Amikacin Sulfátová Sůl Sterilní nebo nesterilní CAS 39831-55-5

Amikacin sulfátová sůl Sterilní nebo nesterilní CAS 39831-55-5 Název produktu: Amikacin sulfát / Amikacin Sírany Synonyma: Amikin; Likacin (lisapharma); NL-4-amino-2-hydroxybutyrylkanamycin Číslo CAS: 39831-55-5 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Test: 674 ug / mg ~ 786 ug / mg Vzorec: ...

Podrobnosti o produktu

Amikacin Sulfátová Sůl Sterilní nebo nesterilní CAS 39831-55-5 Amikacin Sulfate Salt Sterile or Non-Sterile raw material API BP EP USP.jpg

Název produktu: Amikacin Sulfát / Amikacin Sulfát

Synonyma: Amikin; Likacin (lisapharma); NL-4-amino-2-hydroxybutyrylkanamycin

Číslo CAS: 39831-55-5

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Test: 674 ug / mg ~ 786 ug / mg

Vzorec: (C22H43N5O13) 2H2S04

Amikacin Sulfate Salt Sterile or Non-Sterile raw material API BP EP USP formula.gif

Balení: 10 kg / Drum; 25 kg / Drum; 10 kg / cínu.

Doba použitelnosti: 3 ~ 4 roky

Skladování: uzavřená, pokojová teplota.

Popis:

Amikacin sulfát je rovněž polosyntetické aminoglykosidové antibiotikum odvozené od kanamycinu A. Stejně jako u ostatních aminoglykosidů narušuje syntéza bakteriální bílkoviny amikacin sulfátovou vazbou na 30S ribozom vnímavých organismů. To způsobí, že akceptorové místa tRNA vedou k produkci nefunkčních nebo toxických peptidů. Pak bakterie již nemohou syntetizovat proteiny, které jsou pro její růst životně důležité. Existují ještě některé jiné mechanismy, které nejsou plně pochopeny, a mohou přinést baktericidní účinky přípravku Amikacin Sulfate. Amikacin Sulfát API je také nefrotoxický a ototoxický. Navíc některé mykobakterie, včetně bakterií, které způsobují tuberkulózu, jsou náchylné na Amikacin Sulfate. Infekce způsobené nebo příbuzné Gram-pozitivním bakteriím mohou být rovněž léčeny a léčeny Amikacin Sulfátem. V minulosti byl Amikacin sulfát obvykle používán v kombinaci s peniciliny k léčbě streptokokových infekcí za účelem jejich synergických účinků, zejména u endokarditidy. Avšak Amikacin Sulphate je většinou neúčinný proti anaerobním bakteriím, houbám a virům.

 

Fengchen Group je předním dodavatelem amikacin sulfátového prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel suroviny Amikacin Sulfate, když ji potřebují. Pokud si chcete koupit nebo zakoupit Amikacin Sulfate API , obráťte se na společnost Fengchen Group.


Použití: Amikacin sulfát je velmi široký spektrum aminoglykosidů Anti-Biotic. Má velmi dobré účinky proti Escherichia Coli, Pseudomonas Aeruginosa a Proteus. Nenechá bakterie růst v našem těle. Existují 2 typy: sterilní a nesterilní (orální stupeň).

Amikacin Sulfát (Sulfát) Sterilní Sůl může být použita k výrobě Amikacin Sulfát injekce.

Amikacin sulfát (Sulfát) Nesterilní stupeň se připravuje na přípravky, jako jsou tablety, kapsle.


Mechanismus účinku amikacin-sulfátu:

Aminoglykosidy jako Amikacin "nevratně" se vážou na specifické 30S-podjednotkové proteiny a 16S rRNA. To způsobí nesprávné vykreslení mRNA. Potom budou do polypeptidu vloženy nesprávné aminokyseliny, které povedou k nefunkčním nebo toxickým peptidům a rozpadu polysomů na nefunkční monozomy.

  

Amikacin Sulfate Nežádoucí účinky:

Nepravdivé použití přípravku Amikacin Sulfate může poškodit ledviny a může také způsobit poškození nervů nebo ztrátu sluchu,   zvláště pokud máte onemocnění ledvin nebo užíváte některé jiné léky.

Abyste se ujistili, že Amikacin Sulfát nebude mít žádné špatné účinky, buďte velmi opatrní, pokud máte 1. ledvinovou nemoc; 2. porucha nervových svalů, 3. porucha nervového systému, jako je Parkinsonova choroba, 4. astma nebo sulfitová alergie


Hlavní indexy: amikacin sulfát

Testovací položka

Standard

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Identifikace ( Amikacin Sulfát )

Měli by vyhovovat.

Specifické optické otáčení

+ 76 ° a + 84 °

Krystalinita

Měli by vyhovovat

pH

2,0 ~ 4,0

Ztráta sušením

≤ 13,0%

Zbytky při zapalování

≤ 1,0%

Zbytkový ethanol

≤ 0,5%

* Sterilita

Měli by vyhovovat

Test ( Amikacin Sulfát )

674 ug / mg ~ 786 ug / mg

 

Špičková kvalita, čistý prášek amikacin sulfátu; Dodavatel suroviny amikacin sulfát v Číně. Amikacin Sulfát API výrobce.

 


Pokud hledáte amikacin sulfátovou sůl sterilní nebo nesterilní CAS 39831-55-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit