Benzathin Benzylpenicilin sterilní nebo penicilin G benzathin sterilní surovina, API (CAS 1538-09-6)

BBenzathine Benzylpenicilin Sterilní nebo penicilin G Benzathin Sterilní surovina, API (CAS 1538-09-6) Název produktu: Benzathin Benzylpenicilin nebo Penicilin G Benzathin Synonyma: Benzathin Penicillin, Benzylpenicillin Benzathine, Benzathine Penicillin G; Číslo CAS: 1538-09-6 Vlastnosti: Bílý nebo téměř bílý prášek ...

Podrobnosti o produktu

Benzathin Benzylpenicilin sterilní nebo penicilin G benzathin sterilní surovina, API (CAS 1538-09-6)

Benzathine Penicillin, Benzylpenicillin Benzathine, Benzathine Penicillin G.jpg

Název produktu: Benzathin Benzylpenicilin nebo Penicilin G Benzathine , Bicillin LA

Synonyma: Benzathin Penicillin, Benzylpenicillin Benzathine, Benzathine Penicillin G;

Číslo CAS: 1538-09-6

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek

Test: 96,0% ~ 102,0% Benzathin benzylpenicilin

Vzorec: C48H56N6O8S2

Benzathine Benzylpenicillin Sterile or Penicillin G Benzathine sterile Raw Material, API formula.jpg

KLÍČOVÁ SLOVA: Benzathin Penicilin, Benzathin Benzylpenicilin, Penicilin G Benzathin, Benzylpenicilin Benzathin, Benzathin Penicillin G , Bicillin LA

Standard: EP, BP

Balení: 20BOU / Drum

Popis:

Benzathin Benzylpenicilin nebo penicilin G Benzathin Sterilní prášek je polysyntetické antibiotikum připravené kombinací sodné soli penicilinu G s N, N'-dibenzylethylendiaminem.

Benzathin Benzylpenicilin nebo penicilin G Benzathin Sterilní prášek je přírodní látka / API odvozená od Penicillium notatum. Benzathin Penicilin G se skládá z thiazolidonového kruhu připojeného k beta-laktamovému kruhu. S jeho baktericidními schopnostmi proti streptokokům, neisseriae a mnoha anaerobům má Benzathine Benzylpenicillin nebo Penicillin G Benzathine Sterile prášek velmi oblíbené použití ve farmaceutickém průmyslu .

Benzathin Benzylpenicilinová sterilní prášková surovina, API je forma penicilinu známá také jako benzathin penicilin. Jedná se o antibiotikum užitečné pro léčbu mnoha bakteriálních infekcí. Je na Seznamu základních léčivých přípravků Světové zdravotnické organizace.

Penicilin G Benzathin (Benzathine Penicillin G) sterilní prášková surovina, API se používá, když jsou vyžadovány nízké koncentrace benzylepenicilinu po dlouhou dobu.

Toto antibiotikum, sterilní prášková surovina Benzathine Benzylpenicillin nebo Penicillin G Benzathine , API , může zůstat aktivní po dobu 2 týdnů po jedné dávce IM. , Benzylpenicilin Benzathine / Benzathine Benzylpenicilinová sterilní prášková surovina, API se používá k léčbě závažných infekcí, jako je strep, meningitida, záškrtu, stafální infekce atd.

Po intramuskulární injekci Penicilin G Benzathin (Benzathine Penicillin G) se vrcholové plazmatické koncentrace obvykle dosahují během 0,5 až 1 dne. A Benzathin Benzylpenicilin bude stále detekovatelný po dobu 7 ~ 28 dní. Bude rozšířen v celém těle a bude vylučován hlavně močí.

 

Penicilin G Benzathin (Benzathine Penicillin G) je antibiotikum penicilinu, které lze podat hlubokou intramuskulární injekcí. Penicilin G benzathin eliminuje vnímavé bakterie inhibicí syntézy nebo tvorby bakteriální buněčné stěny. Předpokládá se, že se přednostně váže na specifické proteiny vázající penicilin nacházející se uvnitř stěny bakteriální buňky. Konečným výsledkem inhibice syntézy bakteriálních buněk je lýza buněk a úmrtí citlivých bakterií.

 

Penicilin G benzathin má špatnou rozpustnost. Takže se pomalu uvolní z místa injekce. V krvi se penicilin G benzatin rozpadne na penicilin G. Penicilin G benzathinový přípravek se uvolňuje a vstřebává pomalu. Tato vlastnost zajistí prodloužené trvání.

 

Jako profesionální Čína Penicillin G Benzathine (Benzathine Penicilin G) sterilní Prášek Suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Penicilin G Benzathine (Benzathine Penicillin G) sterilní prášek API z Číny v Číně téměř 10 let.


Používání:

Benzylpenicilin Benzathinová sterilní prášková surovina, API bude inhibovat růst nebo reprodukci bakterií (zejména streptokokové faryngitidy). Je to API konečné drogy.

Pomůže při léčbě primární a sekundární profylaxe revmatické horečky.

Formulace na trhu:

Benzathin Benzylpenicilin (Benzathine Penicillin) Prášek pro injekci

Benzathin Benzylpenicilin (benzathin Penicilin) ​​Vedlejší účinky:

Přestože Benzathine Benzylpenicillin nebo Penicillin G Benzathine Sterile prášek je velmi účinná látka, stále mohou existovat některé nežádoucí vedlejší účinky, jako jsou:

únava, bolest hlavy, nervozita, bolest, záchvaty, slabost, reakce v místě vpichu, rozmazané vidění,

hypersenzitivita nebo alergické reakce, žaludeční poruchy, neuropatie, závratě, sexuální dysfunkce,

problémy s ledvinami atd.

 

Benzathin Benzylpenicilin (benzathin Penicilin) ​​Lékové interakce:

-Penicilin G benzathin může snížit renální tubulární sekreci (eliminaci ledvinami) methotrexátu (Trexall, Rheumatrex), což způsobuje zvýšení hladiny methotrexátu v krvi. Pacienti užívající kombinovanou léčbu by měli být pečlivě sledováni.

- Navíc Penicilin G benzatin může zasahovat do odpovědi těla na živou tyfologickou vakcínu. Tato vakcína by měla být použita nejméně 1 celý den po aplikaci benzathinbenzylpenicilinu (benzathin penicilin).

-Penicilin G benzathin může ovlivnit funkci orální antikoncepce. Měla by existovat záložní metoda antikoncepce za použití benzathin Benzylpenicilinu (Benzathine Penicillin).

- Souběžné podávání Benzathine Benzilpenicilinu (Benzathine Penicillin) s warfarinem vede k vyššímu riziku krvácení. Bude inhibovat syntézu vitaminu K. Pro bezpečnost je třeba pečlivě sledovat osoby, které jsou v kombinované léčbě.

 

Penicilin G benzathin se vylučuje do mateřského mléka. Měla by být opatrně užívána u žen, které kojí.


COA Benzylpenicilin Benzylpenicilinová sterilní prášková surovina, API

Produkt

Benzathin benzylpenicilin (sterilní)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý prášek

Dodržuje

Identifikace

IR spektrum odpovídá spektru referenčního standardu (IR)
Benzathin benzylpenicilin

Dodržuje

Kyselost nebo zásaditost

≤ 0,2 ml

0,1 ml

Sterilita

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Bakteriální endotoxiny

<0,13 iu="">

<0,13 iu="">

Vlhkost

5.0% ~ 8.0%

6,8%

Zbytková rozpouštědla

Etylacetát: ≤ 5000 ppm

80 str./min

Metanol: ≤ 3000 ppm

19 stran za minutu

Související látky (HPLC)

Nečistota C: ≤2,0%
Ne více než součet oblastí dvou hlavních vrcholů

0,412%

Ostatní nečistoty: ≤1,0%
Ne více než součet oblastí dvou hlavních vrcholů

0,125%

N, N-dibenzylethylendiamin Benzathin (HPLC)

24,0% ~ 27,0%
(Bezvodý základ)

26,2%

Benzathin benzylpenicilin (HPLC)

96,0% ~ 102,0%
(Bezvodý základ)

100,1%

Benzathin Benzylpenicilinová sterilní prášková surovina, API má mnoho názvů jako Benzathine Penicillin, Benzathine Benzylpenicillin, Penicillin G Benzathine, Benzylpenicillin Benzathine, Benzathine Penicillin G, Bicillin LA

 

Špičková kvalita, Čína Čistý benzathin Benzylpenicilin, Bicillin LA, Penicilin G Benzathine prášek / substance továrna v Číně; Benzathin Benzylpenicilin, Bicillin LA, Penicilin G Benzathine Dodavatel surovin v Číně. Čína Benzathine Benzylpenicilin, Bicillin LA, Penicilin G Benzathine API výrobce v Číně.

Pokud hledáte sterilní surovinu Benzathine Benzylpenicillin Sterile nebo Penicillin G Benzathine, API (CAS 1538-09-6), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit