornění a varování:

I když je vzácné, může dojít k citlivosti na sulfacetamid sodný. Proto je při přípravě Sulfacetamid Sodium (Sodium Sulfacetamide) nezbytná opatrnost a pečlivá kontrola u osob, které mohou být náchylné k přecitlivělosti na lokální sulfonamidy. Systémové toxické reakce, jako je agranulocytóza, akutní hemolytická anémie, purpura hemorrhagica, horečka, žloutenka a kontaktní dermatitida, naznačují přecitlivělost na sulfonamidy. Zvláštní opatrnost by měla být použita v případě, že jsou na povrchu podrážděné nebo odřené pleti samozřejmě pod odborným vedením.

Obecně: Při dlouhodobé léčbě sůl sodného Sulfacetamidu (sodná sůl) je třeba pečlivě sledovat možné lokální podráždění nebo senzibilizaci. Cílem této terapie je dosáhnout desquamation bez podráždění, ale sulfacetamid sodný a síra mohou způsobit zčervenání a změkčení epidermis. Tyto nežádoucí účinky nejsou neobvyklé při léčbě akné vulgaris, ale stále bychom měli být upozorněni na tuto možnost.

 

Další varování:

Uchovávejte odděleně od očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou.


COA sodíku Sulfacetamidu:

Název produktu

Sulfacetamid sodný (Sulfacetamid sodný)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

(Sulfacetamid sodný)

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Rozpustnost

Volně rozpustný ve vodě; lehce rozpustný v ethanolu; prakticky nerozpustný v éteru

Dodržuje

Vzhled řešení

≤GY4

<>

Jasnost

Průhledná

Průhledná

Alkalinity PH

8,0-9,5

9.2

Vlhkost

6,0% ~ 8,0%

7,2%

Selen

≤ 0,003%

<>

Obvyklé nečistoty

T.≤2,0%

T. <>

Související látky

Jeden ≤0,50%

Ostatní ≤0,25%

Jeden <>

Jiné <>

Těžké kovy

≤0,002%

<>

Síran

≤ 0,02%

<>

Test (Sulfacetamid sodný)

99,0% ~ 101,0%

100%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistá Sulfacetamide sodná Prášek / substance továrna v Číně; Čína Sulfacetamide sodíku surovin Dodavatelé v Číně. Čína Sulfacetamide Sodium API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Sulfacetamide Sodium Suroviny, API Sodium Sulfacetamide CAS 6209-17-2, nás prosím kontaktujte. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like