Dipiron sodný

Dipiron sodný má funkce detoxikace, analgezie a antireumatismu. Tato látka se používá hlavně k antipyretice, akutní artritidě, revmatické bolesti, bolesti svalů, bolesti hlavy atd.

Podrobnosti o produktu

Dipiron sodný

Dipirone Sodium

Čína Dipirone Sodiumfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Dipirone Natrium

Vlastnosti: Bílý až světle žlutý krystalický prášek.

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Dipirone Sodium Raw material API


Popis:

Dipiron sodný má funkce detoxikace, analgezie a antireumatismu. Tato látka se používá hlavně k antipyretice, akutní artritidě, revmatické bolesti, bolesti svalů, bolesti hlavy atd.


Farmakologický účinek

Dipiron sodný je sloučenina aminopyrinu kombinovaná se siřičitanem sodným, který se snadno rozpustí ve vodě a může být použit pro injekci. Jeho antipyretické a analgetické účinky jsou rychlejší a silnější než aminopyrin. Dipiron Sodium má významný antipyretický účinek a silný analgetický účinek, antipyretický účinek je třikrát aminopyrin a analgetický účinek je podobný jako aminopyrin. Dipiron sodný má také silný antireumatický účinek a malou gastrointestinální stimulaci, ale může způsobit další závažné nežádoucí účinky.


Farmakokinetika dipironátu sodného:

Absorpce Dipirone Sodiumis je úplná a dosahuje maximální koncentrace v krvi během 2 hodin. Injekce léčiva se může projevit rychle. Poločas je asi 1-4 hodiny. Je metabolizován hlavně játry a vylučován ledvinami.


Indikace:

Dipirone Sodium se používá hlavně pro akutní vysokou horečku, bolesti hlavy, migrénu, bolest svalů, revmatickou neuralgii, bolesti zubů, bolesti kloubů a menstruační bolesti. Dipiron sodný lze také použít při akutní revmatoidní artritidě, ale vzácně se používá u revmatických onemocnění, protože může způsobit vážné nežádoucí účinky.


Kontraindikace

1. Je zakázáno používat dipiron sodný nebo pyrazolon na alergii, těhotné ženy, kojící lidi a ženy s anamnézou krve.

2. Dipiron sodný není vhodný pro akupointové injekce, zejména pro acupoint injekce do kloubu.


POZNÁMKY:

1. Nemíchejte injekci Dipirone Sodium s jinými léky.

2. Dipiron sodný se obecně nepoužívá jako první výběr léků, pouze v případě akutní vysoké horečky, závažných onemocnění a pro nouzovou antipyretiku nejsou k dispozici žádná jiná účinná antipyretika.

3. V případě pocení a zhroucení během injekce se zvláštní pozornost věnuje pozorování a léčbě a dávkování se musí přísně kontrolovat.

4. Během používání Dipirone Sodium pravidelně kontrolujte krev. V případě granulocytopenie by měl být Dipirone Sodium okamžitě zastaven a antibiotika by měla být použita včas, aby se zabránilo infekci.

5. U starších pacientů a dětí, dysfunkce jater a ledvin, u pacientů s porfýrií by mělo být použití velmi opatrné.

6. Dipiron sodný by se neměl používat po velmi dlouhou dobu.

7. Intramuskulární injekce může způsobit lokální svalovou atrofii a erozi, která se nyní nepoužívá.


Špičková kvalita, čistý Dipirone SodiumPowder / substance factory, Supplier, Manufacturer in China.


Pokud hledáte sodnou sůl dipironu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dipiron sodný, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz