Fenacetin nebo acetenetidin CAS 62-44-2

Fenacetin nebo acetenetidin CAS 62-44-2 Čína Fenacetin nebo acetenetidin továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: p-Acetofenetidid; Acetamid CAS číslo: 62-44-2 Charakteristika: bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C10H13NO2 Struktura složení: Balení: 25 kg / vláknový buben ...

Podrobnosti o produktu

Fenacetin nebo acetenetidin CAS 62-44-2

Phenacetin Or Acetphenetidin CAS 62-44-2

Čína Fenacetin nebo Acetphenetidin factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: p-Acetofenetidid; Acetamid

CAS číslo: 62-44-2

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C10H13NO2

Struktura vzorce:

Phenacetin Or Acetphenetidin CAS 62-44-2 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Fenacetin nebo acetenetidin

Rozpustnost: Fenacetin nebo acetenetidin je nerozpustný ve vodě, mírně rozpustný v etheru, mírně rozpustný ve vroucí vodě, rozpustný v ethanolu a chloroformu. Když se rozpustí v koncentrované kyselině sírové,' t nevykazuje barvu. Když do roztoku kape kyselina dusičná, je oranžově žlutá. Bez zápachu, mírně hořké.

Bod tání asi 134 stupňů je v mnoha zemích drogou zakázanou.

Farmakokinetika:

p-Acetofenetidid nebo Acetamid je hlavně metabolizován jako paracetamol v játrech a jeho malá část je deacetylována na paracetamolether. Po další metabolizaci na iminochinon může fenacetin nebo acetenetidin oxidovat hemoglobin na methemoglobin. Pokud je množství velké, může dojít k cyanóze a mohou se vyskytnout i závažné příznaky hypoxie, zejména u dětí.

Indikace:

Tento produkt se používá hlavně pro antipyretické a analgetické účinky. Kvůli své toxicitě byl p-acetofenetidid nebo acetamid nahrazen paracetamolem a nyní se používá pouze v některých směsných přípravcích.

Nežádoucí účinky:

Fenacetin nebo acetylfenidin jsou toxické, dlouhodobé nebo nadměrné užívání může způsobit hemolytickou anémii, methemoglobinemii, renální papilární nekrózu a metastatický karcinom ledvinné pánve.

Hodnocení léku:

Fenacetin nebo acetenetidin je antipyretikum a analgetikum, používá se k léčbě horečky, bolesti hlavy, neuralgie atd. Antipyretický účinek je silnější než analgetický účinek. Účinnost aspirinu je podobná účinnosti aspirinu. Účinek je pomalý a trvalý a toxicita je nízká.

Výsledky ukázaly, že: Acetophenetidid nebo Acetamid a jeho metabolit paracetamol mají antipyretický účinek. Vzhledem k tomu, že fenacetin nelze přeměnit na paracetamol enzymovým inhibitorem, může fenacetin nebo acetenetidin stále vykazovat zjevný antipyretický účinek. Proto je antipyretický účinek výrobků z nití vyráběn nejen aktivním přípravkem paracetamol. Mírný analgetický účinek fenacetinu může být udržován po dobu 3-4 hodin a synergický účinek acetofenetididu nebo acetamidu a kyseliny salicylové může analgetický účinek zvýšit.

Špičková kvalita, čistý fenacetin nebo acetenacidin Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Dotaz