Základní surovina z erythromycinu BP, EP, USP CAS 114-07-8

Čína Erythromycin Base Dodavatelé, Čína Erythromycin Výrobci CAS 114-07-8 Název produktu: Erythromycin Base Synonyma: Erythromycinum Číslo CAS: 114-07-8 Charakteristika: bílý krystalický prášek Test: 93,0% ~ 102,0% Erythromycin vzorec: C37H67NO13 = 734 Struktura Vzorec : KEYWORD: ...

Podrobnosti o produktu

Čína Erythromycin Base Dodavatelé, Čína Erythromycin Výrobci CAS 114-07-8

Erythromycin Base Raw Material BP, EP, USP.jpg

Název produktu: Základní surovina pro erythromycin, Erythromycin API CAS 114-07-8

Synonyma: Erythromycinum

Číslo CAS: 114-07-8

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Stanovení: 93,0% ~ 102,0% erythromycinu

Vzorec: C37H67NO13 = 734

Vzorec struktury:

Erythromycin Base Raw Material BP, EP, USP structure.jpg

KLÍČOVÁ SLOVA: Základní surovina pro erythromycin, Erythromycin API CAS 114-07-8

Balení: 25 kg / Drum

RS z erythromycinu:


Popis a použití:

Erythromycin je širokospektrální makrolidové antibiotikum s antibakteriální aktivitou. Erytromycin difunduje přes bakteriální buněčnou membránu a reverzibilně se váže na 50S podjednotku bakteriálního ribozomu.


Erythromycin Base Powder Surovina, API, BP, EP, USP je širokospektrální antibiotikum produkované kmenem Streptomyces erythreus, podávaným orálně, parenterálně a topicky k pokožce nebo oku a účinné proti širokému spektru organismů , včetně gramnegativních a gram-pozitivních bakterií.

----------

POUŽITÍ: Erythromycin je účinný proti širokému spektru bakteriálních infekcí. Může se také použít k prevenci některých bakteriálních infekcí. Známé jako makrolidové antibiotikum, základní surovina na bázi práškového erythromycinu, API, BP, EP, USP funguje tak, že zastavuje růst bakterií. Nebude fungovat při léčbě virových infekcí. Zbytečné užívání nebo nesprávné použití erythromycinu může vést ke snížení jeho účinnosti.

Surový materiál pro výrobu erythromycinového prášku, API, BP, EP, USP se také používá k výrobě konečných léčiv, které budou léčit některé typy žaludečních stavů zahrnující zpomalené trávení.

 

Načasování užívání erythromycinu je obvykle před jídlem. Surový materiál s obsahem erythromycinového prášku, API, BP, EP, USP bude absorbován lépe, pokud se užívá na prázdný žaludek. Pokud dojde k nevolnosti, můžete užívat Erythromycin společně s jídlem nebo mlékem. Dávkování a délka léčby závisí na Vašem zdravotním stavu a reakci na léčbu. U dětí je dávka závislá na věku a hmotnosti. Erythromycin bude mít nejlepší účinek, pokud je udržován na konstantní úrovni.

Proto by měl být eritromycin podáván v rovnoměrně rozložených intervalech. Pro léčbu infekcí může ukončení eritromycinu příliš brzy vést k návratu infekce.

 

Vedlejší efekty:

Ačkoli mnoho lidí, kteří používají tento lék, nemají vážné nežádoucí účinky, může to mít ještě nějaké. Při užívání základního prášku na bázi práškového erythromycinu, API, BP, EP, USP může neustále vést k nežádoucím účinkům, jako je nevolnost, zvracení, průjem, bolest / křeče v žaludku a ztráta chuti k jídlu.

Užívání Erythromycinu společně s jídlem může snížit tyto nežádoucí příznaky.

Pokud některá z výše uvedených nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, okamžitě se obráťte na odborníky.

Tyto nežádoucí účinky se mohou vyskytnout během léčby nebo týdnů až měsíců po ukončení léčby.

Prodloužení nebo opakované užívání erythromycinové báze může vést k perorální drozdové nebo nové kvasinkové infekci. Zvláštní pozornost věnujte, pokud existují příznaky, jako jsou bílé skvrny v ústech, změna vaginálního výtoku nebo jiné nové příznaky.

Velmi závažná alergická reakce na suroviny na bázi práškového erythromycinu, API, BP, EP, USP je zřídka hlášena. Pokud se ale objeví alergie, obraťte se na odborníky.

 

Jako profesionální Čína Erythromycin základního prášku suroviny, API, BP, EP, USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyvážet Erythromycin práškové suroviny, API, BP, EP, USP z Číny Čína téměř 10 let.

 

Opatření:

Pokud je v anamnéze alergie na erythromycin nebo jiné podobné přípravky, jako je azithromycin, klarithromycin, je třeba před použitím používat velmi opatrně.

Ti, kteří mají onemocnění ledvin, onemocnění jater, určitý typ svalové nemoci, erythromycin, by měli být dodržováni přísně podle pokynů odborníka.

 

-------------

Perorálně podávaná báze erythromycinu a jeho soli jsou snadno absorbovány v mikrobiologicky aktivní formě. Po absorpci se erythromycin snadno rozptyluje do většiny tělesných tekutin. Nízké koncentrace lze snadno dosáhnout v míchové tekutině. Erytromycin bude placentární placentární bariérou, ale plazmatické hladiny plodu jsou nízké. Erytromycin nebude odstraněn peritoneální dialýzou nebo hemodialýzou. Při přítomnosti normální funkce jater se erytromycin koncentruje v játrech a vylučuje se do žluči; vliv jaterní dysfunkce na biliární vylučování erythromycinu není znám. Po perorálním podání může být nejvýše 5% podané dávky v aktivní formě v moči. Obecně řečeno, erythromycin bude dobře tolerován. Předpokládá se, že eritromycinová báze mohou být aplikována bezpečně během těhotenství a během kojení. Tato výhoda z Erythromycinu je velmi užitečná pro pacienty, kteří jsou alergičtí na penicilin.


COA erythromycinové báze:

Název produktu

Erythromycin Base BP2005

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý krystalický prášek

bílý prášek

Identifikace

(Erythromycin Base)

Měli byste dodržovat

Dodržuje

Specifická optická rotace

-71 ° C až -78 ° C

-75 °

Související látky

Měli byste dodržovat

Dodržuje

Jediná nečistota

≤3,0%

2,4%

Celková nečistota

≤7,0%

5,6%

Tiokyanát

≤0,3%

<>

Vlhkost

≤ 6,5% w / w

4,1% hmotn

Síranový popel

≤ 0,2% w / w

<0,2% w="">

Test (erythromycinová báze)

93,0% ~ 102,0%

97,1%

Erythromycin B

≤5,0%

2,2%

Erythromycin C

≤5,0%

1,3%


Nejvyšší kvalita, Čína Pure Erythromycin Prášek / substance továrna v Číně; Čína dodavatel suroviny erythromycin v Číně. Čína Erythromycin API výrobce v Číně.

Pokud hledáte Erythromycin Base Suroviny BP, EP, USP CAS 114-07-8, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like