Tablety peroxouhličitanu sodného nebo tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného

Peroxykarbonát sodný nebo tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného Název produktu: Tablety peroxouhličitanu sodného, ​​tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného Synonyma: Charakteristika: Bílé tablety Vzorec: C2H6Na4O12; 2Na2C03 • 3H2O2; Na2CO3 • 1,5 H2O2 Struktura: KEY slova: Perkarbonát sodný Tablet, ...

Podrobnosti o produktu

Tablety peroxouhličitanu sodného nebo peroxyhydrátu uhličitanu sodného

Sodium Percarbonate Tablet Or Sodium Carbonate Peroxyhydrate Tablets.jpg

Název přípravku: Tableta peroxouhličitanu sodného, ​​tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného

Synonyma:

Charakteristika: Bílé tablety

Vzorec: C2H6Na4O12; 2Na2C03 • 3H2O2; Na2C03 • 1,5 H202

Struktura:

Sodium Percarbonate Tablet Or Sodium Carbonate Peroxyhydrate Tablets formula.jpg

Klíčová slova: tableta peroxouhličitanu sodného, ​​tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného

Balení: 25 kg / taška, 25 kg / krabice

Popis tablety peroxouhličitanu sodného:

Perkarbonát sodný, konkrétně nazývané peroxyhydrátové tablety uhličitanu sodného, ​​jsou vyrobeny z prášku peroxouhličitanu sodného. Je to nový a vysoce účinný produkt na okysličení. Peruhličitan sodný Tablet lze přímo použít k ošetření vody. Klesne na dno bazénu. A velmi rychle se rozpustí, pak peroxouhličitan sodný Tablet pomůže vytvářet hodně kyslíku, který bude obýván růstem škodlivých bakterií. Tablety peroxouhličitanu sodného jsou široce používány ke zlepšení podmínek vodního útvaru. Zlepšené podmínky pro vodu budou dobré pro zdraví ryb, krabů, krevet, atd. Dá se očekávat lepší produkce živočichů. Peruhličitan sodný Tablet také podpoří vstřebávání a degradaci organických látek ve vodě, čímž se odstraní amoniak, dusík, sirovodík a toxiny řas.

Dobrou zprávou je, že peroxouhličitan sodný Tablet je látka šetrná k životnímu prostředí. Neopustí neočekávané škodlivé věci životnímu prostředí.

Osvědčení o analýze tablety peroxouhličitanu sodného nebo peroxyhydrátu uhličitanu sodného:

Sodium Percarbonate Tablet Or Sodium Carbonate Peroxyhydrate Tablets indexes.jpg

Fengchen Group je předním dodavatelem tablety z peroxouhličitanu sodného, ​​peroxyhydrátu uhličitanu sodného z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci mají správný dodavatel tablet peroxouhličitanu sodného, ​​tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného, ​​když ho potřebují. Když se chystáte koupit nebo zakoupit tabletu peroxouhličitanu sodného, ​​tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného, ​​obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.

Peruhličitan sodný je volně tekoucí prášek se společným názvem tuhého peroxidu vodíku, jedná se o adiční sloučeninu uhličitanu sodného a peroxidu vodíku. Peruhličitan sodný má aktivní obsah kyslíku, který odpovídá 27,5% H2O2. Rozkládá se na kyslík, vodu a uhličitan sodný při rozkladu.

Odeslání vzorků: Vzorek tablet Perkarbonát sodný je obvykle bezplatný. Ale kupující by měl zaplatit za kurýrní náklady. Pokud nakonec dojde k dohodě, náklady na kurýrní bude vrácena.


Nejvyšší kvalita, perkarbonát sodný továrna Tablet v Číně; Čína peroxouhličitan sodný tablet dodavatelů v Číně. Čína výrobce peroxouhličitanu sodného tablet v Číně.

  

Odmítnutí odpovědnosti
Poskytujeme pouze obecné informace o peroxouhličitanu sodném tabletu, který nezahrnuje všechny směry, možná integrace léků nebo opatření. Informace na místě nelze použít pro vlastní léčbu a vlastní diagnostiku. Jakékoli konkrétní pokyny pro konkrétního pacienta by měly být dohodnuty s Vaším poradcem v oblasti zdravotní péče nebo s lékařem, který má na starosti případ. Odmítáme spolehlivost těchto informací a chyby, které by mohly obsahovat. Nejsme zodpovědní za žádné přímé, nepřímé, zvláštní nebo jiné nepřímé škody v důsledku použití informací o tabletu peroxouhličitanu sodného na tomto místě a také o následcích samoléčebné péče.


Pokud hledáte tablety peroxouhličitanu sodného nebo tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného, ​​kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: tablety peroxouhličitanu sodného nebo tablety peroxyhydrátu uhličitanu sodného, ​​výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like