Svařovací drátěné drátěné barevné dutinky, svařovací kabelové dutinky z vláken

Svařovací drát z optických vláken Barrel, svařovací kabel s vláknovými bubny Barrel Název produktu: Svařovací drát z optických vláken Barrel, svařovací kabel s vláknovými bubny Barrel Ideální obal pro drátky: Svařovací drát z optických vláken Barrel, svařovací kabel s vlákny Buben má válcovitý tvar bubnu strana venku ....

Podrobnosti o produktu

Buben ze svařovacího drátu z vláken Barva, svařovací kabel z vláknového bubnu Barrel

image001.jpg

Název produktu: Buben ze svařovacího drátu, barel, svařovací kabel, buben z vláken

Ideální obal pro dráty:

Buben ze svařovacího drátěného vlákna Buben, svařovací kabel z vláknového bubnu Buben má válcovitý tvar bubnu zvenku. Tato část je přirozeným sedákem pro všechny druhy drátů a kabelů. Bude také odpovídat požadavkům strojů, které budou používat a řezané dráty. Různé typy kabelů s předběžným kroucením nebo bez předběžného kroucení používají tento balík k balení. Je to ideální volba pro firmy zabývající se výrobou a přepravou kabelů. Dobrou zprávou je, že náš svařovací drát z optických vláken Barrel, svařovací kabelový válec s bublinkami, nepotřebuje přidat další příslušenství, aby byl vhodný pro příjem drátu a kabelu. Navíc nevyžaduje sestavení nebo přípravu před vložením.

image002.jpg

V závislosti na druhu a průměru drátu může sud FENGCHEN GROUP svařovací drátkovlnný buben Barrel, svařovací kabelový buben s vláknovým bubnem obsahovat až 1 000 kg výrobku, zajistit nepřetržitý a stabilní proces a zkrátit dobu nastavení a odmítnout přípravu.

Například nahrazení 18 kg cívky 250 kg válcem z drátů se vyhýbá změnám kolem 13 cívky, s nárůstem doby oblouku více než 100 minut, kromě snížení nastavení a přepracování. To jsou všechny výhody použití svařovacího drátěného vlákna bubnu Barrel, svařovacího kabelového vláknového bubnu Barrel.

Jako přední výrobce a dodavatel kovových, plastových a optických bubnů jsou naše uzavírací kroužky vyráběny, testovány a navrženy. Všichni zajistí, že naše svařovací drát z vláken válce Barrel, svařovací kabel vlákno buben Barrel jako dokonalá komodita v naší továrně provincii Shandong. S našimi zákazníky světové třídy, rozšiřujeme naše výrobní místo a výrobní schopnosti po celou dobu splnit rychle rostoucí požadavky od kupujících.

Náš nástroj pro uzávěry bubnů a svorky je vyroben pomocí nejmodernějších výrobních zařízení. Můžeme také vyrábět nástroje pro zákazníky pro jiné účely, stejně jako vyrábět nebo vyrábět jiné ocelové lisované díly nebo různé plastové součásti včetně držadel a víček.


Související produkty:


Pokud hledáte svařovací drát z vláken válcového bubnu, svařovací kabely vlákno bubnu válce, uvítáme nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: svařovací drát z vláken válcový buben, svařovací kabel vláknový buben sud, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit