Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API Název produktu: Cefuroxime Axetil Perorální USP, BP, EP Synonyma: Ceftin Číslo CAS: 64544-07-6 Forma: Cefuroxime Axetil amorfní forma. Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek. Čistota (test): 99% Minolekulární vzorec: C20H22N4O10S MW: 510.47400 ...

Podrobnosti o produktu

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API

image001.jpg

Název přípravku: Cefuroxime Axetil Perorální USP, BP, EP

Synonyma: Ceftin

Číslo CAS: 64544-07-6

Forma: Cefuroxime Axetil amorfní forma.

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek.

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C20H22N4O10S MW: 510,47400


Struktura:

image002.jpg

Balení: 10kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API

Popis:

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API je polosyntetický cefalosporinový antibakteriální přípravek pro orální podání.

Chemický název cefuroxim axetilu (1- (acetyloxy) ethylesteru cefuroximu) je (RS) -1-hydroxyethyl- (6R, 7R) -7- [2- ) -8-oxo-5-thia-l-azabicyklo [4.2.0] -okt-2-en-2-karboxylátu, 1-acetátu 3-karbamátu 72- (Z) - (0-methyloximu). Jeho molekulární vzorec je C20H22N4O10S a má molekulovou hmotnost 510,48.

Náš axetil cefuroximu je v amorfní formě

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API je druhá generace perorálního cefalosporinového antibiotika.

Jedná se o acetoxyethylester prekurzor cefuroximu, který je účinný perorálně.

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API se obvykle používá k přípravě tablet. Je určena pro léčbu dospělých a dětských pacientů (u osob, které jsou minimálně 13 let) s mírnou až středně závažnou faryngitidou / tonzilitidou spojenou s citlivými kmeny Streptococcus pyogenes.

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API je perorální prekurzor baktericidního cefuroximu cefalosporinového antibiotika, který je rezistentní vůči většině β-laktamáz a působí proti širokému spektru grampozitivních a gramnegativních organismů.

Je určen k léčbě infekčních citlivých bakterií.

Indikace zahrnují:

1.Léčivé infekce dýchacího traktu: jako pneumonie, akutní bronchitida a akutní exacerbace chronické bronchitidy.

2.Optimální infekce dýchacího traktu: jako ušní, nosní a krční infekce

3. Infekce genitálně-močových cest: Jako pyelonefritida, cystitida a uretritida.

4.Infekce kůže a měkkých tkání: jako jsou furunkulóza, pyoderma a impetigo.

5. Gonorrhoea, akutní nekomplikovaná gonokoková uretritida a cervicitida.

Upozorňujeme, že: Léčba časné Lyme choroby a následná prevence pozdní lymské choroby u dospělých a dětí> 13 let. To by mělo být věnováno zvláštní pozornost. To může způsobit špatný výsledek, pokud se používá pro malé děti.

Jako nejslavnější Čína Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API prášek dodavatel v Číně, Fengchen Group je Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API prášek je dobře zabalené s nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API je 1- (acetyloxy) ethylester cefuroximu, injekční cefalosporin druhé generace s vynikajícím antibakteriálním účinkem. Tento ester má širší spektrum účinnosti než cefalexin (první generace) a je široce používán k léčbě infekcí dýchacích cest. Je to antibakteriální a velmi užitečná droga.

Dodávka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších cefuroxime axetil amorfních USP, BP, EP API práškový výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Indikace:

1. Akutní bakteriální maxillární sinusitida.

2. Akutní bakteriální exacerbace chronické bronchitidy.

3. Nekomplikované infekce kůže a struktury kůže.

4. Nekomplikované infekce močových cest.

5. Nekomplikovaná gonorea.


Použití a aplikace

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API se používá k boji proti širokému spektru bakteriálních infekcí. Tato látka je známá jako cefalosporinová antibiotika. Působí tím, že zastaví růst bakterií. To je důvod, proč je velmi účinný v boji proti infekcím.

Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API budou aktivní pouze v boji proti bakteriálním infekcím. To znamená, že při výběru virových infekcí nebude výběr. Nepoužívejte, pokud si nejste jisti, že to bude fungovat.


Omezení použití:

1. Účinnost přípravku Cefuroxime Axetil amorfního USP, BP, EP API při prevenci revmatické horečky nebyla v klinických studiích zjištěna.

2. Účinnost přípravku Cefuroxime Axetil amorfního USP, BP, EP API při léčbě kmenů Streptococcus pyogenes rezistentních na penicilin nebyla v klinických studiích prokázána.

3. Účinnost přípravku Cefuroxime Axetil amorfního USP, BP, EP API pro sinusové infekce související s Haemophilus influenzae nebo Moraxella catarrhalis produkujícím β-laktamázu u pacientů s akutní bakteriální maxilární sinusitidou nebyla prokázána kvůli nedostatečnému počtu těchto izolátů v klinických studiích

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce cefuroxime axetil cefuroxime USP, BP, EP API prášek. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají právo na výrobu prášku China Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API prášek a dodavatel, když ho potřebují. Pokud si kupujete nebo koupíte amorfní cefuroxime Axetil USP, BP, EP API z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Název produktu: Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API

TEST

ODKAZ

VÝSLEDEK

Popis

Bílý nebo téměř bílý prášek

Dodržuje

Identifikace

Cefuroxime Axetil amorfní

Infračervené absorpční spektrum produktu by mělo být shodné s referenčním spektrem

Dodržuje

Krystalický

Amorfní

Dodržuje

Diastereoizomer

0,48-0,55

0,53

Voda

≤ 1,5%

0,29%

Zbytky při zapálení

≤ 0,2%

0,03%

Těžké kovy

≤ 10ppm

<>

Zbytková rozpouštědla

Aceton ≤ 0,5%

N, N-dimethylacetamid ≤ 0,109%

Etylacetát ≤0,5%

Isopropylalkohol ≤0,5%

0,19%

0,06%

0,08%

0,03%

Stanovení

Cefuroxime Axetil USP

745 um / mg ~ 845 um / mg

827 um / mg

Závěr: Produkt vyhovuje výše uvedeným specifikacím USP38.

Vedlejší efekty:

Přestože amorfní přípravek USP, BP, EP API Cefuroxime Axetil je velmi účinné antibiotikum, měli bychom dodržovat doporučení lékaře striktně. Mohou se vyskytnout závažné nežádoucí účinky jako:

(1) průjem, který je vodní nebo krvavý;

(2) bolest na hrudi, rychlé nebo bušení srdce;

(3) Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API mohou způsobit záchvaty (křeče);

(4) neobvyklé krvácení;

(5) bledá nebo zažloutlá kůže, tmavá barva moči, horečka, zmatenost nebo slabost;

(6) horečka, zimnice, bolesti těla, příznaky chřipky;

(7) krev v moči;

Nejvyšší kvalita, čistá Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API Prášková / substance továrna v Číně; Čína Cefuroxime Axetil amorfní USP, BP, EP API práškové suroviny dodavatele / výrobce v Číně.

Související produkty:

Cefuroxim sodný


Pokud hledáte cefuroxim axetil amorfní usp, bp, ep api, přivítat nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: cefuroxime axetil amorfní usp, bp, ep api, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit