Ampicilin trihydrát zhutněný nebo prášek CAS 7177-48-2

Ampicilin trihydrát zhutněný nebo prášek CAS 7177-48-2 Použití: Ampicilin trihydrát (Ampicillin, Ampicillin) je tradiční antibakteriální látka. Může být použita k přípravě antibakteriálních přípravků. Například Ampicillin kapsle, Ampicillin orální suspenze, kapsle, Co-fluampicil Oral ...

Podrobnosti o produktu

Ampicilin trihydrát zhutněný nebo prášek CAS 7177-48-2

Ampicillin Trihydrate Compacted or Powder.jpg

Jméno výrobku:

Ampicillin Trihydrate Powder

Ampicilin trihydrát zhutněný

Synonyma:

Ampicilin, Ampicillin

Vlastnosti:

Bílý krystalický prášek.

Trihydrát ampicilinu je prakticky nerozpustný v alkoholu, v étere a v mastných olejích, málo rozpustný ve vodě. Ampicilin se rozpouští ve zředěných roztokech kyselin a alkalických hydroxidů.

Číslo CAS:

7177-48-2

Test:

96,0% ~ 100,5%

Vzorec:

C16H19N3O4S, 3H20

Balík:

25 kg / Drum

Způsob výroby:

Enzymová metoda a chemická metoda

Rozdíl:

Menší velikost částic

Větší velikost částic

Používání:

Ampicilin trihydrát (Ampicillin, Ampicillin) je tradiční antibakteriální látka. Může být použita k přípravě antibakteriálních přípravků. Například ampicilinové kapsle, orální suspenze ampicilinu, kapsle, perorální suspenze s kombinovaným podáváním flumpicilu.

Ampicillin Trihydrate Compacted or Powder formula.gif

Funkce:

Trihydrát ampicilinu je zhruba ekvivalentní amoxicilinu z hlediska aktivity.

Trihydrát ampicilinu pronikne do gram-pozitivních a některých gramnegativních bakterií.

Odlišuje se od penicilinu G nebo benzylpenicilinu pouze přítomností aminoskupiny. Tato aminoskupina pomáhá léku proniknout do vnější membrány gramnegativních bakterií.

Ampicilin   je v   penicilin   skupina   beta-laktamová antibiotika. Patří k   aminopenicilinu   rodina.


Fengchen Group je předním dodavatelem prášku Ampicillin Trihydrate Powder a Compacted API z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel práškového triethylendiaminu, když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte Ampicillin Trihydrate Powder a Compacted Suroviny, obráťte se na společnost Fengchen Group.


Jiná informace:

Trihydrát ampicilinu je baktericidní v nízkých koncentracích a je klinicky účinný nejen proti grampozitivním organismům, které jsou obvykle citlivé na penicilin G, ale také proti různým gramnegativním organismům. Je stabilní v přítomnosti žaludeční kyseliny a dobře se vstřebává z gastrointestinálního traktu. Rozptýlí se snadno do většiny tělních tkání a tekutin; avšak penetrace do mozkomíšního moku a mozku nastává pouze při meningeálním zánětu. Trihydrát ampicilinu se vylučuje v nezměněné podobě v moči; jeho vylučování může být zpožděno souběžným podáváním probenecidu, který inhibuje renální tubulární sekreci Ampicillin Trihydrate. V krevním séru je Ampicillin Trihydrate nejmenší vázou všech penicilinů; průměrně asi 20 procent léčiva je vázáno na plazmatické proteiny ve srovnání s 60 až 90 procenty jiných penicilinů.

 

Indikace a použití:

Ampicilin trihydrátová surovina může být použita k výrobě kapslí Ampicillin Trihydrate, Ampicillin Trihydrate pro orální suspenzi.

Aby se snížil vývoj bakterií rezistentních vůči léčivým přípravkům a aby se zachovala účinnost kapslí Ampicillin Trihydrate, Ampicillin Trihydrate pro orální suspenzi a jiné antibakteriální léky, kapsle Ampicillin Trihydrate a Ampicillin Trihydrate pro orální suspenzi by měly být používány pouze k léčbě nebo prevenci infekcí, silně podezřelé, že jsou způsobeny bakteriemi. Pokud jsou k dispozici informace o kultuře a citlivosti, měly by být vzaty v úvahu při výběru modifikující antimikrobiální terapie, při absenci těchto údajů přispívají k empirickému výběru terapie lokální epidemiologie a vzorce citlivosti.


Špičková kvalita, čistý trihydrát ampicilinu (ampicilin, ampicilin) ​​v prášku; Dodavatel surovin Ampicillin Trihydrate v Číně. Výrobce Ampicillin Trihydrate API.


Pokud hledáte kompaktní trihydrát ampicilinu nebo prášek v prášku 7177-48-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit