Nitrofurazonový prášek BP, USP, EP surovina, API CAS 59-87-0

Čína Nitrofurazon Dodavatelé, Čína Nitrofurazon Výrobci CAS 59-87-0 Název produktu: Nitrofurazon Synonyma: Nitrofurazon, Nitrofural Číslo CAS: 59-87-0 Vlastnosti: Žlutý nebo hnědožlutý krystalický prášek Test: USP - 98,0% ~ 102,0% Nitrofurazon; BP-97.0% ~ 103.0% ...

Podrobnosti o produktu

Čína Nitrofurazone Dodavatelé, Čína Nitrofurazone Výrobci CAS 59-87-0 Nitrofurazone Powder BP, USP, EP Raw material, API.jpg

Název produktu: Nitrofurazone Powder BP, USP, EP Surovina, API CAS 59-87-0

Synonyma: nitrofurazon, nitrofural

Číslo CAS: 59-87-0

Vlastnosti: Žlutý nebo hnědožlutý krystalický prášek

Test: USP - 98,0% ~ 102,0% nitrofurazon; BP-97,0% ~ 103,0% nitrofurazonu

Vzorec: C6H6N4O4

Vzorec struktury:

Nitrofurazone Powder BP, USP, EP Raw material, API formula.jpg

KLÍČOVÁ SLOVA : Nitrofurazonový prášek BP, USP, EP surovina, API

Standardní: BP, USP, EP Standard Nitrofurazon

Balení: 25 kg / Drum


Popis:

Nitrofurazon je topická antibiotická látka, která působí jak proti gramnegativním, tak proti grampozitivním bakteriím. Používá se na povrchové rány a zranění a kožní infekce. Dále může být nitrofurazon podáván perorálně při léčení trypanosomiázy.

Nitrofurazon se vyskytuje pouze u jedinců, kteří užívali nebo užívali tento lék.

Nitrofurazon inhibuje mnoho bakteriálních enzymů, zejména těch, které se podílejí na aerobní a anaerobní degradaci glukózy a pyruvátu.

Přesný mechanismus není znám.


Jako profesionální Čína Nitrofurazone Prášek BP, USP, EP surovin, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Nitrofurazone prášek BP, USP, EP suroviny, API API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Vzhledem k problémům s reziduami je v mnoha zemích zakázán nitrofurazon v potravinářských zvířatech.

 

Nitrofurazonový prášek BP, USP, EP Surovina je API jen málo rozpustná ve vodě, ale obecně odpovídá nitrofurantoinu z hlediska jeho mechanismu působení, antimikrobiálního spektra, účinnosti a fyzikálně-chemických vlastností. Primární indikace nitrofurazonu pomohou v boji proti mastitidě bovin, masivům, metróze bovin apod. Kromě toho se jako doplňková látka používá také Nitrofurazone Powder BP, USP, EP Surovina, API (Doporučený test je 0,05%) pro kontrolu intestinálních bakteriální a kokcidiální infekce. Pro prasata: doba odvykání nitrofurazonu u prasat je přibližně 120 hodin.

 

Nitrofurazonový prášek BP, USP, EP Surovina, API se připraví na masti. S účinnějšími dostupnými léky je dnes farmaceutické použití nitrofurazonu stále méně a méně časté. Se schopností bojovat proti mnoha organismům se Nitrofurazone Powder BP, USP, EP Surovina, API nejčastěji používá jako lokální protiinfekční činidlo pro kožní léze. Pomůže uzdravení a prevenci některých infekcí.

 

Nitrofurazon je obecně předepisován při profylaxi a léčbě infekcí v popáleninách druhého a třetího stupně a kůže a sliznic.

 

Nitrofurazon je uznávaný karcinogen a antibakteriální látka pro krmivo pro zvířata.

 

Vedlejší efekty:

Přestože je nitrofurazon široce používán perorálně pro léčbu kokcidiózy u drůbeže a u dyzentrie prasat, těžké nebo kontinuální dávkování může také způsobit paralýzu nebo křeče u telat.

Bylo hlášeno, že nitrofurazon způsobuje hemolytickou anemii u jedinců s deficiencí glukóza-6-fosfátdehydrogenázy.

Nejčastějšími nežádoucími účinky jsou vyrážka, otoky, močení.


Používání:

Naše nitrofurazonová surovina se používá k výrobě přípravků: nitrofurazon mast, nitrofurazonový roztok pro topické podávání, atd.

Nitrofurazon může být antibakteriálním činidlem při popáleninách druhého a třetího stupně a kožním štěpením.

Jinými slovy, Nitrofurazone se používá k léčbě popálených infekcí. Používá se také k léčbě kožních infekcí v důsledku kožních štěpů. Funguje tím, že zabíjí bakterie nebo zabraňuje růstu bakterií.

Nitrofurazon je také populárně využíván přímo na pokožku nebo umístěn na gázovou podložku, která pokryje pokožku. Ve většině případů je přípravek Nitrofurazone k dispozici pouze s lékařským předpisem.


COA nitrofurazonu:

Název produktu

Nitrofurazon

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Žlutý nebo hnědožlutý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

ABECEDA

Měli by vyhovovat

(Nitrofurazon)

Dodržuje

PH

5.0 ~ 7.0

5.6

5-nitro-2-furfuraldizinu

≤ 0,5%

<>

Individuální nečistota

≤ 0,5%

<>

Celkové nečistoty

≤ 1,0%

<>

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,36%

Síranový popel

≤ 0,1%

0,08%

Test (nitrofurazon)

97,0% ~ 103,0%

99,38%

Nejvyšší kvalita, Pure Nitrofurazone Powder / substance továrna v Číně; Čína dodavatel surovin Nitrofurazone v Číně. Čína Nitrofurazone API výrobce v Číně.

 

Odmítnutí odpovědnosti:
Poskytujeme pouze obecné informace o přípravku Nitrofurazone AP, suroviny BP, EP, USP, které nezahrnují všechny směry, možné integrace drog nebo opatření. Informace uvedené výše o přípravku Nitrofurazone API, Suroviny BP, EP, USP nelze použít pro vlastní léčbu a vlastní diagnostiku. Jakékoli konkrétní pokyny pro konkrétního pacienta by měly být dohodnuty s Vaším poradcem v oblasti zdravotní péče nebo s lékařem, který má na starosti případ. Odmítáme spolehlivost těchto informací a chyby, které by mohly obsahovat. Nejsme zodpovědní za jakoukoli přímou, nepřímou, zvláštní nebo jinou nepřímou škodu v důsledku jakéhokoli použití informací na tomto webu a také důsledků samošetření.


Pokud hledáte Nitrofurazone Powder BP, USP, EP suroviny, API CAS 59-87-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit