Analgin nebo metamizol sodný nebo dipyron CAS 68-89-3

Analgin (Metamizole Sodium) Synonyma: Dipyrone, Metamizolum natricum Číslo CAS: 68-89-3 nebo 5907-38-0 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek Rozpustnost : Analgin (Metamizole Sodium) je rozpustný v alkoholu a ...

Podrobnosti o produktu

Analgin nebo metamizol sodný nebo dipyron CAS 68-89-3 Analgin or Metamizole Sodium or Dipyrone API picture.jpg

Název produktu: Analgin (metamizol sodný)

Synonyma: Dipyrone, Metamizolum natricum

Číslo CAS: 68-89-3 nebo 5907-38-0

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Rozpustnost: Analgin (sodná sůl metamizolu) je rozpustný v alkoholu a je velmi rozpustný ve vodě.

Obsah: 99% ~ 100,5%

Standardní: DAB10, EP, BP, CP

Vzorec: C13H16N3NaO4S, H20

Analgin or Metamizole Sodium or Dipyrone formula.jpg

Podmínky skladování: Uzavřený obal.

Balení: 25 kg / drát z vláken

Popis:

Metamizol sodný, nazývaný také široce v analginu, je nesteroidní protizánětlivé léčivo s chemickým názvem [(1,5-dimethyl-3-oxo-2-fenyl-2,3-dihydro- yl) -N-methylamino] methansulfonát monohydrát. Metamizol sodný nebo analgin se běžně používá v mnoha zemích jako silný lék proti bolesti a horečka. To je také známé pod názvy Dipyrone, Analgin, Novalgin, a Melubrin.

Bylo zjištěno, že sodná sůl metamizolu nebo surovina Analgin nese velmi malé riziko vzniku agranulocytózy, což je nebezpečný a potenciálně smrtelný stav. Kontroverzní otázka zůstává ohledně úrovně rizika dosud.  

Ve srovnání s pracetemolem a ibuprofenem je surovina Metamizole Sodium nebo Analgin relativně účinnější antipyretikum (redukční prostředek proti horečkám) a analgetikum (prostředek proti bolesti). Analgin nebo sodná sůl metamizolu způsobila významně vyšší snížení teploty než ibuprofen. Nízké teploty budou delší.

Metamizol Sodium nebo Analgin se používá k léčbě středně závažné a silné bolesti včetně zubů, viscerální bolesti, bolesti hlavy, akutního zranění a některých dalších akutních / chronických bolestí. A má také sílu zmírnit vysokou horečku. Při jiných příležitostech, jako je silná bolest spojená s chirurgickými zákroky, rakovinou nebo problémy se žaludkem, hrají důležitou roli i surovina Metamizole Sodium nebo Analgin.

 

Jako profesionální Čína Metamizole Sodium, Analgin, Dipyrone Suroviny dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Metamizole Sodium, Analgin, Dipyrone API z Číny pro téměř 10 let.


Aplikace:

Analgin je také znám jako sodná sůl metamizolu nebo dipyron. Je to antipyretická analgetika pyrazolonů. Analgin (sodná sůl metamizolu) je určen pro léčbu onemocnění způsobených vysokou horečkou a různou bolestí. Je také indikován u horečky, bolesti hlavy, revmatické bolesti, neuralgie a dysmenorey, atd.

Použití: Analgin se také nazývá metamizol sodný, dipyrone. K dispozici jsou stupně injekce a orální stupeň pro analgin. Analgin (sodná sůl metamizolu) je jednou z nejbezpečnějších analgeticky-antipyretických látek. Přípravy na trzích jsou jako Metamizole Sodium Injection, Metamizole Sodium Tablet atd.

Analgin (metamizol sodný) se používá k léčbě řady onemocnění, jako jsou zuby a bolesti hlavy, bolesti kloubů, bolesti svalů a nikdy bolesti.

 

Indikace:

Metamizol Sodík nebo Analgin jsou široce dány doktory pro léčbu bolesti bolesti různého původu:

mírnější viscerální bolesti, artralgie, neuralgie, myalgie atd.

Metamizol Sodík nebo Analgin také působí jako antipyretik v komplexní léčbě zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích, infekčních onemocnění.

Injekční stupeň Analgin nebo Metamizol se používá injekčně k léčbě silných bolestí po chirurgických zákrocích nebo jiných traumatech, nádorových boleních apod.

 

Mechanismus účinku analginu nebo sodíku metamizolu :

Analgin nebo sodná sůl metamizolu je účinná farmaceutická přísada patří do pyrazolonové skupiny, která má analgetické a antipyretické vlastnosti a mírnou protizánětlivou aktivitu. Analgin nebo sodná sůl metamizolu blokují syntézu endogenních pyrogenů - prostaglandinů D a E. Na rozdíl od jiných nearkotických analgetik, sodná sůl Analgin nebo metamizol stimuluje uvolňování β-endorfinů, což je důvodem jeho aktivity v případech viscerální bolesti . Analgin nebo sodná sůl metamizolu vykazují mírný spasmolytický účinek na buňkách hladkého svalstva v žlučových a močových cestách a také na svalu dělohy.

 

Zahraniční jména sodné soli metamizolu:

Metamizolum (latinsky) Sodík

Metamizol (německy)

Métamizole (francouzsky)

Metamizol (španělština)

 

Analgin Nežádoucí účinky:

Metamizol sodný nebo analgin má potenciál hematologické toxicity, ačkoli šance jsou velmi štíhlé. Metamizol sodný může také vyvolat bronchospazmus nebo anafylaxi, zejména u pacientů s astmatem.

Po dlouhém nebo delším než normálním podání sodné soli Metamizole nebo analginu se velmi zřídka vyskytují agranulocytóza, leukopenie a trombocytopenie, proteinurie, intersticiální nefritida. U některých pacientů může mít nežádoucí účinek vyrážky, astmatické záchvaty a velmi vzácně anafylaktický šok.

 

Metamizolové nebo analginové léky:

Enzýmové induktory, jako je glutethimid, mohou snižovat účinek metamizolu sodíku. Analgin může rovněž potencovat účinky inhibitorů CNS. Mohou existovat rizika závažné hypotermie, pokud se Metamizole sodium nebo Analgin používá spolu s chlorpromazinem.


Certifikát o analýze - analgin (metamizol sodný)

Položky

Specifikace

Výsledek

Vzhled

Analgin

Téměř bílý krystalický prášek

Složit

Identifikace

Analgin (sodná sůl metamizolu)

1) Infračervené spektrum

dodržujte tento odkaz.

2) barva má modrou až tmavě červenou barvu

3) barva modrofialová

4) examine0.5gtestanalgin,

Sodík lze identifikovat.

Pozitivní reakce

Jasnost a barva roztoku

Dab10 / ep5

Pozastavení i6

Kyselost nebo zásaditost

Dab10 / ep5

0,1 ml

Související látky (hplc)

Nečistota c≤0,5%

Celkové nečistoty ≤0,5%

Jakákoli individuální nečistota vyjma c≤0,2%

Složit

Síran

≤0,1%

0,1%

Zbytky rozpouštědel (ethanol)

Ne více než 5000 str./min

<>

Těžký kov

≤20ppm

10 stránek za minutu

Ztráta sušením

4,9% ~ 5,3%

5,1%

Stanovení (v sušině)

99% ~ 100,5%

Analgin (sodná sůl metamizolu)

99,2%

Špičková kvalita, čistý prášek analgin (metamizol sodný); Analgin (Metamizole Sodium) Dodavatel surovin v Číně. Analgin (metamizol sodný) výrobce API.


Související produkty:

1. Analgin nebo metamizol sodný nebo dipyronový stupeň vstříknutí, orální stupeň CAS 68-89-3

2. Aspirin nebo kyselina acetylsalicylová Surová látka CAS 50-78-2

3. Mefenamová kyselina BP, EP, USP CAS 61-68-7

4. Ibuprofen se všemi velikostmi částic BP EP USP CAS 15687-27-1

5. Prášek paracetamolu nebo acetaminofenu a paracetamol DC CAS 103-90-2

6. Diklofenak draslík CAS 15307-81-0

7. Diklofenak sodný CAS 15307-79-6Pokud hledáte analgin nebo metamizol sodný nebo dipyrone cas 68-89-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz