Aminopyrin BP EP USP

Aminopyrin BP EP USP má analgetické a antipyretické účinky. Horečka způsobená zánětem a revmatickými chorobami může být odstraněna.

Podrobnosti o produktu

AminopyrinBP EP USP

image001

Čína Aminopyrin BP EP USPfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Pyramidon, Amidozon, Aminofenazon

CAS číslo: 58-15-1

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C13H17N3O

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Aminopyrin BP EP USP


Popis:

Aminopyrin BP EP USP má analgetické a antipyretické účinky. Horečka způsobená zánětem a revmatickými chorobami může být odstraněna. Obvykle se používá pro děti a dospělé ve věku 12 a více let, jednu intramuskulární injekci najednou. Má také analgetický účinek. Aminopyrin BP EP USP má dobrý analgetický účinek na bolest kloubů rukou a nohou způsobenou revmatoidní artritidou a revmatoidní artritidou. Může být použit k hormonálnímu odmítnutí pacientů.

Aminopyrin BP EP USP je považován za antipyretikum, protože se jedná o pyrazolonový antipyretikum, analgetikum a protizánětlivé léčivo. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo ChinaAminopyrine BP EP USP výrobce a dodavatele prášku, když to potřebují.


Aminopyrin BP EP USP je jedním z nesteroidních protizánětlivých léčiv. Jeho hlavní funkcí je zmírnit svalovou horečku. Obecně má perorální lékovou formu, intramuskulární lékovou formu a nyní také lékovou formu pro anální kolík. Obecně platí, že pokud máte nachlazení a horečku a vaše teplota je 38,5 stupňů, můžete se rozhodnout použít Aminopyrin BP EP USP obsahující intramuskulární injekci nebo anální zátku. Obecně se po 20 minutách potíte. V tuto chvíli je třeba přikrývku přikrýt a když vyjde pot, klesne také vaše teplota, ale trvalý účinek je obvykle asi 3 hodiny. Po 3-4 hodinách můžete pokračovat v intramuskulární injekci nebo anální zátce, nebo dokonce užívat perorálně. U starších pacientů s poškozením jater nebo ledvin nebo s dřívější anamnézou srdečních chorob je však třeba poznamenat, že Aminopyrin BP EP USP není po použití bezpečný, zejména u dřívějších onemocnění žaludku, jako je žaludeční vřed nebo jiná gastrointestinální onemocnění, použití aminopyrinu může vést ke zhoršení žaludečních vředů a dalším souvisejícím projevům bolesti žaludku.


Špičková kvalita, čistý Aminopyrin BP EP USPVýroba práškových látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte aminopyrinový bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: aminopyrin bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz