Nitrofurantoin prášek API, surovina CAS 67-20-9

Čína Nitrofurantoin Dodavatelé, Čína Nitrofurantoin Výrobci CAS 67-20-9 Název produktu: Nitrofurantoin Synonyma: Furadantin, Nitrofurantoinum, Nitrofuradantin, Furadoine Číslo CAS: 67-20-9 Charakteristika: Žlutý krystalický prášek nebo žluté krystaly, Test: 98,0% 102,0% ...

Podrobnosti o produktu

Čína Nitrofurantoin Dodavatelé, Čína Nitrofurantoin Výrobci CAS 67-20-9

Nitrofurantoin Powder API, Raw Material.jpg

Název produktu: Nitrofurantoin Powder API, surovina CAS 67-20-9

Synonyma: Furadantin, Nitrofurantoinum, Nitrofuradantin, Furadoine

Číslo CAS: 67-20-9

Vlastnosti: Žlutý, krystalický prášek nebo žluté krystaly,

Stanovení: 98,0% ~ 102,0% nitrofurantoin

Vzorec: C8H6N4O5 (bezvodý)

Vzorec struktury:

Nitrofurantoin Powder API, Raw Material formula.jpg

Klíčová slova: Nitrofurantoin Powder API, surovina CAS 67-20-9

Standardní: EP8.0 Standardní nitrofurantoin

Balení: 25 kg / Drum


Popis:

Nitrofurantoin je nitrofuranový antibakteriální přípravek. Chemická klasifikace nitrofurantoinu je nitrofurany.

Nitrofurantoin patří mezi antibiotika. Používá se k léčbě infekcí močového měchýře. Nitrofurantoin bude léčit infekce močových cest a zabránit jejich šíření.

Nitrofurantoin je velmi účinný proti vnějším i vnitřním izolátům moče a může být použit empiricky pro nekomplikované infekce močových cest.

Nitrofurantoin je močové protiinfekční činidlo účinné proti většině grampozitivních a gramnegativních organismů. Ačkoli sulfonamidy a další antibiotika jsou také volbou léků pro infekce močových cest, Nitrofurantoin je stále široce používán pro profylaxi a dlouhodobou supresi.

Nitrofurantoin je syntetický derivát imidazolidindionu. Nitrofurantoin inhibuje syntézu proteinů bakteriální DNA, RNA a buněčné stěny.

S chemickým názvem 1 - ((5-nitro-2-furanyl) methylen) amino-2,4-imidazolidendion, API nitrofurantoinového prášku, surovina patří do třídy léčiv nazývaných antimikrobiální látky nebo antibiotika. Třída drog je skupina léků, které pracují podobným způsobem. Tyto léky se často používají k léčbě podobných stavů.

Nitrofurantoin prášek API, surovina pomůže zabít bakterie, které způsobí infekce močových cest. Pracuje pouze proti určitým druhům bakterií.

Nitrofurantoinový prášek API, surovina je bakteriostatický nebo baktericidní přípravek v závislosti na koncentraci a náchylnosti infikovaného organismu. Nitrofurantoin bude zaměřen na některé gram pozitivní organismy, jako jsou S. aureus, S. epidermidis, streptokoky skupiny D, S. saprophyticus, Enterococcus faecalis, S. agalactiae, viridians streptokoky atd. I když by to mohlo být trochu méně účinné při eradikaci vaginálních bakterií, Nitrofurantoin může být také oblíbenou alternativou trimethoprimu (TMP) a sulfamethoxazolu (SMZ) během léčby infekcí močových cest.

Nitrofurantoin je také schopen hrát důležitou roli u žen jako profylaxe proti rekurentní cystitidě související s koitím. Nitrofurantoin je vysoce stabilní vůči vývoji bakteriální rezistence, což je vlastnost, o které se myslí, že je způsobena množstvím mechanismů účinku.

 

Jako profesionální Čína Nitrofurantoin Prášek API, dodavatel surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Nitrofurantoin prášek API, suroviny z Číny v Číně téměř 10 let


Používání:

Nitrofurantoin inhibuje syntézu proteinů bakteriální DNA, RNA a buněčné stěny.

Je to antibakteriální látka.

Nitrofurantoin bude vyráběn do několika formulací, jako jsou Nitrofurantoinové kapsle, Nitrofurantoinové tablety, Nitrofurantoinová perorální suspenze.

Nitrofurantoin prášek API, surovina je jako alternativa v léčbě infekcí močových cest. Nitrofurantoin prášek API, surovina může být také použita pericoitálně pro ženy pro profylaxi proti recidivující cystitida související s koitus.

 

Formulace nitrofurantoinu:

1.Nitrofurantoin může být vyroben do orálních tobolek, který je populárně prodáván v obchodě s drogami.

2.Nitrofurantoin perorální suspenze je další populární příprava.

--------

Nežádoucí účinky a nežádoucí účinky:

Nežádoucí účinky a zvracení, horečka, vyrážka, hypersenzitivní pneumonitida mohou být vedlejšími účinky Nitrofurantoinu. Rovněž se předpokládá, že plicní fibróza je způsobena nitrofurantoinem. Všechny výše uvedené nežádoucí účinky jsou pravděpodobnější pro starší lidi.

Nitrofurantoin nelze předepisovat těhotným ženám, zejména těm, kteří se chystají porodit dítě.

Nitrofurantoin může způsobit, že naše moč je tmavě oranžově hnědá; Ale tento barevný příznak není pro naše tělo škodlivý.

Nitrofurantoin je kontraindikován u pacientů se sníženou funkcí ledvin v důsledku systémové akumulace a subterapeutických hladin dosažených v močovém traktu.

 

Důležité upozornění:

- Výstraha proti zánětu jater: Nitrofurantoin Powder API, surovina může způsobit zánět plic. Ačkoli je to velmi vzácné, může se stát, že těm, kteří užili nitrofurantoin více než půl roku.

- Upozornění na problémy s dýcháním: Nitrofurantoin Powder API, Surovina může vést ke vzniku zánětu jater nebo poranění jater. Dlouhodobé využití nitrofurantoinu je jeho hlavní příčinou.

Upozornění na poškození zdraví: Nitrofurantoin Powder API, aplikace surovin může skončit poškozením nervu. Toto poškození způsobí necitlivost a bolest, zejména v rukou a nohou.

- Upozornění na poškození červených krvinek: Nitrofurantoinový prášek API, surovina může být zodpovědná za hemolýzu.

-Výstraha hrudníku: Mírný nebo těžký průjem může být vedlejším účinkem, pokud používáte Nitrofurantoin Powder API, surovinu.


  POZNÁMKY:

Nitrofurantoin musí být užíván společně s jídlem. Nedoporučuje se užívat bez jídla. Nitrofurantoin s prázdným žaludkem bude mít za následek krvácení žaludku, zvracení nebo jiné poruchy gastrointestinálního traktu. Protože u těch, kteří mají deficienci glukóza-6-fosfátdehydrogenázy, může dojít k extravazální hemolýze, která vede k anémii, Nitrofurantoin Powder API, surovina je kontraindikována.

-------

Interakce s jinými léky:

Nitrofurantoin může interagovat s jinými léky

Nitrofurantoin perorální tobolka může interagovat s jinými léky, vitamíny nebo bylinkami, které užíváte.


COA nitrofurantoinu:


Název produktu

Nitrofurantoin

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Žlutý krystalický prášek nebo žluté krystaly

Žlutý krystalický prášek

Identifikace A

(Nitrofurantoin, EP)

Roztok by měl vykazovat 2 absorbanční maxima při 266 a 367 nm. Poměr maximální absorbance při 367 nm k hodnotě 266 nm by měl být 1,36 až 1,42

Dodržuje

Identifikace B

(Nitrofurantoin, EP)

Hnědá barva se vyvíjí při reakci se specifikovanými činidly

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 1,0% (hm./hm.)

0,12%

Sulfátový popel

≤ 0,1% (hmotn./hmotn.)

0,06%

Související látky (TLC)

≤ 1,0%

<>

Metanol

≤ 3000ppm

45 str./min

Aceton

≤ 5000 ppm

<>

Test (nitrofurantoin)

98,0% ~ 102,0%

99,8%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Nitrofurantoin Prášek / substance továrna v Číně; Čína Nitrofurantoin Dodavatel surovin v Číně. Čína Nitrofurantoin API výrobce v Číně.

 

Odmítnutí odpovědnosti: Naším cílem je poskytnout vám nejdůležitější a aktuální informace o přípravku Nitrofurantoin. Vzhledem k tomu, že Nitrofurantoin Powder API, surovina může ovlivnit každou osobu jinak, nemůžeme zaručit, že tyto informace o přípravku Nitrofurantoin zahrnují všechny možné vedlejší účinky. Tyto informace o přípravku Nitrofurantoin Powder nejsou náhradou za lékařskou pomoc. Vždy diskutujte o možných vedlejších účincích s poskytovatelem zdravotní péče, který zná svou anamnézu.


Pokud hledáte Nitrofurantoin Powder API, surovinu CAS 67-20-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit