Ibuprofen Surovina BP EP USP

Ibuprofen Surovina BP EP USP Ibuprofen čistá surovina je Světová zdravotnická organizace doporučená antipyretika pro děti a je uznávána jako první protizánětlivý lék pro děti. Tento produkt má protizánětlivé, analgetické a antipyretické schopnosti. Terapeutický účinek...

Podrobnosti o produktu

Ibuprofen Surovina BP EP USP

Ibuprofen Raw Material BP EP USP

Ibuprofen čistá surovina je Světová zdravotnická organizace doporučená antipyretika pro děti a je uznávána jako první protizánětlivý lék pro děti. Tento produkt má protizánětlivé, analgetické a antipyretické schopnosti. Terapeutický účinek revmatismu a revmatoidní artritidy je o něco slabší než účinek kyseliny acetylsalicylové a některých dalších příbuzných přípravků. Ibuprofen je vhodný k léčbě revmatoidní artritidy, revmatoidní artritidy, osteoartrózy, ankylozující spondylitidy a neuritidy. To je široce používán.

1. Popis

Surovina z Ibuprofenu může snížit kongesci, otok a horečku lokální tkáně způsobenou prostaglandiny (PGE1, PGE2, PGI2) inhibicí syntézy indukované zánětlivé cyklooxygenázy (COX 2). Inhibicí aktivity leukocytů a lysozomálního uvolňování může být snížena citlivost lokálních periferních nervů na bradykinin a další látky způsobující bolest a tkáňový impuls může být snížen, aby hrál analgetický roli.

2. Funkce a schopnosti:

Mechanismus ibuprofenu při léčbě dysmenorey může být inhibice prostaglandinů, snížení děložního tlaku a kontrakce. Léčba nátyny je zmírnit ředí prostřednictvím protizánětlivých a analgetických opatření, ale nemůže opravit hyperurikémii. Kromě toho, ibuprofen má inhibiční účinek na oxidázu (také známý jako OX1) žaludečních a renálních tkání prototypů. Proto po užití ibuprofenu mohou nastat příznaky, jako je zvýšená sekrece žaludeční kyseliny, snížená sekrece žaludečního hlenu, snížené napětí žaludku a jícnu a snížený průtok renálních cév.

Velikost částic ibuprofenu je odlišná. A cena se liší pro různé velikosti částic. Obecně platí, že čím menší je velikost Ibuprofenu, tím vyšší může být cena.

Špičková kvalita ibuprofen továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte ibuprofen suroviny bp ep USP, vítejte na nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz