Mefenamová kyselina BP, EP, USP CAS 61-68-7

Kyselina mefenamová CAS 61-68-7 Název produktu: Synonyma kyseliny mefenamové: Acidum Mefenamicum Číslo CAS: 61-68-7 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek Rozpustnost: Kyselina mefenamová se rozpouští ve zředěných roztocích alkalických hydroxidů. Prakticky nerozpustný ve vodě. Obsah: 98% ~ 102% ...

Podrobnosti o produktu

Mefenamová kyselina BP, EP, USP CAS 61-68-7 Mefenamic Acid BP, EP, USP API picture.jpg

Název produktu: Mefenamic Acid

Synonyma: Acidum Mefenamicum

Číslo CAS: 61-68-7

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Rozpustnost: Kyselina mefenamová se rozpouští ve zředěných roztocích alkalických hydroxidů. Prakticky nerozpustný ve vodě.

Obsah: 98% ~ 102%

Vzorec: C15H15NO2

Mefenamic Acid BP, EP, USP formula.gif

Balení: 25 kg / drát z vláken

Možnost výroby: 60 Mts / měsíc

Popis přípravku Mefenamic Acid:

Mefenamová kyselina má chemický název: kyselina 2 - ((2,3-dimethylfenyl) amino) benzoová, kyselina N-2,3-xylyantranilová.

Je to nesteroidní protizánětlivý prostředek s analgetickými, protizánětlivými a antipyretickými vlastnostmi. Mefenamová kyselina je inhibitor cyklooxygenázy.

Kyselina mefenamová je derivát kyseliny antranilové. Jedná se o jednu z fenamátových skupin nesteroidních protizánětlivých léků, které jsou známy jako NSAID.Kyselina mefenamová patří do klasifikace chemických látek známých jako aminobenzoové kyseliny.Tyto kyseliny jsou benzoové kyseliny, které obsahují aminovou skupinu připojenou k benzenové části , podobně jako u jiných příbuzných léčiv, kyselina mefenamová inhibuje prostaglandin syntetázu, kyselina mefenamová vykazuje také protizánětlivé, analgetické a antipyretické vlastnosti.

Jako profesionální dodavatel a výrobce prášku Mefenamic Acid Powder, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Mefenamic Acid Powder z Číny již téměř 10 let.

Použití a funkce: Kyselina mefenamová je surovinou pro výrobu kapslí a tablet s kyselinou mefenamovou. Může se také vyrábět do suspenzí kyseliny mefenamové. Hlavním úkolem je chvíli uvolnit bolest.

Aplikace:
Kyselina mefenamová je široce používána pro protizánětlivé analgetika, bolesti kloubů, bolesti hlavy, bolesti nohou, zubní a jiné zánětlivé bolesti.

Mechanismus účinku:

Mefenamová kyselina váže prostaglandin syntetázové receptory COX-2 a COX-1, které inhibují působení prostaglandin syntetázy. Tyto receptory fungují jako hlavní mediátor zánětu a / nebo hrají roli při signalizaci prostanoidů v plasticitě závislé na činnosti, bude bolest dočasně snížena.

Indikace:

Kyselina mefenamová je aktivní složkou pro léčbu dysmenorey, revmatoidní artritidy, osteoartritidy a mírné až středně těžké horečky, bolesti nebo některých zánětů.


Kyselina mefenamová Mechanismus účinku:

Stejně jako ostatní deriváty kyseliny antranilové blokuje Mefenamic Acid izoformy COX a také zastaví tvorbu prostaglandinů.

Mefenamic Acid Nežádoucí účinky:

K mírným nežádoucím účinkům kyseliny mefenamové patří bolest hlavy, nervozita a zvracení.

K závažným nežádoucím účinkům kyseliny mefenamové může patřit průjem, zvracení krve, hematurie, problémy se zrakem, kožní onemocnění nebo dokonce poškození jater.
RS kyseliny mefenamové:

RS of Mefenamic Acid BP, EP, USP.jpg

COA-- Kyselina mefenamová

Jméno výrobku

Kyselina mefenamová

Testovací položky

Specifikace

Testování výsledků

Postavy

Bílý nebo téměř bílý mikrokrystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

Kyselina mefenamová

IR spektrum

Dodržuje

Specifická absorpce

Dodržuje

Barevná reakce

Dodržuje

Zkontrolujte UV záření

Dodržuje

Související látky

≤0,2%

0,14%

Ztráta sušením

≤0,5%

0,2%

Síranový popel

≤0,1%

0,07%

2,3-dimethylanilinu

≤100ppm

60 str./min

Měď

≤10ppm

8 stránek za minutu

Stanovení

≥ 99,0% kyseliny mefenamové

99,55%

Závěr

Výsledky jsou v souladu s požadavky BP2015.

Nejvyšší kvalita, čistý prášek mefenamové kyseliny; Dodavatel surovin kyseliny mefenamové v Číně. Výrobce Mefenamic Acid API.


Související produkty:

1. Analgin nebo metamizol sodný nebo dipyronový stupeň vstříknutí, orální stupeň CAS 68-89-3

2. Aspirin nebo kyselina acetylsalicylová Surová látka CAS 50-78-2

3. Mefenamová kyselina BP, EP, USP CAS 61-68-7

4. Ibuprofen se všemi velikostmi částic BP EP USP CAS 15687-27-1

5. Prášek paracetamolu nebo acetaminofenu a paracetamol DC CAS 103-90-2

6. Diklofenak draslík CAS 15307-81-0

7. Diklofenak sodný CAS 15307-79-6


Pokud hledáte Mefenamic Acid BP, EP, USP CAS 61-68-7, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like