Novaminsulfon sodný

1. Riziko krvácení bylo zvýšeno, pokud byl Novaminsulfon sodný nebo Analgin kombinován s acetonicilinem, anethonem, dicoumarinem, fenindanonem, warfarinem, etibetidem, dhanaparem a heparinem s nízkou molekulovou hmotností.

Podrobnosti o produktu

Novaminsulfon sodný

Novaminsulfone Sodium

Čína Novaminsulfone Sodiumfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Novaminsulfone Natrium, Analgin

Vlastnosti: Bílý prášek.

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Novaminsulfon sodný


Lékové interakce

1. Riziko krvácení bylo zvýšeno, pokud byl Novaminsulfon sodný nebo Analgin kombinován s acetonicilinem, anethonem, dicoumarinem, fenindanonem, warfarinem, etibetidem, dhanaparem a heparinem s nízkou molekulovou hmotností.

2. Používáte-li Novaminsulfon sodný společně s blokátory vápníkových kanálů, zvyšuje se riziko gastrointestinálního krvácení.

3. V kombinaci s alendronátem, Novaminsulfonem sodným nebo Analgincanem stimuluje gastrointestinální trakt, proto by měl být opatrný.

4. Pokud se Analginis používá spolu s ketorolakem, jsou nežádoucí účinky gastrointestinálního traktu zvýšené, což může vést k peptickému vředu, gastrointestinálnímu krvácení a / nebo perforaci.

5. Novaminsulfon Sodiumcan zvyšuje riziko otravy cyklosporinem. Při použití s Analginem může dojít k renální dysfunkci, cholestáze a senzorické abnormalitě.

6. Novaminsulfon sodný může snížit rychlost clearance methotrexátu, vést k otravě methotrexátem, leukopenii, trombocytopenii, anémii, toxickému poškození ledvin, tvorbě mukózních vředů a dalším nežádoucím účinkům.

7. Když se Novaminsulfon Sodiumis používá s lithiovým činidlem, rychlost clearance lithia klesá a plazmatická koncentrace se zvyšuje, což může způsobit příznaky otravy lithiem.

Fengchen Group je předním čínským dodavatelem a výrobcem sodné soli novaminsulfonu. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo ChinaNovaminsulfone Sodium práškový výrobce a dodavatel, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo koupit prášek sodné soli Novaminsulfonu z Číny, obraťte se na skupinu Fengchen.

8. Pokud je Analgin kombinován s oxfluxafloxacinem a levofloxacinem, může inhibovat účinek GABA a zvyšovat riziko epilepsie.

9. Novaminsulfon sodný může interferovat s produkcí prostaglandinů a snižovat antihypertenzivní a natriuretické účinky ACE inhibitorů a blokátorů β - adrenoceptorů.

10. Diuretické a antihypertenzní účinky diuretik se snížily při současném použití Novaminsulfon sodný.

11. Když Novaminsulfon sodný pracuje společně s diuretiky s retencí draslíku, jeho diuretický účinek je snížen, může dojít k hyperkalémii a může také dojít k toxickému poškození ledvin.

Jako nejznámější čínský dodavatel práškového sodíku v Číně je produkt Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.

12. Novaminsulfon Sodík a sulfonylmočoviny, metabolismus sulfonylmočovin bude inhibován a zvyšuje se riziko hypoglykémie.

13. Pokud je aplikován společně s imunosupresivem, může způsobit selhání ledvin a jeho mechanismus není jasný.


Komentáře odborníků:

Novaminsulfon Sodiumor Analgin může způsobit kolaps, alergickou dermatitidu, potlačení kostní dřeně atd. Intramuskulární injekce může způsobit svalovou atrofii a místní erozi, občas anafylaktický šok, takže injekce nebyla použita, často pomocí nosních kapek. Novaminsulfon sodný nebo analgin má významný antipyretický účinek, silný analgetický účinek, rychlý účinek, ale příliš mnoho vedlejších účinků a jeho klinická aplikace se postupně snižuje.


Existují dva hlavní důvody, proč se Novaminsulfon Sodium nebo Analgin postupně stahuje z klinického trhu:

Zaprvé kvůli klinickým vedlejším účinkům této látky. Velké množství klinických údajů ukazuje, že užívání přípravku Novaminsulfon Sodium nebo Analgin může způsobit řadu vedlejších účinků, dokonce i některé fatální vedlejší účinky, a výskyt je vysoký. Například: kromě běžných gastrointestinálních nežádoucích účinků se fatální vedlejší účinky Novaminsulfonu Sodium nebo Analgin projevují hlavně v poškození krevního systému a kůže, jako je závažná granulocytopenie, autoimunitní hemolýza, trombocytopenická purpura, aplastická anémie atd .; pokud jde o poškození kůže, mohou závažné případy způsobit systémovou exfoliativní dermatitidu, z nichž některé mohou také způsobit anafylaktický šok a smrt. Kromě toho může dojít také k akutnímu selhání ledvin a masivnímu krvácení zažívacího traktu se závažnými následky.


Za druhé, protože máme lepší volbu. S neustálým vývojem společnosti je tempo výzkumu drog přirozeně „neochotné zaostávat“ a antipyretická, analgetická a protizánětlivá léčiva také neustále prosazují staré a přinášejí nové. Darwinův zákon o existenci: vše se řídí zásadou „přežití těch nejvhodnějších“. Nová antipyretika a analgetika mají větší účinnost a bezpečnost než novaminsulfon sodný nebo analgin. Když máme lepší výběr, přirozeně se rozhodneme tuto látku vyloučit.


Špičková kvalita, čistý Novaminsulfon Sodiumor AnalginPowder / substance factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte sodnou sůl novaminsulfonu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: sodná sůl novaminsulfonu, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz