Carprofen BP EP USP suroviny, API

Carprofen BP EP USP surovina, API Název produktu: Carprofen Číslo CAS: 53716-49-7 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek; Čistota (test): 99% Minolekulární vzorec: C15H12ClNO2, Molekulová hmotnost: 273.73 Struktura: Balení: 25 kg / Fibre drum Klíčová slova: Carprofen BP EP USP Raw ...

Podrobnosti o produktu

Carprofen BP EP USP suroviny, API

Carprofen BP EP USP Raw Material, API.jpg

Název produktu: Carprofen

Číslo CAS: 53716-49-7

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek;

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C15H12ClNO2,

Molekulová hmotnost: 273,73

Struktura:

Carprofen BP EP USP Raw Material, API Structure formula.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Carprofen BP EP USP suroviny, API

Chemický název: (+/-) - 6-chlor-alfa-methylkarbazol-2-octová kyselina

Ostatní jména:

Carprofen

Carprofeno

Carprofenum


Popis:

Carprofen BP EP USP Surovina, API, prodávaná pod mnoha značkami po celém světě, je nesteroidní protizánětlivé léky, které lékaři předepisují jako podpůrnou léčbu různých stavů u zvířat, zejména u geriatrických psů a u lidí. Poskytuje každodenní léčbu bolesti a zánětu různých typů bolestí kloubů a pooperační bolesti. Carprofen BP EP USP suroviny, API

snižuje zánět inhibicí COX-1 a COX-2; jeho specificita pro COX-2 se liší od druhů k druhům.


Klasifikace: Carprofen BP EP USP surovina, API je analgetická protizánětlivá léčiva, která patří do třídy léků známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID).


Carprofen BP EP USP Surovina, API byl dříve používán v humánní medicíně více než 10 let (1985-1995). Byla obecně dobře snášena, přičemž většina nežádoucích účinků byla mírná, jako je gastrointestinální bolest a nevolnost, podobné těm, které byly zaznamenány s aspirinem a jinými nesteroidními protizánětlivými léky.


Chemický název: kyselina 6-chlor-a-methyl-9H-karbazol-2-octová;

Použití a aplikace

Carprofen BP EP USP surovina, API je lék užívaný k revmatoidní artritidě, osteoartritidě, akutní dny, tendonitidě, bursitidě, poranění měkkých tkání nebo akutní bolesti po chirurgické operaci nebo ráně.


- lidské použití

Carprofen BP EP USP Surovina, API byla používána u lidí již téměř 10 let, počínaje rokem 1988. Používala se za stejných podmínek jako u psů, tj. Bolesti kloubů a zánětu. Vedlejší účinky měly tendenci být mírné, obvykle se skládají z nevolnosti nebo gastrointestinálních bolestí a průjem. Carprofen BP EP USP Surovina, API byla k dispozici pouze na předpis v dávkách 150 až 600 mg. Dávkování nad 250 mg bylo pouze pro zmírnění bolesti po závažném traumatu, jako je například zánět po operaci. 150 mg dávky byly běžně užívány k zmírnění bolesti s artritidou, zatímco 200 mg dávky byly běžně předepisovány v případech těžké artritidy nebo těžké bolestí zánětu. Droga byla podána orálně.

-Veterinární použití

Carprofen BP EP USP suroviny, API jsou používány veterináři především pro léčbu menších bolestí u psů. To je obvykle předepsáno ke zmírnění bolesti a zánětu z podmínek, jako je chronická artritida. V některých případech se také používá k léčbě pooperační bolesti, zejména v případě měkké tkáně a ortopedické chirurgie.

Použití přípravku Carprofen BP EP USP Suroviny, API u koček je velmi omezené a stále se studuje.

-Používání

Carprofen BP EP USP surovina, API může být podána intravenózně koním. Bylo prokázáno, že jedna dávka snižuje produkci prostaglandinu E2 a zánětlivého exsudátu po dobu až 15 hodin, ačkoliv byl nižší účinok na produkci eikosanoidů ve srovnání s účinky vyvolanými NSAID, jako je fenylbutazon nebo flunixin. Prostaglandin E2 a zánětlivý exsudát jsou také sníženy a leukotrien B4 je inhibován. Carprofen BP EP USP Surovina, API může být také podávána perorálně, ale intramuskulární použití může způsobit poškození svalů.


1) Carprofen BP EP USP Surovina, API (prodávaná jako Rimadyl, Imadyl, Novox, Imafen a Rovera, je nesteroidní protizánětlivé léky

které veterinární lékaři předepisují jako podpůrná léčba pro různé podmínky.

2) Carprofen BP EP USP Surovina, API poskytuje každodenní léčbu bolesti a zánětu z artritidy u geriatrických psů, bolesti kloubů, osteoartrózy, dysplázie kyčelního kloubu a dalších forem poškození kloubů.


Bezpečnostní opatření a lékové interakce

Carprofen BP EP USP Surovina, API je velmi bezpečná a účinná pro zmírnění bolesti a zánětu u psů, ale před podáním tohoto léku je třeba zvážit určitá opatření. Carprofen BP EP USP Surovina, API by neměla být předepsána psu s přecitlivělostí nebo alergií na toto nebo na jiné NSAID. Může také negativně ovlivňovat jiné léky, jako je aspirin, kortikosteroidy a léky podobné kortizonu.


Fengchen Group je předním dodavatelem Carprofen BP EP USP suroviny, API prášek z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel Carprofen BP EP USP suroviny, API prášek, když ho potřebují. Při nákupu nebo nákupu Carprofen BP EP USP suroviny, API Powder, se obraťte na Fengchen Group.


Farmakodynamika:

Carprofen BP EP USP surovina, API je nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID) třídy kyseliny propionové, která zahrnuje ibuprofen, naproxen a ketoprofen. V klinickém prostředí se již nepoužívá, ale je schválen pro použití u psů. Carprofen BP EP USP surovina, API je non-narkotický a má charakteristickou analgetickou a antipyretickou aktivitu přibližně ekvivalentní indomethacinu u zvířecích modelů.


Mechanismus účinku:

Mechanismus účinku přípravku Carprofen BP EP USP Suroviny, API, jako u jiných NSAID, se předpokládá, že je spojen s inhibicí aktivity cyklooxygenázy. Dvě unikátní cyklooxygenázy byly popsány u savců. Konstitutivní cyklooxygenasa, COX-1, syntetizuje prostaglandiny potřebné pro normální gastrointestinální a renální funkci. Indukovatelná cyklooxygenasa, COX-2, vytváří prostaglandiny podílející se na zánětu. Předpokládá se, že inhibice COX-1 je spojena s gastrointestinální a renální toxicitou, zatímco inhibice COX-2 poskytuje protizánětlivou aktivitu. V studiích in vitro s použitím kultivací psíkových buněk Carprofen BP EP USP surovina API prokázala selektivní inhibici COX-2 oproti COX-1.


Osvědčení o analýze:

Ztráta při sušení: ne více než 0,5%

Zbytky při zážehu: ne více než 0,1%

Těžké kovy: Ne více než 20 stránek za minutu

Jednotlivé neznámé nečistoty: 0,10% Max

Karbazol: 0,5% Min

Ketal: 0,5% Min

Hexachlorocyklohexanová duální kyselina karbazol: 0,5% Min

Jednotlivé známé nečistoty: 0,5% Max

Celkové nečistoty: ne více než 1,0%

Test karprofenu: 98,0% až 102,0% na vysušeném základě

Specifikace karprofenu:

Položky

Specifikace

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Odpovídá

Identifikace

Infračervené absorpční spektrum odpovídá spektru referenčního standardu
Carprofen BP EP USP suroviny, API

Odpovídá

Vzhled řešení

Roztok je čirý a ne intenzivně zbarvený než referenční roztok BY3

Odpovídá

Ztráta sušením

Ne více než 0,5%

0,23%

Síranový popel

Ne více než 0,1%

0,07%

Těžké kovy

Ne více než 0,002%

Odpovídá

Související látky

Neurčené nečistoty

Ne více než 0,2%

0,17%

Celkové nečistoty

Ne více než 0,5%

0,39%

Stanovení

98,5% - 101,5% na sušené bázi
Carprofen BP EP USP suroviny, API

99,30%

Zbytková rozpouštědla

Aceton

Ne více než 5000 str./min

Nezjištěno

Organická těkavá nečistota

Methylenchlorid

Ne více než 500 str./min

Nezjištěno

Závěr

Naše produkty Carprofen BP EP USP, výsledky API mohou odpovídat standardu.


Zdravotní problémy:

Ačkoli většina psů dobře reaguje na Carprofen BP EP USP suroviny, API, je schopná způsobit jaterní toxicitu u některých zvířat a v prvních dnech zavedení byly významné anekdotické zprávy o náhlé smrti zvířat vyplývající z jeho použití.

Často nebylo možné určit, do jaké míry je některá z nich spojena s karprofenem. Někteří lidé možná nebyli spojeni s užíváním drogy, protože přípravek Carprofen BP EP USP suroviny API je často předepsán starším nebo nemocným zvířatům nebo v případech významné bolesti a nemoci.

O několik let později je realističtější pohled, že je bezpečný a testován pro drtivou většinu zvířat, nicméně někteří budou reagovat, a proto se často doporučují pravidelné krevní testy (měsíčně nebo nejméně dvakrát ročně), pokud je zvíře být umístěn na Carprofen BP EP USP suroviny, API pro dlouhodobé použití. Tyto testy kontrolují vedlejší produkty jaterní toxicity a potvrzují, že zvíře nemá nežádoucí účinky.

Po použití přípravku Carprofen BP EP USP suroviny API byly z prvních studií u některých pacientů černé labradorské retrívrky s větší pravděpodobností vystaveny závažným nežádoucím účinkům a nežádoucím reakcím, jako jsou jaterní problémy, než jiné testované subjekty, jako při úlevě od bolesti degenerativního onemocnění kloubů). Zda je to kvůli specifické citlivosti jedinečné pro plemeno, nebo prostě proto, že labradory, které jsou jedním z nejoblíbenějších plemen psů a jeden náchylný k společným problémům, byly nadměrně zastoupeny ve studii, neznáme. Současně se někteří veterináři rozhodnou chybět na základě opatrnosti a předepisovat jiným lékům těmto psům namísto Carprofen BP EP USP Raw Material, API. Jiní však neuvádějí žádné závažné nežádoucí účinky u pacientů, kterým byla lambradská léčba předepsána.

Nejvyšší kvalita, čistá Carprofen BP EP USP surovina, API prášek / substance továrna v Číně; Čína Carprofen BP EP USP suroviny, API Práškové Dodavatelé v Číně. Čína Carprofen BP EP USP suroviny, API práškové výrobce v Číně.

Pokud hledáte carprofen bp ep usp suroviny, api, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: carprofen bp ep usp surovina, api, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit