Baclofenová prášková surovina, API CAS 1134-47-0

Čína Baclofen Dodavatelé, Čína Baclofen Výrobci CAS 1134-47-0 Název produktu: Baclofen Prášková surovina, API CAS 1134-47-0 Synonyma: Baclofen, Baclofen, Baclofenum, Baclofen Číslo CAS: 1134-47-0 Charakteristika: Bílá až téměř bílý krystalický prášek Test: 99 %% ~ 101,0% Baclofen Formula: C10H12ClNO2 Bod tání: ...

Podrobnosti o produktu

Baclofenová prášková surovina, API CAS 1134-47-0

Baclofen Powder Raw Material, API.jpg

Název produktu: Baclofenová prášková surovina, API

Synonyma: Baclofen, Baclofen, Baclofenum, Baclofen

Číslo CAS: 1134-47-0

Charakteristika: Bílý až téměř bílý krystalický prášek

Test: 99 %% 101,0% Baclofen

Vzorec: C10H12CIN02

Baclofen Powder Raw Material, API formula.gif

Bod tání: 208-210 ° C

Klíčová slova: Baclofen

Poznámka: UN 2811 6.1 / PG 3

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Baclofen Surovina, API je prostředek tlumící centrální nervový systém používaný jako relaxant kosterního svalstva. Používá se především k léčbě spasticity. Baclofen Surovina, API se také používá jako svalový relaxant tím, že kombinuje lékárny v krémách pro místní bolesti.
Prospěšná vlastnost Baclofen Surového materiálu API spočívá v tom, že tolerance k jeho léčebným přínosům souvisejícím se svaly se nezdá významně (Baclofen Surovina, API si zachovává své terapeutické anti-spasmodické účinky i po mnoha letech dalšího užívání). Novější studie však naznačují, že u některých lidí, kteří dostávají intratekální léčbu baklofenem, se může vyvinout tolerance.

Baclofen Surovina, API je derivát kyseliny gama-amino-máselné ( GABA ), který je specifickým agonistou receptorů GABA-B. Používá se k léčbě svalové spasticity, zvláště způsobené poraněním míchy. Předpokládá se, že působí primárně na úrovni míše tím, že inhibuje spinální polysynaptické aferentní dráhy a v menší míře monosynaptické aferentní dráhy.


Používání:

Baclofenová surovina bude použita k výrobě Baclofenových tablet nebo jiných formulací.

Jako skeletální svalová relaxační látka se používá Baclofen Surovina API ke zlepšení symptomů spasmu svalové hypertonie způsobené nebo spojeného s poškozením pyramidového traktu apod. Baclofen Surovina API také zmírní opakované zvracení způsobené Duchenne nemocí způsobenou duodenální obstrukcí. Pomůže také zmírnit prosopalgii a postherpetickou neuralgii. Baclofen Surovina, API také pomůže léčit p arkinsonovu chorobu, tardivní dyskinezi a Huntingtonovu chorobu.

 

Obecné aplikace:

1. Baclofen Surovina, samotný API je relaxační a antispazmodické činidlo působící na kosterní sval míchy. Vhodný k léčbě spasmů kosterní sklerózy, infekce páteře, degenerovaných svalových křečí; poranění míchy a neoplastické svalové křeče.
2. Nyní je Baclofen Surovina, API považována za nejúčinnější svalovou relaxanci s nejmenšími vedlejšími účinky.

(1) Baclofen se primárně používá k léčbě spasticity. Nyní je také v raných fázích výzkumu léčby alkoholismu. Baclofen je také používán kombinací lékáren v topických bolestech krému jako relaxační sval.

(2) Samotný Baclofen je agonista pro receptory GABAB. Jeho prospěšná schopnost v spasticitě je důsledkem akcí na páteři a některých dalších souvisejících místech. Mimochodem, Baclofen může být také použit k léčbě škytavku.

(3) Velmi dobrou vlastností baklofenu je, že tolerance se nezdá významně. Baclofen si může zachovat své léčebné anti-spasmodické vlastnosti i po několika letech užívání. Nejnovější výzkumy však naznačují, že u některých pacientů, kteří jsou pod léčbou intrathekálním baclofenem, se může objevit tolerance.

3. Zdravotní použití Baclofenu:

Farmaceuticky Baclofen se používá hlavně pro léčení spastických pohybových poruch, zejména pro poškození míchy, mozkovou obrnu a roztroušenou sklerózu. Není doporučeno, aby byl používán u těch, kteří trpí mrtvicí nebo Parkinsonovou chorobou.

4. Baclofen Mechanismus účinku:

podobně jako lék GHB, bude Baclofen aktivovat receptor GABAB. Avšak Baclofen Surovina, API nemá významnou afinitu k receptoru GHB a nemá žádný známý potenciál zneužití. Modulace receptoru GABAB je tím, co vytváří rozsah terapeutických vlastností baclofenu.

 

Indikace Baclofenu:

Baclofen se používá k léčbě, kontrole, prevenci a zlepšení následujících onemocnění, stavů a ​​symptomů:

1.Krevná obrna

2.Muvní křeče

3.Lightness nebo Cramps

4.Meningitis

5. Roztroušená skleróza

6. Motorická neuronová nemoc

  Jako profesionální Čína Baclofen Suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Baclofen API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Baclofenový mechanismus účinku a farmakologie:

Baclofen zlepšuje svalové podmínky pacienta působením na centrální nervový systém.

 

Baclofen Nežádoucí účinky (nežádoucí reakce)

Léky, které obsahují Baclofen, mohou vést k nežádoucímu výsledku, jako je chvění, močení nebo bolestivost při močení, zmatenost nebo halucinace, bolesti končetin, nevolnost

 

Baclofen - preventivní opatření

- Nepoužívejte alkohol po baclofenu

- Neodpravujte těžké strojní zařízení nebo jiné činnosti, které vyžadují duševní ostražitost po užití Baclofenu.

- Nerozastavte Baclofen náhle. Je lepší pomalu zastavit a pomalu snižovat dávkování.

- Starší lidé by měli věnovat zvláštní pozornost před použitím Baclofenu.

Doba použitelnosti: 2 roky.

COA suroviny Baclofen, API

Název produktu

Baclofen

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý až téměř bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

IR nebo HPLC - Baclofen

Dodržuje

Obsah vody

≤ 3,0%

0,05%

Zbytky při zapalování

≤ 0,3%

0,02%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Nečistota A

≤ 1,0%

0,34%

Jakákoli individuální nečistota

≤ 0,1%

0,01%

Celková nečistota

≤ 2,0%

0,35%

Test (Baclofen)

98,0% ~ 102,0%

99,35%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Baclofen Powder / substance továrna v Číně; Čína Baclofen dodavatel surovin v Číně. Čína Baclofen API výrobce v Číně.


Pokud hledáte Baclofen Powder Suroviny, API CAS 1134-47-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like