Klarithromycinová surovina, API BP, EP, USP CAS 81103-11-9

Čína Clarithromycin Dodavatelé, Čína Clarithromycin Výrobci CAS 81103-11-9 Název produktu: Clarithromycin suroviny, API BP, EP, USP CAS 81103-11-9 Synonyma: Clarithromycin; Klatromycin Chemický název: 6-O-methylerythromycin. Číslo CAS: 81103-11-9 Formy: Clarithromycin Granular, Clarithromycin Granule; Clarithromycin Micronized ...

Podrobnosti o produktu

Čína Clarithromycin Dodavatelé, Čína Clarithromycin Výrobci CAS 81103-11-9 Fosfomycin Phenylethylamine Powder Raw Material, API BP, EP, USP.png

Název produktu: Clarithromycin

Synonyma: Clarithromycin; Cllathromycin, clarithromycinum

Chemický název: 6-O-methylerythromycin.

Číslo CAS: 81103-11-9

Formy: Clarithromycin Granule, Clarithromycin Granule; Clarithromycin Micronized Powder, Clarithromycin Micro Powder

Charakteristika: Bílý až téměř bílý krystalický prášek.

Stanovení: 94% Min

Vzorec: C38H69NO13

Vzorec struktury:

Fosfomycin Phenylethylamine Powder Raw Material, API BP, EP, USP structure.png

Hustota: 1,18 g / cm3

Rozsah tání: 217-220 ° C

Informace o balení: 25 kg / Drum; 5KG / buben, 10kg / buben

Klíčová slova: Clarithromycin, Clarithromycin, Clarithromycinum Powder API, Surovina

Skladování: Skladujte pouze v původním obalu. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou.

Standard kvality: CP / USP / IP2014


Popis:

Clarithromycin je polysyntetická makrolidová antibiotika. Odvozuje se z erythromycinu.

Clarithromycin bude inhibovat syntézu bílkovin bakterií. To inhibuje translokaci aminoacyl transferové RNA a zabraňuje prodloužení peptidového řetězce.

Clarithromycin je antibiotikum užívané k léčbě různých bakteriálních infekcí. Například infekce zahrnují strap krku, pneumonii, kůži, infekci H. pylori a lymskou nemoc. Clarithromycin může být užíván perorálně jako pilulka nebo kapalina.

Vyvinuto v roce 1980. Clarithromycin je na seznamu základních léčivých přípravků WHO, je to nejdůležitější lék potřebný pro základní zdravotní systém. Clarithromycin je k dispozici jako obecná léčiva. Clarithromycin je vyroben z erythromycinu a má chemický název 6-O-methylerythromycin.

Clarithromycin Powder API, Surovina je polosyntetické makrolidové antibiotikum, které je chemicky příbuzné s erythromycinem a azithromycinem. Clarithromycin je účinný proti širokému spektru bakterií, jako je Haemophilus influenzae, mycobacterium avium, Streptococcus pneumoniae apod. Stejně jako u všech makrolidových antibiotik Clarithromycin Powder API, surovina ovlivňuje schopnost bakterií vytvářet proteiny, a tak růst bude zastaven. Vzhledem k rozdílům v způsobu, jakým jsou bílkoviny vytvářeny u bakterií a lidí, Clarithromycin neovlivní produkci bílkovin u lidí. Clarithromycin Powder API, surovina získaná z bakterií Streptomyces. Bude inhibovat syntézu proteinů bakteriemi v 50S ribozómu. Jsou charakterizovány makrocyklickým kruhem (velkou molekulou kruhu s mnoha funkčními skupinami navázanými na něj) a velkým laktonovým kruhem v molekulární struktuře. Clarithromycin se obvykle používá k produkci léků, které jsou indikovány pro infekce traktu, kůže a močových cest.

Clarithromycin inhibuje myometriální kontrakce v izolovaném lidském myometriu nezávisle na stimulaci.

 

Klasifikace:

Clarithromycin Powder API, surovina bude klasifikována jako antibakteriální, antibiotikum, protiinfekční činidlo, gastrointestinální činidlo, makrolid.

 

Jako profesionální Čína Clarithromycin Prášek API, dodavatel surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Clarithromycin Prášek API, suroviny z Číny v Číně téměř 10 let.

Vedlejší efekty:

Může se jednat o nevolnost, zvracení, bolesti hlavy a průjem. Závažné alergické reakce jsou velmi vzácné. Při těhotenství může dojít k poškození.


Mechanismus účinku klarithromycinu:

Clarithromycin je inhibitor. Je to v makrolidové třídě a funguje tak, že zastavuje tvorbu bílkovin některými bakteriemi.

Chemická klasifikace klarithromycinu je makrolidy.


Aplikace:

Clarithromycin se používá k léčení faryngitidy a tonzilitidy způsobené bakteriemi Streptococcus pyogenes, akutním otitis media, pneumonií a bronchitidou způsobenou bakteriemi Streptococcus pneumoniae, bronchitidou a mykoplazmovou pneumonií způsobenou Haemophilus influenza a katarzem, infekcí kůže a měkkých tkání způsobených Staphylococcus a streptokokem.

-Clarithromycin může být připraven do perorálních tablet nebo kapslí. Existují formy s okamžitým uvolňováním a formulář s prodlouženým uvolňováním.

Klarithromycin může být také podán do perorální suspenze.


Certifikát o analýze klarithromycinu

Položky

Specifikace

Výsledek

Vzhled

Klarithromycin

Bílý až téměř bílý krystalický prášek

bílý krystalický prášek

Rozpustnost

Klarithromycin

Rozpustný v acetonu, málo rozpustný v dehydratovaném alkoholu, v methanolu,

a v acctonitrilu a ve fosfátovém másle při hodnotách pH 2 až 5;

prakticky nerozpustný ve vodě

Odpovídá

Identifikace

Klarithromycin

IR: odpovídá spektru klarithromycinu RS

Odpovídá

Specifická optická rotace

-94. - 102. (bezvodá látka, 1

0 mg / ml methylenchloridu)

-98.

Síranový popel

≤ 0,2%

<>

Vzhled řešení

Čirá nebo ne více opalescentní než referenční suspenze II

a není intenzivněji zbarvená než referenční roztokY7

Odpovídá

Krystalinita

Splňte požadavky

Odpovídá

pH

8.0-10.0

8.7

Voda

≤ 2,0%

0,35%

Související látky

(1) jakákoli jednotlivá nečistota

≤ 1,0%

0,65%

(2) jakékoliv nečistoty

větší než 0,4%

ne více než 4 nečistoty

1

(3) celkové nečistoty

≤ 3,5%

2,0%

Těžké kovy

≤ 0,002%

2,0%

Residové rozpouštědla

Ethanol ≤ 5000 ppm

Nezjištěno

Pyridin ≤220 ppm

Nezjištěno

Stanovení (v sušině)

Klarithromycin

96,0% ~ 102,0% (bezvodá látka)

97,3%

Závěr

Je v souladu s normou USP38.

  

Ostatní jména:

Biaxin; Cllathromycin; Claritromicina; Claritromicina;

6-O-methylerythromycin; 6-O-methylerythromycin A; Klarithromycin; Clarithromycinum; (3R, 4S, 5S, 6R, 7R, 9R, 11S, 12R, 13S, 14S) -6- ([(2S.3R.4S.6R) -4- (dimethylamino) -3- hydroxy- (2R, 4S, 5S, 6S) -5-hydroxy-4-methoxy-4,6-dimethyloxan-2-yl) oxy ) -7-methoxy-3,5,7,9,11,13-hexamethyl-l-oxacyklotetradekan-2,10-dionu

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Clarithromycin prášek / substance továrna v Číně; Čína Clarithromycin Dodavatelé surovin v Číně. Čína Clarithromycin API Výrobci.

Nejvyšší kvalita, Pure Clarithromycin prášek; Dodavatelé surovin Clarithromycin v Číně. Clarithromycin API Výrobci.Pokud hledáte surovinu Clarithromycin, API BP, EP, USP CAS 81103-11-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Clarithromycin Suroviny, API BP, EP, USP CAS 81103-11-9, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit